PDA

View Full Version : Бедратаааааааааа!



oTPoBHa
01-14-2012, 17:50
Как успяхте да отслабнете там? Някаква ефикасна рецепта съществува ли за тази част от тялото?
Споделете личен опит и впечатления :D

TheBeliever
01-14-2012, 17:59
Няма такъв филм като "Отслабване само в бедрата/корема/задника". Не можеш да наредиш на тялото си да черпи енергия само от мазнинките на предпочитаното от теб място. Но с упражнения можеш да стегнеш проблемите зони.

Laana
01-14-2012, 18:01
Яко кардио и много вода. (:

oTPoBHa
01-14-2012, 21:00
Много ясно, че няма диета за определена част от тялото. Просто понякога след всичките диети и упражнения не се получава търсеният ефект. При мен с яко упражнения и кардио например се получава бруталното отслабване, а аз като цяло нямам нужда да отслабвам. Проблемната зона са ми бедрата и там отслабвам зловещо бавно, като преди това ще отслабна още по-зловещо навсякъде другаде... и чак накрая ще започна да отслабвам там. Това имах в предвид с израза, че ми трябва "ефикасна рецепта" за тази част :D
--
add: Филмът е, че тежиш дори под нормата и ти се броят ребрата, а същевременно имаш места, от които трябва просто да свалиш сантиметри, а не килограми. :)

TheBeliever
01-14-2012, 21:12
За жалост тенденцията при жените е отслабване от горе надолу, т.е при загуба на тегло губим най-вече от бюста и горната част на тялото, а ханша и бедрата губят най-малко и последни. Особено ако тялото е с крушовидна форма.

След като нямаш нужда да отслабваш няма смисъл да се подлагаш на диети. Прави упражнения за стягане, тичай за тонус, но се храни нормално, за да не отслабнеш нежелателно.

oTPoBHa
01-14-2012, 21:32
Именно за тип круша става дума. :) Красива, и типично женствена форма, но и в същото време много проклета. :D При мен май се води, че съм на постоянна диета, откакто спрях месото, вече станаха 3 години. А и съм ниска, и лятото на плажа с тия топчести крака и кльощава горна част... Доста епична гледка. :D Има варианти в трениране на ръце, за да се "изравнят" горна и долна част на тялото, но аз в ръце или пък гръб не искам да напълнявам, харесвам си се така. В момента правя упражнения за крака и се мажа с един крем, ще пиша ако има резултати. Кремчето не е лошо - na Evelin - Super Concentrated Anti-Cellulite Serum - пише, че намаля до 3 см от бедрата, ще го видим как е, иначе с целулита нямам проблеми, слава богу! И това е, дано да има ефект от всички тези неща. :D

TheBeliever
01-14-2012, 21:37
За стягане мога да ти препоръчам каланетика. Има си комплекси упражнения за отделните части от тялото, не са товарещи, но са много ефикасни. Аз с тях се отървах от паласките преди време, но както и с всичко останало се изисква постоянство.

oTPoBHa
01-14-2012, 21:45
Мерси за съвета, а иначе вкъщи ли да правя някакви упражнения или да се запиша на курс в някоя зала? Не съм много много по груповите тренировки, ако имаш някакви клипчета или някакъв конкретен филм, ще съм ти благодарна да споделиш. :)

TheBeliever
01-14-2012, 21:48
Аз вкъщи ги правех от едно видео. Има в youtube клипчета. Имаше преди и в замунда, но това, което аз имах не беше от там. Ще потърся и ще постна линк.

oTPoBHa
01-14-2012, 21:50
Оки, благодаря още веднъж. :)

TheBeliever
01-14-2012, 21:56
http://www.monova.org/torrent/1884412/Callanetics_10_years_younger_in_10_hours_Workout.h tml Това е видеото, от което аз правих упражненията. За жалост го няма в българските торент сайтове. От линка, който съм дала натисни на Download via torrent.

oTPoBHa
01-15-2012, 10:40
Абе аз цици си имам, не е като да немам, пък и не ламтя да са ми големи, отслабвам предимно в ръце и лице, мани майтап, ама гърдите ми май изглеждат по-големи като съм отслабнала сега, отколкото преди :D Даже и приятелят ми забеляза нещо :D

пAteNцЕ
01-15-2012, 11:11
:D ех тия бедра тази круша .... пУ същото и тука при мене :D е не съм ниска ама просто некакси като съм на плажа примерно горнището-перфе ми стои без подлънки и глупости ама долнището-все едно е впито в мене o.O поне талията ми е тънка ама все пак и аз искам да науча нещичко тука че да мана туй дупе и да оформя бедрата добре :D

granger
01-16-2012, 11:29
Като цяло такава ми е структурата,че съм слабичка , но ако напълнея с 1,2 килограма са точно в бедрата,но аз ине желая да свалям,ами трябвада качвам. Работата е там ,че с много течности и движение, натоварване на долните крайници най-лесно се оформят бедрата и дупето. Поне при мен е така , пия вода,движа се ,но не прекалено , не ходя специално на фитнес или нещо,но не бива да се застояваш на 1 място задълго.

oTPoBHa
02-08-2012, 17:41
Аз ако започна да ходя на фитнес, ще стана 40 кила при 1.60 височина... Няма да е прекалено фрапиращо, но е тъпо, защото ще отслабна супер много в горната част само и само за да има някакъв шанс нещо от краката да се стопи. :D
А ако примерно ям много преди тренировка, ще изгоря това, което съм хапнала, тоест безмислено е. :D Или ще трябва да тренирам двойно повече и да се осмъртя от тичане и на другия ден да не мога да мръдна от леглото. Fucked up story. :D

supersonic0
02-08-2012, 17:47
Ако бедрата са ти нещо тип Ким Кардашиян е прекрасно ! :D Поне аз така си ги представям като ги описвате

BrainlessROCKBABY
02-08-2012, 18:48
ми увий се с домакинско фолио ;д