PDA

View Full Version : Моден съвет



BrokenHeartt
01-15-2012, 16:30
ХОРА, ПОМИЩЩ !! Майка не ме пуска на даскалоо без 2 блузи.. Иска да нося едно поло-боди с дълъг ръкав и отгоре друга блуза, заедно отиваме и няма начин... просто ме проверява дали ги нося ;( помогнете ми моля ви. ПОвечето ми блузи са с деколте и с тая блуза стой супер хрозно :( а другите ми не са хубави.. Хора помогнетеее ми

FreshJuice
01-15-2012, 16:48
Ами ако добавиш някакви бижута за да не изглежда фрапиращо.. Плетените блузи и туники се носят по принцип с боди така, че си накупи някакви... Или най добрия вариант. като отидеш на училище се преобличай ;D Btw на колко си, че майка ти ти определя дрехите за бога О.О

anonymous708973
01-15-2012, 19:17
Майка ти е загрижена за кръста ти. Ето ти компромисен вариант - купи си бодита, които са като потник, а не като блузи с дълъг ръкав. Аз цяла зима ходя с такива под пуловерите - хем топли повече, хем никой нищо не вижда :)

Dreams12
01-15-2012, 19:28
При мен пък е обратното -мама ми казва да не се навличам толкова, а аз се екипирам като алпинист .
Та, по темата.Не те съветвам да въртиш номера на майка си ,като измъкване от правилото, а просто да се примириш .Все пак тя мисли за здравето ти, а то е хиляди пъти по -важно от външния ти вид .Повярвай ми, когато пораснеш ще си благодарна на тази жена, че те е предпазила !

Glam0rous
01-15-2012, 20:25
На колко години си? Понеже зависи от това, което обличаш върху бодитата, може и да не изглежда зле. Не е нужно да ходиш на училище с деколтета и без това.

BrokenHeartt
01-16-2012, 12:46
ами на 14 съм , но майка ми задължително иска да е с дълъг ръкав ;( .. просто все 1 иска 2 блузи да нося.

sun251
01-16-2012, 13:43
Аз също съм на толкова ..почти 15,но отдавна не давам на майка ми да определя какво да нося,пробвала е на няколко пъти да ме принуждава,но без успех!Но твоята майка както всяка друга се притеснява за здравето ти затова държи да си добре облечена.Съвета ми е да поговориш с нея,да и кажеш,че не се чувстваш добре облечена така в тези дрехи.Може примерно да обличаш боди както някой в по-горните коментари беше казал с презрамки като потник,отгоре да сложиш блуза и да добавиш горница/суичър.Но наистина поговори с нея ..мисля,че ще те разбере!

koshtramba
01-16-2012, 19:33
Дългият ми житейски опит ме е научил, че майките трябва да се слушат.

millmii
01-16-2012, 22:47
Може отгоре да не е тениска, ами суичър, например ..

sun251
01-17-2012, 11:56
Дългият ми житейски опит ме е научил, че майките трябва да се слушат.

Права си,но не можеш да оставяш на майка ти да подрежда целия ти живот или както в този случай да не ти позволява да вземаш собствени решения :)

kaRamella
01-18-2012, 16:04
Преобличай се в тоалетната, махай долната и готово :D