PDA

View Full Version : Лимонов сок против лунички



BrokenHeartt
01-15-2012, 16:31
Извинете , но може да прозвучи супер тъпо , но Лимоновия сок против лунички може ли да се използва този лимонов сок от магазините дето го продават или трябжа да е лимон :Д ?? охх

anonymous708973
01-15-2012, 19:19
Оф :д Взимай един лимон, стискай и си мажи луничките.

Впрочем, колко си луничава, че ти пречи? Супер сладко стои, аз много си харесвам моите.

PullMeCloser
01-15-2012, 19:21
Недей, много ще ти раздразни кожата. И аз имам лунички и си ги харесвам, но преди две години някъде бях пробвала с лимонов сок и после имах ужасни червени петна, буквално стояха седмици, усещах кожата си точно като изгорена!!! По-добре пробвай с нещо изравняващо тена. Има един крем Мелабел и тоник към него. Попитай в някоя аптека :)

BrokenHeartt
01-16-2012, 12:47
крема Мелабел и тоника помагат ли ? Пффф, супер много неща съм изпробвала и съм отчаяна ;(

SweetySmallDevil
01-17-2012, 16:49
НИЩО не помага .... каквото и да пробвате, ако са по рождение няма шанс ... научете се да живеете с тях, бе, хора ... какво толкова ви пречат... :)

BrokenHeartt
01-17-2012, 17:21
Мойте не са по рождениееее.. вече не знам какво да пробвам, направо :((

PullMeCloser
01-17-2012, 17:44
Пдобвай с крема Мелабел. Няма гаранция, че ще помогне, но няма как да знаеш, ако не опиташ.

SweetySmallDevil
01-17-2012, 18:43
Малабел, Ахромин, сок от лимон, кисело мляко, търкане с червен лук, сок от краставица, сок от магданоз .... за тези неща знам, но пак казвам .. шанса е малък, плюс това с годините изсветляват :)

http://www.beautyencounter.com/products/large/729238101326.jpg това е добро по принцип, но струва около 70лв ... :)

BrokenHeartt
01-18-2012, 12:34
Ахромин - пробвала съм , няма ефект .. Мелабел - в описанието му пише, че не трябва да се ползват никакви продукти съдържащи еди кво си + това ''Също така, избелващите средства правят кожата фоточувствителна, което засилва възможността от повторна хиперпигментация. '' и се отказах съвсем от Мелабел , за да не ми навреди. Кисело мляко за първи път чувам, малко инфо ще ми е от полза:) , търкането с червения лук ще ми навреди на кожата, поне на една фр нещо и беше станала кожата зачервенявания мисля и не смятам да рискувам , със сок от краставица не могаа. нямам краставица , и последния ми вариант е магданоз'а :д може ли малко инфо за магданоза и киселото мляко :) а за онова от линка , няма да дам 70лв. :д

SweetySmallDevil
01-19-2012, 17:05
Амии .. за киселото мляко.. просто трябва да е по-гъсто .. примерно го прецеждаш преди това през кърпа ... и си мажеш лицето и стоиш 15-20 минути и отмиваш с вода .. а за магданоза ... накъсваш го, заливаш го с топла вода и го оставяш да престои няколко часа ... след това си го изсипваш в шишенце и се мажеш по няколко пъти на ден с него, като шишенцето го държиш в хладилника, но след 2-3 дни изхвърляш течността и си правип нова, защото се разваля :)

PullMeCloser
01-19-2012, 17:50
ВСИЧКИ избелващи кремове правят кожата фоточувствителна и в описанието на всеки пише, че е задължително използването на висок фактор и по-малко излагане на слънце, за това се препоръчва есента/зимата да се избелват петна. Ако се мажеш с фактор,няма да имаш проблем.