PDA

View Full Version : Какво му се върти в главата?



Sa4kiSabiram
01-15-2012, 17:25
Здравейтее :))
Почвам по същество - Преди 7-8 месеца имах лек флирт с едно много готино момче.Той е обвързан,но аз в началото не знаех.запознанството ни беше точно като в някой филм - много интересно и той беше инициаторът.започнахме да си пишем,после излизахме от километри си личеше ,че има интерес от негова страна.Не се стигна до нищо повече от целувки.Всичко това се случи в рамките на 2 седмици някъде,след което аз заминах за Гърция при нашите да поработя и се върнах след малко повече от месец.Той пак ме потърси и продължава да ме търси.Работата е,че приятелката му не му пуска и той си търси момичета просто за секс.Сега ще си кажете и теб за това те е потърсил,но не съм сигурна.Още преди да замина говорихме и му казах,че няма да спя с него.На него му стана пределно ясно,че това няма да се случи.И да,харесвам го,но не го показвам по никакъв начин.Все пак той ми пише пак да излизаме насам натам аз все отказвах допреди няколко дни,когато ми беше скучно и бях много изнервена вкъщи.Излязохме,седнахме на кафе,говорихме си надълго и нашиоко както преди - сподели ми много лични неща и аз на него също.Винаги ни е вървяла приказка,смяхме се общо взето си прекарах добре.Каза ми ,че в началото когато е тръгнал с гажето си не я е харесвал,тръгнал е ей така с нея,а сега са се разбрали всеки да ходи с който си иска.Едиснтвеното условие е това да не става явно.За мен това не е връзка и нито той я обича,нито тя него.А за момичетата за 1 вечер с които спи ми е пределено ясно,че нищо не значат за него.Интересно ми е защо след като толкова явно го отрязах,след като не се поддавах толкова време и се държах дори хладно,той продължава ли продължава да ме търси.Нима има нещо сериозно към мен?

SisiStrange
01-15-2012, 17:29
Въобще не ми звучи като сериозен човек.
Ама хич.

А връзката му е пълна пародия.

anonymous708973
01-15-2012, 18:22
На него му стана пределно ясно,че това няма да се случи.И да,харесвам го,но не го показвам по никакъв начин.

Така си мислиш ти.
Не му е станало пределно ясно, помислил си е, че го казваш, за да се правиш на оборотна. Дълбоко е убеден, че няма да му устоиш и ще си легнеш с него.
Относно второто - няма начин да харесваш някого и да не ти проличи, особено след като излизате често.

balu4ka
01-15-2012, 19:25
Хъх,защото знае ,че ще разхлабиш.Ще хлътнеш ,ще му пуснеш и работата е приключена.Надеждата последна умира,нали знаеш (;Не бъди толкова наивна,погледни само колко е несериозен,и как няма да я бъде работата.Що за връзка е това неговото?!Що за хора биха били заедно,а биха позволили такава волност?!*ужасия*

darinnkaa
02-13-2012, 17:50
Настоятелен е ,тва не са чувства той едно си иска и тва е

kiara_m
02-18-2012, 17:33
Еми аз вообще няма да се замислям, направо ще спра всякакви контакти.Къв е тоя пикльо дето си мисли, че така може да разиграва по няколко момичета, представи си, че тръгнете и той скъса с другата си приятелка, тогава кво? И ти като му омръзнеш ще почне да търси свежа плът