PDA

View Full Version : Забавяне на цикъла



shaunaa
01-15-2012, 17:44
Значи на 1-ви февруари заминаваме на почивка със семейството ми и ще имаме басей с топла вода и се смята,че точно тогава може би ще ми дойде цикъла. В момента пия грипекс макс, защото бях настинала, шия и едни витамина на13 съм и ако може да ми кажете нещо с което да забавя цикъла си. бях чела някъде, че ако пия витамин , може да се забави и исках да съм сигурна, затова реших да се допитам до вас и ако знаете нещо друго на билкова основа ако може или някакви бабини рецепти незнам, моля ви !!

granger
01-15-2012, 17:49
Оф бе,момиче, за хиляден път, не си играйте с тея неа ,след години ще го търсите тоя цикъл и ще се чудите що не идва. 1 почивка ще го преживееш.Друг въпрос е,че при мен като съм настинала и пия хапове редовно си закъснява...ама за всяка е различно.

DisappointedDreamer
01-15-2012, 18:27
Пак повтарям - от такива като теб ми се повръща. 1 почивка е, както казаха, ще го преживееш, но да си прецакваш организма заради нея просто не си струва.

Има тампони с най-различни форми, купи си и проблема ти е решен. Престанете с тези теми.

shaunaa
01-15-2012, 20:12
Аз просто питах за това какво ще ми препорачате, благодаря ви за предупрежденията, но това все пак си е моят организъм и щом съм решила няма да ми промените мнението. И за това просто ви моял да ми кажете дали с витамин Ц ще стане или нещо дурги !!

TheBeliever
01-15-2012, 20:23
Говори с майка си по въпроса. Ако тя прецени, че е наложително да си разбъркваш цикъла, нека те заведе на гинеколог да ти изпишат хапчета за забавяне на менструацията.

granger
01-16-2012, 14:12
Не вярвам някоя майка да си заведе детето при гинеколог , за да му изпишат хапчета за забавяне на цикъл. Малоумна трябва да е! Прецаквай си организма щом искаш , твоя воля - забави го веднъж и следващия път няма да можеш да си вдигнеш задника от болки. Не е шега работа, освен това -не е само кръв , това са ти хормоните бе момиче.

MissHouse
01-20-2012, 13:58
няма особен ефект витамин цто при мен ...