PDA

View Full Version : Относно почистващ продукт за гримът на очите



bloodymirror
01-15-2012, 18:14
Попринцип ползвам тоалетно мляко за отстраняване на грима на цялото лице,но не ми харесва,че маха много трудно спиралата,моливът и т.н,интересувам се вие с какво почиствате очите си от грима,аз търся нещо,което наистина хубаво да махне спиралата без да се налага да търкам и да губя мигли какво бихте препоръчали,но не много скъпо :)

an0nimn0
01-15-2012, 19:12
И аз използвам тоалетно мляко, но ми маха всичко. Мии не знам.. Розова вода?

anonymous708973
01-15-2012, 19:15
Използвам гел на Гарниер, някво foaming gel се води, доволна съм.
Гледам, че бая от момичетата използват мицеларна (?) вода, може и аз да пробвам.

PullMeCloser
01-15-2012, 19:15
Мицеларна вода!!!
Няма НИКАКВО търкане-отстранява всичко перфктно. Ама наистина идеално. И е точно като вода-остава кожата хидратирана, почистена, не е мазна, лъщяща, както с тоалетно мляко.
Аз ползвам на Дъглас, цената е 20лв за 400мл. На други марки също има. Маха всичко-водоустойчиви очни линии,спрали,моливи,сенки... абе всичко! Наистина е адски нежна,а същевременно наистина не остава и следа от грим.

bloodymirror
01-15-2012, 19:23
а мицеларната вода само за почистване на грима ли служи?

PullMeCloser
01-15-2012, 19:24
Ми...да, за какво друго ти трябва? Ако имаш проблемна кожа, на Биодерма има почистваща мицеларна вода за проблемна кожа, но наистина е МНОГО изсушаваща.

Poivre
01-15-2012, 19:35
Мицеларната вода ползвам за почистване на лице. Когато чистя очния грим леко ми дразни и не го почиства много лесно, затова ползвам това http://2.bp.blogspot.com/-RpwNyqhBuyY/TtE6Ox_3LoI/AAAAAAAACAI/dNu5klQj0BM/s400/Loreal+absolute+eye+and+lip+makeup+remover+1.JPG
Продава се навсякъде, където има Л'Ореал, и е най-добрият дегримьор на който съм попадала, пробвала съм всякакви но винаги се връщам към него.

bloodymirror
01-15-2012, 19:39
А този дегримьор за лице на L'Oreal на каква цена е,защото не намерих инфо в нета? :)

Glam0rous
01-15-2012, 20:22
Мицеларна вода!
Няма да ми прави кожата мазна или да ми влиза в очите и да люти, каквито проблеми имах с тоалетното мляко. Всеки път рев и червени очи...

Poivre
01-15-2012, 20:27
А този дегримьор за лице на L'Oreal на каква цена е,защото не намерих инфо в нета? :)

Мисля, че беше около осем, но ти трябва много малко количество за да почисти целия грим и една опаковка ми стига за ок. 6 месеца ежедневно гримиране.

r0si
01-15-2012, 20:38
А този дегримьор за лице на L'Oreal на каква цена е,защото не намерих инфо в нета? :)

Около 8 лв /8 и нещо/ и аз съм много доволна от него, но сега разнообразих малко с розова вода. Но ако грима е по-тежък си го махам с Лореала.

Sarafina
01-15-2012, 21:16
Ползвам двуфазния дегримьор на Balea и съм много доволна. Маха водоустойчивия грим, което означава, че маха още по-добре нормалния :D Сега даже ми свършва и пак него ще си взема. Или пък на Alverde - хвърлила съм му око. И той изглежда добър.

anonymous708973
01-16-2012, 06:33
Мицеларната вода ползвам за почистване на лице. Когато чистя очния грим леко ми дразни и не го почиства много лесно, затова ползвам това http://2.bp.blogspot.com/-RpwNyqhBuyY/TtE6Ox_3LoI/AAAAAAAACAI/dNu5klQj0BM/s400/Loreal+absolute+eye+and+lip+makeup+remover+1.JPG
Продава се навсякъде, където има Л'Ореал, и е най-добрият дегримьор на който съм попадала, пробвала съм всякакви но винаги се връщам към него.

И мен това ме притеснява за мицеларната вода - спиралата. Дълбоко се съмнявам, че може да я изтрие без никакъв натиск. Това на Лореал изтрива ли водоустойчив грим?

PullMeCloser
01-16-2012, 14:25
Не се съмнявай изобщо- спирала и водоустойчива линия трие без НИКАКЪВ натиск, НИКАКВО търкане. Аз лично разделям едно тампонче на две и го слагам за няколко секунди напоено с вода на двете очи и се маха всичко, не остава грим. Аз всеки ден слагам спирала и това е единственич повистващ продукт, който буквално я разтваря и не остава и следа от нея. Трие и водоустойчива спирала, и водоустойчив коректор, и всичко водоустойчиво. Сериозно, пробвайте, ако не сте. Има едни много малки 50-милилитрови шишенца за 5-6 лв на Дъглас.

XxInn0cencexX
01-16-2012, 17:02
Мицеларна вода ! Много добре ми почиства грима,без търкане,без нищо.Страшно съм доволна.Имам тази на Биодерма - взех си я за 20 лв. - 250 мл.

Glam0rous
01-16-2012, 17:43
Да, бе, чисти супер лесно всичко. Изобщо не е като тоалетно мляко или лосион!

PullMeCloser
01-16-2012, 18:06
Обаче тази на Дъглас е много по-изгодна, защото е 20лв за 400мл :D Трябва да пробвам и на Биодерма, да видя дали е по-добра.

koshtramba
01-16-2012, 19:30
Към авторката - научи се да членуваш.
Мицеларната вода става и за почистване на лицето от градската/селската мръсотия, дори да нямаш грим. :)

titinkaa
01-17-2012, 06:25
Аз си взимам кърпички за грим и само 2-3 пъти да си потърка очите и е паднала спиралата.

mik_i
01-17-2012, 14:05
на биодерма е много хубава не изсушава кожата, напротив освежава я премахва и пъпки (поне тази с зелената капачка). за да почистиш лицето си перфектно ти трябват 2 тампона- 1 за почистване на грима и един за премахване на излишния себум. за нормална кова най-подходяща е с розовата капачка, но са доста скъпички продуктите 22.50 поне на мен ми е доста.

bloodyF
01-21-2012, 20:40
тежък грим-сенки, моливи и прочие с мицеларна вода
ако съм някъде на гости или нещо друго-кърпички за махане на грим

sun251
01-22-2012, 08:20
на биодерма е много хубава не изсушава кожата, напротив освежава я премахва и пъпки (поне тази с зелената капачка). за да почистиш лицето си перфектно ти трябват 2 тампона- 1 за почистване на грима и един за премахване на излишния себум. за нормална кова най-подходяща е с розовата капачка, но са доста скъпички продуктите 22.50 поне на мен ми е доста.

Не съм съгласна!Ползвала съм точно тази на Биодерма със зелената капачка и мога да кажа,че изсушава МНОГО!Иначе сега използвам продукта на Лореал който посочиха по-горе.

PullMeCloser
01-22-2012, 10:50
Защото със зелената капачка е ИЗСУЩАВАЩА,за МАЗНА кожа. Уоу.
С червената капачка-не е за мазна кожа,следователно не изсушава.

Hayashi
01-22-2012, 15:43
Аз ползвам тоалетно мляко и пяна за лице. Почиства си идеално.

sun251
01-26-2012, 10:53
Защото със зелената капачка е ИЗСУЩАВАЩА,за МАЗНА кожа. Уоу.
С червената капачка-не е за мазна кожа,следователно не изсушава.

Дам това вече го разбрах в последствие :D