PDA

View Full Version : Моля ви погледнете



young.wild.and.free
01-15-2012, 18:20
Отдавна искам да напиша книга, но тъй като нямам финансова възможност, не съм давала на никой да чете нищо мое и абе въобще не съм се взимала насериозно, та наскоро ми дойде идея за резюме, таа.. ако може да прочетете и да драснете един- два коментара. :)

Средностатистическо нормално семейсто печели 5 милиона от тотото. Погълнати от алчността и желанието за още пари и свой собствен бизнес, родителите не обръщат внимание на своята 15 годишна дъщеря, която се потапя в света на секса и наркотиците. Преуспели, богати и известни, майката и бащата се местят в Германия и оставят на момичето си апартамента си и половин милион в банка. Чувствайки се изоставено, детето, решава да се съсредоточи в свои собствети неща и започва да чете за това как може да си произвежда дрога. Правейки си мини лаборатория, девойката започва да търгува с най- лесно добиващите се в домашна обстановка наркотици- метамфетамини. Знаейки за проблемите и с наркотиците, повечето й приятелки се отричат от нея. След месеци бурен живот, тя претърпява удар, от който губи временно паметта си.

thunderstruck5
01-15-2012, 20:29
Изглежда интересно. :) Успех!

young.wild.and.free
01-15-2012, 20:32
Успех за какво, просто исках да видя дали ще събуди някакъв интерес и дали трябва да ме е яд, че никога няма да се реша да направя нещо по въпроса. Благодаря все пак! :)

katericArofl
01-15-2012, 20:53
Гледай сериала Breaking Bad там правят наркотици.

young.wild.and.free
01-15-2012, 20:55
Ще го погледна, добре. Попринцип съм изгледала доста такива, но не съм тръгнала да пиша или нещо такова, въпреки че имам доста идеи как да развия историята както и много други. Просто ми беше любопитно да видя 2-3 реакции :)

Rar3
01-15-2012, 20:58
Много изтъркано ми изглежда :/

young.wild.and.free
01-15-2012, 21:02
Наркотиците и пренебрегнатите деца.. :( Да има нещо такова, просто реших да съединя няколко основни проблема, но си прав, че е доста познато на всички. Благодаря ти за мнението :p