PDA

View Full Version : Брадата му ;д



LolaBunnyyy
01-15-2012, 21:07
Здравейте.... Ох хора имам един гаден проблем с брадата му. ;д Първият път когато се целувахме по ... така ;д на брадичката ми се появи едно червено кръгче смисъл зачерви се. Викам си едва ли е нещо сериозно и докато се прибера посиня .. аз тъпата се опитах да го прикрия с коректор и други таквиа работи ама не .. стана още по зле. Мажех го с крем здраве с всякакви кремове ама не помогна, и всички мале какво ти има,страшно грозно беше. Да не говорим че после и нещо като коричка се образува. И тъкмо мина вече почти не се забелязваше и днеска пак ;х Приятеля ми няма кой знае колко брада ама дори и сега да изчакам да се оправи след това пак ли така ще ми става. Какво да правя? :хх Не искам да говоря с него, защото не искам нещо да му стане тъпо. Тъй като първия път като стана на въпрос ... не му стана много приятно.. ама и на мен не ми е че става така. С какво да го мажа че да мине или ддз нещо с което да се оправи? Сега е само червено.. ама ме е страх да не стане по зле. Мерси предварително :))

SilverBrilliance
01-15-2012, 21:12
Вариантът, мисля, е той да се бръсне често.. Аз съм с по-нежна кожа и при набола брада започвам да усещам като протрито, като рана .. Не стигам до там, че да ми посинее, но мисля че проблема ти ще се реши с бръснене (и разбиране) от негова страна - няма защо да му става гадно като му обясниш :)

TheBeliever
01-15-2012, 21:17
Говориш с него. Той взима проблемът под внимание и започва да се бръсне по-често. И следващия път гледай да не си отъркваш лицето в неговото.

anonymous708973
01-16-2012, 06:01
Търкай си лицето по-леко в неговото и изчакай известно време да видиш дали ще се получи пак така. Чак тогава говори с него. Ако човекът се харесва с брада, не е необходимо да я бръсне, докато не опиташ всички останали варианти.

musshy
01-16-2012, 12:10
Пробвай така както казва PinkPan7her, ако не става поговорете. Кажи му за проблема, едва ли ще му е толкова неприятно. Се пак тва е твоето здраве и би трябвало да направи компромис.

bloodyF
01-16-2012, 12:57
кажи му , че ти боцка като се целувате..
кажи му го леко шеговито, но в същото време да разбере че не го ебаваш..
предполагам че ще те разбере : )

pandiflysche
02-12-2012, 09:21
Просто му го кажи! Не бива заради наболата му брада, да се получава така! Аз на моя му го казах, нд не се разсърди! За това просто му го кажи, може по заобиколен начин амааа право куме в очи! :)

ShtrudeL
02-12-2012, 12:04
И мен като ме целува брадато личице ми се получава нещо такова (само се зачервява де) ама на мен ми харесва хаха
(обич'м наболи брадички <3)

А ти... ако толкова ти пречи му кажи да я махне, какво толкова. Ако пък си се харесва така си намерете начин... начин... бля.
^_

mMemories
02-12-2012, 20:46
Първо се увери че е от брадата ..

LolaBunnyyy
02-12-2012, 22:55
Уверих се преди да пусна темата : ) ;р

krissy__
02-14-2012, 15:22
Щом не му става приятно му го кажи по по-деликатен начин, че брадата му ти боде и ти пречи .. Имаш чувствителна кожа..

sweet_mouse
01-29-2013, 13:55
Оххх и аз имам същия проблем, след като се целувам с приятеля ми се получава едно голямо червено петно над устната. За мен не е проблем, но за майка ми да. Моля ви дайте ми идея след това с какво да се мажа, за да го прикрия поне малко, защото няколко часа след целувката наистина ми е много червено.

DENKAZ
01-29-2013, 17:44
Ако не реши да се обръсне, (което е доста възможно), да я пусне още няколко мм, би трябвало да омекне (зависи от годините мн ясно и дали му е от по-меките) или пробрвай да не се отъркваш толкова както вече казаха.