PDA

View Full Version : Относно чувствата



psihqsala
01-15-2012, 21:21
Здравейте, поддържам връзка от разстояние и всичко е много сложно. В последно време с приятеля ми много се караме, уж сега се оправихме,но не знам как ще е ,когато се видим пак. Лошото е,че имам много противоречиви чувства. В даден момент усещам,че много го обичам и че искам да е до мен, в следващия,като се сетя какъв егоист е и как прави само нещата,които на него му изнасят,без да мисли винаги за моето щастие,се сдухвам и почвам да изпитвам само отрицателни чувства. В друг момент се сещам за хубавите неща,които все пак сме преживяли и много се обърквам. Как е възможно чувствата ми да са ''на настроения'' ? Много пъти не е оправдавал очакванията ми, в друг момент се е държал страхотно,просто много съм заплетена в тази връзка и се чудя какво да я правя..Историята ни е мноого,много дълга,но нямам време да я разказвам. Съвети?

anonymous708973
01-16-2012, 05:59
Не са ти на настроения чувствата. Дразни те, подсъзнателно искаш да скъсате, но си в капан заради всички положителни моменти, които сте имали заедно. Не така. Разделете се, намери някой, който няма да е егоист и който няма да е на сума ти километри от теб.

Seattle
01-16-2012, 07:33
Държанието му показва колко е сериозен. Не бъди поредната мазухистка писала в форума. Мисля че ми сфащаш мисълта.

musshy
01-16-2012, 12:25
Еми не се измъчвай. Щом не се съобразява с теб и не цени щастието ти, не се опитвай да продължиш с него. На никой не му трябва човек, който не мисли за теб и гледа само собствения си живот. Щом сте заедно трябва да търси начин и ти да си щастлива. Не ти трябва такава връзка.