PDA

View Full Version : Чувстителност от презервативи



Slu4ainik
01-15-2012, 22:46
Здравейте,
Може темата да е обсъждата, моля да ме извините, но не намерих.

Става дума за чувстителността към презервативите, не знам така ли да го опиша, но да кажа какво имам предвид.

Значи като тръгна да правя секс с приятелката ми всичко точно ако го правим без, но дойде ли време да си сложа презерватива след като го поставя губи твърдност и преносно направо умира. :D Това не става винаги, но да кажем 60% от опитите. Пробвах с различни презервативи (3-4 различни) предимно с Durex Love ли не знам кви са дет са 4 на брой. След като се случи направо се депресирам и почвам да го мисля, пак споменавам, ако карам без никакви ядове не съм имал.
Споделете нещо, вдигнете ми самочувствието :D xax

Благодаря.

DragonLady
01-15-2012, 23:41
И на бившият ми така му спадаше от презерватива, ама му бях първата, нормално, не беше свикнал още. Ти от скоро ли си сексуално активен?

Slu4ainik
01-16-2012, 00:24
И на бившият ми така му спадаше от презерватива, ама му бях първата, нормално, не беше свикнал още. Ти от скоро ли си сексуално активен?

Да отскоро има няма месец/два/

DragonLady
01-16-2012, 11:03
Да отскоро има няма месец/два/

Е от това е значи ;) Споко с времето ще свикнеш. Като за начало ползвайте по тънки презервативи, така ще ти е по лесно на теб да свикнеш с наличието на гумата върху пениса ти.

Slu4ainik
01-16-2012, 17:21
Разбирам, благодаря.

Thundarr
01-16-2012, 19:27
Попринцип, разликата в това да го правиш с или без презерватив е огромна. Казвам ти го от мъжката страна. Без презерватив чувството е коренно различно, поне при мен, с презерватив не усещам кой знае колко, но пак, трае се. Както и да е по темата. Може би както казваш ти "умира" именно защото чувствителността от това което правиш намалява. Или както каза Мацката отгоре, още не си свикнал. :)