PDA

View Full Version : Хора.... моля Ви, помогнете! :((



Wizz4454
01-15-2012, 23:07
Хора историйката ми е доста кратка.
Момичето, за което се разказва случката се казва Надя.

Всичко се случи през октомври месец - един ден братовчедка ми (аз и тя живеем в една къща) довете въпросното момиче у нас. Тогава почти не я познавах, но тя само ме погледна в очите - точно един поглед и край - влюбих се в това момиче. Попринцип досега през целият си живот съм имал единствено 2 сериозни връзки. Другото е било за по месец-два. На 17 години съм, а въпросното момиче е една година по=малко. И сега да довърша: до преди онзи ден само си писахме (аз притисках чувствата си, защото си мислех, че ще ме отреже или, че ще загубя приятелството си с нея) и видях, че е обвързана с един кретен, който само я използва. И реших всичко да и призная - говорихме, говорихме и тя си призна, че не го обича наистина .. призна си, че с мен знае, че ще и е по-добре .. каза, че ще ме нарани и, че не го иска ... и общо взето другото беше прост чат, дори и бях написал стихотворение ... казах и го и тя се разплака .. почувства го със сърцето си ..хора не знам какво да направя, дайте ми някакъв жокер - какво бихте направили на мое място? Не мога без това момиче, не знам какво толкова ми направи, но просто не мога и не мога ...

Ares
01-16-2012, 00:01
Според мен има много надежда. Чакай да видиш как ще се развият нещата... Шансът да напусне оня никак не е малък. Щом си успял да я трогнеш така, значи те взима насериозно.

SisiStrange
01-16-2012, 03:50
Уоу, колко драматично го давате. :P Спокойно, явно те харесва. Като гледам рано или късно ще го скъса и си ти на ход.

anonymous708973
01-16-2012, 05:51
Пък и да не го скъса, хващай мадамата и я извеждай навън. Вече се преодолели първоначалната психическа бариера, сега следва физическата.

Wizz4454
01-16-2012, 09:28
Ами хора, сега осъзнах и още един проблем. Когато си говорихме с нея, тя казваше, че не може да ме приеме като повече от приятел ...да, каза, че съм един от най-добрите и приятели, ноо ...така де, в момента се надявам милите смс-чета да проработят ..тя каза, че и харесват смс-четата, повечето са авторски от мен и това и харесва също. Хора прекалено объркан съм, тя по цял следобед седи заключена в тях (проблеми с родителите) и дори и с колата да ходя до тях (тя е от едно от околните села) пак ще е същата работа - надали ще я пуснат ...просто ..е*ахти и тъпата работа, дето се получи...

Godzilla
01-16-2012, 09:35
1. Успокой се.
2. Няма какво да направиш, за да ускориш процеса. Просто се опитвай да и влизаш под кожата и не го удряй много на мелодрами, защото ще я изгубиш.
3. Спри да караш кола без книжка!

Wizz4454
01-16-2012, 10:17
За мен проблема, че нямам книжка е най-малък - имам опит и от 2 год вече си карам кола. Не съм от рисковите шофьори (ако това намеквате) .. просто заради нея .. нз .. на всичко съм готов :@:@@

qkakukla2
01-16-2012, 16:21
Успокой се нещата ще се наредят. След тоя идва и троя ред.
А и един въпрос: Щом не го обича що не го зареже, знаеш ли причина ??

Wizz4454
01-16-2012, 16:48
Успокой се нещата ще се наредят. След тоя идва и троя ред.
А и един въпрос: Щом не го обича що не го зареже, знаеш ли причина ??

Ами тя преди ходеше с един съученик на братовчедка ми и той и беше разбил сърцето. И тя всъщност е с него, само за да успее да забрави въпросното момче. Тя не го обича наистина, той я има само за трофей .. простоо ....

Godzilla
01-16-2012, 17:54
Ами тя преди ходеше с един съученик на братовчедка ми и той и беше разбил сърцето. И тя всъщност е с него, само за да успее да забрави въпросното момче. Тя не го обича наистина, той я има само за трофей .. простоо ....

Нищо няма да забрави. А при това положение, ти ще си следващият заместител.

Тя се още не е превъзмогнала този, който ѝ е разбил сърцето.

Chacho
01-17-2012, 01:33
Братле, за нея винаги ще свириш втора цигулка. По-добре бегай докато му е време, остави я да си тича по интриганти и не се занимавай. Само ще береш душа после.

Както казва чичо Хаус: You can't always get what you want!

Presley
01-17-2012, 05:02
ТЪРПЕНИЕ, пич. Това е ключовата дума в твоята ситуация, както и в повечето.
А колкото до това ,че се е разплакала ,че ти е казала,че не иска да те нарани - много ,много не се осланяй на тези драматизми. Поне според мен ,говоря си от личен опит. И като за финал: съветвам те да престанеш малко с любовните признания,стихотворения и т.н. Доколкото разбрах си пасвате и сте си добра компания, така че се постарай да запазиш ДОБРИ ПРИЯТЕЛСКИ отношения с нея.Пък ,както се казва, ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ. Клише или не - самата истина. :))