PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ СЪС СЛУШАЛКИТЕ!



DarthLord
01-16-2012, 09:36
Здравейте всички!
Имам следния проблем: Когато си включа слушалките в телефона и пусна музика не се чува никакъв глас,а само музика (все едо Караоке слушам). Мисля,че проблема идва от буксата на телефона, а не от слушалките, защото смених няколко чифта слушалки... Телефона ми е LG KP502. Ще се радвам,ако някой може да ми помогне! :)

npp
01-16-2012, 12:46
на всяка песен ли ти прави така?!, пробвай с различни песни от различни жанрове и изпълнители, и ако при всяка песен се чува само музика и никакъв глас тогава може да се окаже че е активирана някаква функция за отрязване на вокала(-ите), ако ли не, е от буксата, и ще трябда да го занесеш на ремнот в оторизираните сервизи на LG

Wax
01-16-2012, 13:47
По-скоро не е от софтуер, а на 3тия ринг на гнездото/буксата ти е отказал някак. Той отговаря за честотите от 1000Hz до 3000Hz. Там често се слагат вокалите и затова не ги чуваш. Пробвай с други слушалки. Ако проблема продължи - значи е от жака и ще трябва да го караш на сервиз.

DarthLord
01-16-2012, 18:13
на всяка песен ли ти прави така?!, пробвай с различни песни от различни жанрове и изпълнители, и ако при всяка песен се чува само музика и никакъв глас тогава може да се окаже че е активирана някаква функция за отрязване на вокала(-ите), ако ли не, е от буксата, и ще трябда да го занесеш на ремнот в оторизираните сервизи на LG

На Абсолютно всички песни прави така.. на телефона си имам Поп, RnB, Рок, Метъл.. И не съм активирал никакви функций за отрязването на вокалите.. най-вероятно е от буксата, но мислех,че ще може да го оправя без да го давам в сервиз..

DarthLord
01-16-2012, 18:14
По-скоро не е от софтуер, а на 3тия ринг на гнездото/буксата ти е отказал някак. Той отговаря за честотите от 1000Hz до 3000Hz. Там често се слагат вокалите и затова не ги чуваш. Пробвай с други слушалки. Ако проблема продължи - значи е от жака и ще трябва да го караш на сервиз.

Точно от жака/буксата си е. Не е от слушалките, защото си купих няколко чифта слушалки на LG и нищо не става... :(