PDA

View Full Version : Търсят се басист, акустична и ел. китара + барабани



NomNomNom
01-16-2012, 09:38
Разполагам само с вокал и клавир :D
За музика в стил Billy Idol, Foreigner , Chris Isaak , Guns 'n roses . Или нещо малко алтернативно, примерно Lacuna Coil , Marilyn Manson. Стига да не е твърде хард.

Правене на кавъри, или свирня за кеф.
Ако ви се ходи по клубове - и това дадено.

Имах предложения за китари, но ги отказах, не ми се виждаха сериозни.

Става дума за София.
Ако на някого му се занимава, или се интересува повече - да драсне мейл.

eva.angelova93@gmail.com

Wax
01-16-2012, 09:59
StringTheoryPracticist Е доста добър, ама е в Лондон :(

flip95
01-16-2012, 12:03
коя от всичките си ти http://www.youtube.com/watch?v=6YNdGgOwNac&feature=player_embedded ?

NomNomNom
01-16-2012, 12:22
коя от всичките си ти http://www.youtube.com/watch?v=6YNdGgOwNac&feature=player_embedded ?

Тая с най-големия кур . Други въпроси ?

Blab
01-16-2012, 15:07
ако посъбереш хора, кажи;
занимава ми се)

psychopath
01-16-2012, 15:24
Свиря на китара от 6 години някъде
От известно време се възроди силния интерес към свиренето (до преди НГ, контролни, изпити, сесии даже доста търсех хора) и по-конкретно свиренето в накакъв състав.
Оборудване имам, базисното поне (китара, усилвател, дисторшън/оувърдрайв ефект, кабеляци... ;д)
От София съм, знаеш ;д.
Принципно съм склонен да свиря и съм свирил различни неща, но да предупредя на време, че бях поизоставил китарата за известно време и това си оказа влиянието...на техническо ниво съм далеч от това, което бях преди 3 години да речем, но смятам, че мога да вляза в час, стига да свиря по-редовно, което би било резултат от свиренето в състав.
Слушам основно ска, пънк, хардкор, рок, метъл и производни.
След сесията ще съм на линия, така или иначе се съмнявам до тогава да намериш всички хора. :Д
Навит съм и за авторски неща, иначе опитът ми с групи е малък, защото все съм попадал на несериозни хора и даже се бях поотказал малко.

Ако имаш някакви въпроси, казвай.

Аз имам относно това къде смяташ да се репетира...
Предполагам свириш на клавири и пееш (потвърди, ако е така ;д)

Друго друго...няма за сега, май. :)

Може и да мога да намеря други музиканти по-натам. :)

NomNomNom
01-16-2012, 15:30
Значи .

Освен мен на клавир , днес намерих още един клавирист.
За репетиция - още събирам мнения от хора, които ходят по репетиции къде е най-добре, съобразно обурудване и цена. Като имам цялата информация - ще ти я дам.

Иначе, и аз го целя след вашата сесия - сега и при мен е такова сесийно , по това време на годината :D

psychopath
01-16-2012, 15:38
Екстра. Кажи само ако проявяваш интерес към мен, за да знам... ;д

NomNomNom
01-16-2012, 15:41
Екстра. Кажи само ако проявяваш интерес към мен, за да знам... ;д

Че ти не знаеш ли .. (blush) .




//Имам, имам !

psychopath
01-16-2012, 15:42
И въпрос към Blab - на какъв инструмент свириш (или пееш) ? :)

psychopath
01-16-2012, 15:45
А добре тогава, абе знаех си, че има нещо...начина, по който ме гледаше хахахах ;д
Извинявай, че "спамя" темата, но всъщност я поддържам активна, за да я видят...ако прецениш ще помоля да ми изтрият коментарите... ;д

Иначе с толкова подробно CV...и Сатриани може да ме вземе за ритъм китарист хахаххаха

NomNomNom
01-16-2012, 16:01
Мдаа, и гласът ми как трепереше докато се опитвах да продумам нещо, каквото и да е !!!


Иначе :D:D

Да, шашна ме с подробното описание, чак се почувствах неловко, че аз съм намятала 2-3 простотии в първия пост , след това съм напсувала някой , и човек след всичко това решава да ми напише културно мнение :D

Блаб и тя е китарка, и пее .

//спами , то днес се бях изумила , че дори няма кой да ме нахрани, че съм зле :Д

psychopath
01-16-2012, 16:15
У да, вярно...до колкото помня обаче, тя свиреше на акустична, ем ай райт? ;д

NomNomNom
01-16-2012, 16:25
У да, вярно...до колкото помня обаче, тя свиреше на акустична, ем ай райт? ;д

йес , йес , йес !

Сиромахкиня
01-16-2012, 17:19
Ако се съберете желая да ви слушам някой път :Д

psychopath
01-16-2012, 17:44
Това е втория форумен музикален проект хахах ;д

сега вместо да уча, дрънкам на шибаната китара, а утре имам изпит :Д

NomNomNom
01-16-2012, 18:14
АХахах, а аз днес припявах солидно, не е лесно :D

psychopath
01-17-2012, 17:16
Кво стана? :Д

M215
01-17-2012, 20:40
Някога бях много добър на китара (от първи до 10-ти клас, 7 от които в муз. даскало), но отдавна не съм я пипал, а то всичко се забравя - вече даже и нотите съм забравил. Не знам дали бих се занимавал по принцип, а и да е, ще трябва да е нещо поп. Нямам китара - само някаква кухарка имам с остарели струни (на такова не бих свирил - само на ел.). Да, свирил съм в групи и донякъде е яко. Интересното е, че аз се кефя повече на това, което правим, отколкото публиката, но това си е известно при тия групи. Сега повече ми е интересно дали ще мога да пропея, но едва ли - знам, че е много учене и репетиции и изобщо не знам дали ставам.