PDA

View Full Version : Според вас колко трябва да отслабна?



anonimnaags
01-16-2012, 09:43
Здравейте, имам гадни бричове, моля дайте ми съвет как да ги премахна, ако изобщо мога де...
Според вас колко трябва да отслабна за да ги смаля и да изваям фигурата си, защото в момента никак не изглежда приятна... А тези сланини между краката отвътре просто ме убиват :(
http://prikachi.com/images/427/4271427m.jpg
http://prikachi.com/images/428/4271428I.jpg
Благодаря много на всички :(

Glam0rous
01-16-2012, 09:49
Че ти не си дебела?!
Ако толкова пречат иди на фитнес и там ще ти кажат точно какво да правиш за да ти заслабнат краката точно в тая част.

anonimnaags
01-16-2012, 09:51
Ох, не съм дебела, но съм ужасно обезформена там, ужасни мазни бричове... Опитвам се от няколко дни у дома, взех си масажор, прочетох в една тема, че едно момиче е пробвало и има ефект и си масажирам гнусните бричове, дано спаднат, а между краката е много трудно, опитвах с упражнения, с вдигане настрани, но не мисля че имаше ефект...
Моля някой да сподели как да отслабна там ;(

anonimnaags
01-16-2012, 09:54
Искам ето такава промяна... ако въобще някоя успея де...
http://prikachi.com/images/446/4271446V.jpg

Все пак си има и кокал там, като се натисна обаче с ръката и се прибира и изглежда нормално, не знам колко немърлива съм била че да кача толкова там :( Сега ще му мисля...
Междувременно някой ако се сети за диета и упражнения :( Ще съм безкрайно благодарна

TheBeliever
01-16-2012, 09:58
Имаше подобна тема преди ден-два. С диета ще отслабнеш от цялото тяло. В упражненията е истината.

Glam0rous
01-16-2012, 10:59
Не е истина колко се филмираш за няма нищо. Тръгни на фитнес пак ти казвам. Има няколко уреда специални за вътрешна част на бедра и тнт. Като го намираш за чак такъв ужас, събери воля, почни да ходиш и бързо ще ги "оправиш".

b0bet0
01-16-2012, 11:15
иМАХ ПОдобен проблем, само че моите "сланини" не бяха само межсу краката и бричове. БЯХ си доста пълничка, дебела да не кажа. Препоръчвам ти натуралните капсули SlimWeight Pro , те са съставени само от билки и действието им е в това, че апетита отслабва. Аз значително отслабнах от тях и то за от рицателно време, хубавото е,че и тялото ми не овисва ами си е оформено и стегнато. Има какво още да се желае за това продължавам с тях. Много са добри, може да си ги намериш онлайн ;) Успех ! :)

anonimnaags
01-16-2012, 11:32
Благодаря за отговорите!
Филмирам се, да, такава съм :D
Поинтересувах се отновно проблема ми. Не искам да пия хапчета за отслабване, искам по нормалния начин без да се блъскам със неизвестни неща. Нямам им доверие.
Онези уреди във фитнеса не помагат за моя проблем. Една жена прави видеота във Ютуб и казва, че това е мазнина, упражненията немогат да я стегнат, трябва си специална диета, за стопяване и много клякане и ходене или тичане.
Ще го правя пък да видим, аз не съм от най - издръжливите на спорт, но ще се напъна :) Мерси още веднъж!

sweetxstar
01-16-2012, 14:44
Добри отзиви съм чувала за кавитацията.Можеш да пробваш с каланетика. Но да знаеш poprincip си е генно. :roll:

Sintya
01-16-2012, 20:32
Фитнес, движение. Ограничи въглехидратите, повече белтъчини + плодове. И тренировки.

Glam0rous
01-16-2012, 20:41
Авторке, каквато си слабичка с диета нищо добро няма да постигнеш. Първото нещо, което ще ти изчезне ще са ти гърдите. Това си е до форма. Ако мислиш, че с клякане ще стане пробвай. Просто виждам как става.

loliipops
01-28-2012, 15:57
тичане ,плуване