PDA

View Full Version : Kaкво мислите за този ядосан човек? С право ли счупи компютъра на момичето?



D1esel
01-16-2012, 11:45
http://www.youtube.com/watch?v=AGsmZLEVv6M

Човекът, който стои под джипа и го поправя, този с златния ланец, е шеф на момичето, което явно в работно време влиза във фейсбук. Мислите ли, че с право посегна на компютъра ѝ?

da!ЛАПА
01-16-2012, 11:48
не знам дизел ти как мислиш

D1esel
01-16-2012, 11:54
не знам дизел ти как мислиш

Според мен повече го беше яд, че не може да си оправи джипа. И от там го хвана яд, че и хората, на които плаща 400 лева на месец, за да му работят, стоят във фейсбук. Този човек е тип човек "селянин". Когато на такъв човек банката или някоя мутра му отпусне заем, той вече си мисли, че е едва ли не цар, че работниците му са роби, а не просто служители. Той можеше да накаже момичето, че стои във фейсбук като просто и вземе лаптопа и ѝ го даде на края на работния ден, или пък ако я санкционира като не ѝ даде бонус например, но този компютър със сигурност е купен с много лишения от момичето. Той е собственост на момичето. Той няма право да посяга на нейна собственост, но го прави, защото знае, че момичето ще остане гладно, ако се оплаче в полицията например... Просто си мисли, че той е едва ли не господар. Такива хора бият и плажуващи туристи, защото са се настанили на плажа близо до техните чадъри. По закон те имат право да слагат чадъри само до 40 процента от ивицата. А те го правят до 90.

Това е един типичен българин. Представител на великите българи... Тия, сещате се кои... най-умните, най-красивите, най-плодовитите...