PDA

View Full Version : Проблем с гърдите!



ala-bala
01-16-2012, 12:09
Здравейте,
може би няма да ви се занимава да ми обяснявате неща които ги има в нета, но все пак искам да ви кажа конкретно за какво става въпрос и какъв е моя случай и да ви помоля за съвет или обяснение.Аз съм на 14 години и в интерес на истината нямам гърди, но не за това става въпрос.Преди около седмица ми излязоха пъпчици по гърба и тила, след което започнаха да ме болят гърдите и започнах да виждам някаква промяна във формата и големината на гърдите ми и по-специално в лявата, в която сека е проблема.До днес добре, не се притеснявах от нищо и всичко си беше нормално, тъй като си мислех, че това се случва защото гърдите ми започват да растат, но днес лявата започна да ме боли страшно много и като пипнах я усетих много твърда.До преди смятах, че такова трябва да ми е зърното, но сега не съм толкова сигурна.На допир е много твърдо, направо като хрущял ако може така да се изразя.Моля да ми обясните дали е нормално и ако има нещо което не съм изяснила ме питайте, просто се нуждая да бъда по-информирана за това, защото имам чувството, че главата ми ще се пръсне от притеснение!!!

Rar3
01-16-2012, 20:57
Че ти родители нямаш ли да ги питаш... Викни майка си и говори с нея открито няма да те глътне, нито пък да ти се смее... Според мен това не е нормално консултирай се с вашите и лекар, че да е нещо лимфен възел... макар че не съм сигурен дали може на гърдата... Може и друго да бъде... кой знае.. Не се стеснявай, а говори с вашите :) Аз съм момче и ако имам притеснения за малкия бунтовник смело винаиг говоря с баща ми.... Няма смисъл да се забутваш по форуми и такива като мен и останалите да ти казват разни неща и да се притесняваш :)

TheBeliever
01-16-2012, 21:13
Ако тепърва започват да ти растат гърди и това твърдото е в областта на зърното - няма страшно.

Rar3
01-16-2012, 21:27
И аз помислих същото.. Не знам какво имаш предвид "нямам гърди"... Наистина ако "нямаш" и сега ти растат е нормално.. Не се притеснявай от факта, че си на 14. "Ама познавам момичета с много големи гърди" навярно ще кажеш... РАЗВИТИЕТО Е СТРОГО ИНДИВИДУАЛНО :) И все пак съм на мнение, че едно "няма страшно" не може да реши проблема.. Бягай при майка си и говорете.