PDA

View Full Version : Приятелка..



LolaBunnyyy
01-16-2012, 13:14
Откачамм :@ ... И така извинявам се ако стане дълго обаче наистина имам нужда от съвет. Скарах се с най-добрата си приятелка която е от моя клас. Просто тогава ми беше един от най-гадните периоди, дразнехме се една от друга и се усещаше и колкото и да твърди че няма проблем с мен не беше така. Грешката ни беше че нито тя нито аз си ги казвахме тия неща докато един ден просто не издържах и и казах край, не мога повече така и някъде за месец, месец и половина спряхме да си говориме. Оттогава насам аз много се промених, изобщо мисленето ми и държанието ми и си казах че трябва да говоря с нея. Звъннах и вечета казах и всичко и и казах че искам да си оправиме отношенията. Говорехме си, държанието и беше същото сеедно не сме се карали. Казах и че искам пак да бъде същото и и се извиних за тогавашното ми държание просто много ми се беше насъбрало. Казахме си много неща и повярвайте ми изглеждаше много радостна. Даже ми каза радвам се че ми звънна и всякакви такива. Същата вечер тя беше в една нейна друга приятелка ... която не знам дали има нещо против мен. На другия ден си писахме нормално в фейсбук... целувки глупости държеше се супер яко, определено беше тя колкото и да си мислех че се е променила, от което пък ме беше страх да и звънна. И в училище тъй като една моя съученичка от моя клас дойде по рано чула тази моя "приятелка" да казва на една друга която определено не е добре настроена срещу мен и не зная защо нито съм и направила нещо нито съм говорила с нея абсолютно никакви контакти нямам с нея, наскоро разбрах само че ме е обсъжала нещо от което не ми стана приятно но го приех колкото и да ми беше трудно и и казала нещо от рода на "Ауу ако знаеш какво стана" още като са се видели и ми е ясно какво и е казала( това че съм и се обадила) И след като дойдох в училище изобщо не ме погледна, нито пък ми каза нещо предложих и да седнем двете ... а тя измрънка нещо и си казах край няма повече да се унижавам. Сега ми е страшно тъпо .. дали това другото момиче и е казала нещо само и само за да не се сдобрим ? Бяхме наистина близки как една цяла година и всичко преживяно се забравя за един месец ? Не мога да си го обесня .. Какво следва да направя ... защото това което си мисля аз е да спра да се занимавам с нея и просто да продължа напред... и когато тя ме потърси ( ако го направи изобщо ) и аз да постъпя така,и да и покажа че сгреши. С това момиче не са близки, тя като говорихме ми каза "Аз съм с нея само ей така в училище иначе не сме си близки" нещо такова. Но май не е така. Проблема на мене ми е също че с никой не мога да се сближа с клас, говоря си с 2 3 момичета но не сме толкова близки. Държа се добре с всички, но сякаш не ме харесват. Те повечето са "к***и" другите "пушачи" с други пък съвсем нищо не мога да си кажа и ... с никой друг не мога да се сближа. Това другото момиче с което сядам сега е много добричка но и нямам доверие,защото веднъж ме предаде и наистина сега съжалява но вече сякаш не мога да и имам доверие. ;х Изобщо ми е страшно гадно и объркано, направо не ми се ходи на училище ;х На 15 съм ако има значение. Мерси на всички които го прочетоха и моля за съвети защото единственото което ми иде да направя е да се разрева като пълното лапе, а съм наясно с това че не си струва. Извинявам се ако има грешки.

qkakukla2
01-16-2012, 17:45
Карай си с тази добричката и ги оставяй другите. Не й споделяй много, че да не се раздрънка пак, често я питай нещо интересувай се повече от нея и живота който води , че ако те използва да знае, че не е единствена.

LookAtMeNow
01-16-2012, 17:53
http://store.picbg.net/thumb/8B/70/447dd0bcb2ed8b70.jpg (http://picbg.net/img.php?file=447dd0bcb2ed8b70.jpg)