PDA

View Full Version : Помощ в избора на телефон



blondeVIP
01-16-2012, 17:19
Въпросът ми е следния! От много време не съм си взимала нов телефон и прецених, че е крайно време да го направя ! Първо много се чудих м/у HTC rhyme и SE Xperia arc S ... днес след като си говорихме с приятели реших, че няма смисъл да давам толкова пари за телефон (още повече, че ще си го взимам без договор) и реших, че може да си взема и нещо малко по-достъпно. В момента много се чудя м/у SE xperia neo, Samnsung galaxy ace и Htc wildfire s...... може би най-малко съм навита за htc-то... на SE само дизайна не ми харесва много нооо много бих се радвала ако някой по- на ти от мен си изкаже мнението (а може и без да ги разбирате да кажете какво бихте си взели вие). :)

kantonecApetur4
01-16-2012, 19:41
Аз в други ден ще си купя Samsung Galaxy ace, в нета четох много добри неща за него а и един колега от форума има същия и каза че е много добър за парите си, :)

Rar3
01-16-2012, 21:21
С 2 ръце горе за Самсунга. Повярвай, най-добрия избор е. Брат ми е с такъв и 2 фр-та. Wildfire има гадна резолюция и цветовете и тъча му не са хубави... Xperia neo има що-годе добри характеристики... НО Самсунга бие в тия примери. Батерията държи, не се товари, когато има пуснати повече приложения. Wi fi е добър.. какво да ти кажа перфектен телефон! Аз съм със Самсунг галакси 3 и 2 месеца по-късно брат ми си взе Ейс... съжалявам че и аз не си взех.. Не се колебай, ами го взимай :)

blondeVIP
01-17-2012, 08:12
Аз точно заради резолюцията не искам толкова HTC-то... вчера се загледах и в едно др - ChaCha :D