PDA

View Full Version : ПОМОЩ



ronaldinio337
01-16-2012, 17:48
Така вуичо ми беше в италия запозна се с едно момиче тя има дъщеря и си доидоха в моя град видяхме се запознахме се и живеят на 10 км от моя град така. И ходя от време на време там и тази много ми хареса но не са българки а са украинки и говорят на руски и на англииски и тази малката е колкото мен на 17 и много ми харесва а вуичо ми има скутер и мисля някои ден да я питам дали иска да се поразходим и ако се съгласи как да я питам дали има приятел или гадже дали иска да сме приятели и други неща имам и фаце и скупе помагаите момчета и момичета това ми е 1-вото момиче неискам да я испускам аз уча в спортно даскало и ... няма мн момичета тя учи в началото на центъра а аз в края на центъра делят ни наи много 500м кажете сега поамгаите и да ви кажа че много ме е срам и незнам постоянно си мисля за нея и много я искам . слушам нон стоп Deepcentral - Speed of Sound много ми харесва и приятна като я слушам и ми напомня за нея :)

TheBlackPanther
01-17-2012, 14:44
Абе моля ти се научи се да пишеш първо правилни и смислени изречения пък после мисли колко много я искаш...
А по темата: Питай я ако иска да излезете на кафе или да се разходите някъде питай я дали си има приятел и ако няма и мислиш, че и тя те харесва действай...