PDA

View Full Version : Преди малко ми се обади по телефона една жена, която ми предлагаше...



D1esel
01-16-2012, 18:04
...някакви продукти, които ако искам бих могъл да закупя. Направо ме заболя сърцето! Наистина! Тази жена ми се обади в 8:30 вечерта, с цел да изкара някой допълнителен лев, от мен, който също нямам средства. Когато и казах, че нямам време да разговаряме, усетих мъката в гласа и разочарованието в гласа ѝ! Пожела ми лека вечер, аз и пожелах същото. Но просто наистина ви казвам, адски тъжно ми стана :( Просто защото знам до какво положение са изпаднали хората, които се обаждат за тези продажби :(

Oy7ofCon7roL
01-16-2012, 18:07
Дизеле по-добре пускай само трол теми, че от тия твойте сериозни теми ми идва или да зарева или да си туря въжето :(

D1esel
01-16-2012, 18:32
Дизеле по-добре пускай само трол теми, че от тия твойте сериозни теми ми идва или да зарева или да си туря въжето :(

За съжаление животът не е само радост... Повечето е тъга :(

M215
01-16-2012, 20:47
Който пише и развива турски форуми, утвърждава това положение в страната.

EinGutesKind
01-16-2012, 20:49
Като се е е*ала като разпрана, сега да се чуди как да си храни децата :lol:

D1esel
01-16-2012, 22:02
Като се е е*ала като разпрана, сега да се чуди как да си храни децата :lol:

Наси, ама темата е сериозна :D

EinGutesKind
01-16-2012, 22:08
Еми сериозно де, ако нямаше деца, нямаше да се чуди от къде да изкара пари, щеше да се задоволи и с малко :D

Mi6inka
01-17-2012, 13:29
ти нали беше богат, бе? Що не помогна на жената ?

Miichelle
01-17-2012, 13:52
Става ми по-гадно за онези, които предлагат по вратите стоки. По телефона пак не e оферта, но да видиш отчаянието в лицето на човека и да му тръшнеш врата под носа е меко казано отвратително...

da!ЛАПА
01-17-2012, 15:26
качила те е на черешата дето има един лаф, няма за кво да се депресираш, пълно е с телефонни измамници

M215
01-17-2012, 20:45
Еми сериозно де, ако нямаше деца, нямаше да се чуди от къде да изкара пари, щеше да се задоволи и с малко :D
Работата е там, че има и много млади хора без деца, в същото положение. Това е поради същата причина, поради която не може да направите избор кой е правилния форум за писане.

EinGutesKind
01-17-2012, 20:56
Работата е там, че има и много млади хора без деца, в същото положение. Това е поради същата причина, поради която не може да направите избор кой е правилния форум за писане.

Като няма работа, има помощи ... стига да искат, винаги могат да се ограничат с най-необходимото. Не може да ми ревеш че имаш 5 деца или че пушиш по 5 кутии цигари на ден, и да очакваш да те съжаля :lol:

M215
01-17-2012, 21:04
Кой те излъга за тия помощи?

EinGutesKind
01-17-2012, 21:06
Не съм много на ТИ с тия неща, ама съм чувал че всеки има право на някви 50-100 лева ако не работи

M215
01-17-2012, 21:13
Ами не знам, ама на мен само топленето ми е над 200. А яденето и другите неща? И да дават някакви пари, ги дават 6 месеца, а после?

EinGutesKind
01-17-2012, 21:15
Ще си вземеш едно одеало и няма да пускаш парно - ето ти 200 спестени лева

M215
01-17-2012, 21:40
Не може - аз съм зиморничав и ми е студено при под 28 градуса, а при 20 замръзвам. При по-малко сигурно няма да оцелея. Без майтап - на студено изобщо не мога да заспя. Да не искаш да спя и с шапка и вкъщи да стоя с най-дебелото си зимно яке? То да живееш такъв живот не е по-добре, отколкото да ходиш по хората да търсиш да спечелиш някой лев.

Преди 2 години като бяха протестите, хората казваха, че ходят там, защото вкъщи им е също толкова студено. А беше кучи студ навън. Само че не знаеха срещу какво да протестират и в кой форум да пишат и ето ги сега пак нямат пари.

Виж я тая бабичка - излиза навън, за да се вози в трамвая, за да се стопли, защото няма парно. Прави сметка. А какво е да живееш така цяла зима:

http://vbox7.com/play:7fc4509a

За мен студът е инквизиция, концлагер - само човек, който не го е изпитал достатъчно дълго време, не може да го оцени. Вие цял живот сте били на парно и не знаете какво значи да умираш от студ!!

EinGutesKind
01-17-2012, 21:57
Не може - аз съм зиморничав и ми е студено при под 28 градуса. В момента е 26-7 градуса. Аз и през лятото спя с печка до леглото включена (без м. август). Като ходя на море, си нося печка от София, която работи цяло лято.

Ахахахахаха на плажа в 40 градусова жега с печка :razz::razz::razz::razz::razz::razz:

D1esel
01-17-2012, 21:58
Не може - аз съм зиморничав и ми е студено при под 28 градуса. В момента е 26-7 градуса. Аз и през лятото спя с печка до леглото включена (без м. август). Като ходя на море, си нося печка от София, която работи цяло лято.

OMG пич, просто ме изумяваш :D Аз си пуснах печка веднъж през Юли, ама беше само веднъж :D Лятото с яке ли ходиш?

M215
01-17-2012, 22:22
Ахахахахаха на плажа в 40 градусова жега с печка :razz::razz::razz::razz::razz::razz:
Тя не е за плажа, а за хотела докато спя.
Вижте ми и редактирания пост по-горе.

M215
01-17-2012, 22:23
OMG пич, просто ме изумяваш :D Аз си пуснах печка веднъж през Юли, ама беше само веднъж :D Лятото с яке ли ходиш?
Винаги съм с яке - понякога заради джобовете, но така или иначе никога не ми пречи.

kamenski88
01-17-2012, 22:55
Това е поради същата причина, поради която не може да направите избор кой е правилния форум за писане.
Хах, а да ти е идвало на ум, че не всеки кръстосва форумите? Аз например пиша само тук.
Освен това мисля, че пишещите по форуми не сме толкова много, никой от хората, които познавам не пише по форуми.


Само че не знаеха срещу какво да протестират и в кой форум да пишат и ето ги сега пак нямат пари.
Ето пак - кое те кара да смяташ, че повечето хора пишат по форуми!? По-скоро много от хората имат Фейсбук, но доста по-малко висят по форуми. А и Фейсбука намали популярността на повечето форуми.

M215
01-18-2012, 02:23
Аз мисля, че организацията ставаше по Интернет - дали ще са форуми или фашистбук - все едно. Важното е в кой сайт да пишеш и кой - не. А който не пише изобщо - това за него не се отнася. Но ако имат фашистбук, се отнася.
Щом ти пишеш тук, значи ползваш форуми - а това, че не ги кръстосваш, говори само за теб. Все едно да гледаш телевизия, ама само една програма - Канал 1 например.

Oy7ofCon7roL
01-18-2012, 04:05
OMG пич, просто ме изумяваш :D Аз си пуснах печка веднъж през Юли, ама беше само веднъж :D Лятото с яке ли ходиш?


и аз съм си пускал печката лятото

kamenski88
01-18-2012, 08:54
Аз мисля, че организацията ставаше по Интернет - дали ще са форуми или фашистбук - все едно. Важното е в кой сайт да пишеш и кой - не. А който не пише изобщо - това за него не се отнася. Но ако имат фашистбук, се отнася.
Щом ти пишеш тук, значи ползваш форуми - а това, че не ги кръстосваш, говори само за теб. Все едно да гледаш телевизия, ама само една програма - Канал 1 например.
Форумите са виртуални кенефи за хора без работа. Също и плювалници, където повечето се хранят един друг. А аз скоро няма да пиша тук и ще блокирам тоя сайт. Това си е чиста загуба на време! А ти вероятно пишеш в 20 форума и само висиш пред компа като виртуален плъх.

D1esel
01-18-2012, 09:06
Глобале, искам да те предупредя, че не е никак мъжествено по нашите географски ширини да си мъж и да казваш, че ти е студено! :D От Април до края на Октомври трябва да ходиш задължително гол до кръста, ноември-декември и февруари и март, по тениска, че така е пак по-мъжествено, жените ще си кажат: "гледай го тоя пич какъв е калЕн :D Добре е тениската да бъде черна с надпис версаче, армани, плейлайф и т.н. на нея. A иначе през януари трябва да си с някакво якенце, за предпочитане е суитчер, и ако може да в възможно най-тънкия :D Но вместо да си усложняваш живота, най-добре е един анцуг на адидас! :D

M215
01-18-2012, 12:21
хахаха
хахаха

M215
01-18-2012, 12:23
Форумите са виртуални кенефи за хора без работа. Също и плювалници, където повечето се хранят един друг. А аз скоро няма да пиша тук и ще блокирам тоя сайт. Това си е чиста загуба на време! А ти вероятно пишеш в 20 форума и само висиш пред компа като виртуален плъх.
Форумите са алтернатива на медиите, където се формира обществено мнение. Ако не налагаш мнението си по форумите, нямаш никакъв шанс да го наложиш. Тогава печелят гадовете и комунистите.

D1esel
01-18-2012, 12:27
Съгласен съм с Глобала. Н оот друга стана, когато заставаш с лицето си, позицията ти е много по-силна, отколкото когато се криеш зад аватар и готин ник.

EinGutesKind
01-18-2012, 14:42
Сашенце, имам една идея за теб. Уреди се пак в някое предаване, и в национален ефир си дай форума, ще завъдиш много хора :lol: