PDA

View Full Version : Първа тема в новия - еврейско - османски форум



yakuza_
01-16-2012, 18:11
За или против шистовия газ

ledenakrasota
01-19-2012, 09:18
Против!


ти е*а майката с тези букви

M215
01-19-2012, 11:39
Искаме си редакция на старите постове в османския форум като преди!
ААААААААААА УУУУУУУУУУУ!

vBulletin Options - Message Posting and Editing Options - нули

Wax
01-19-2012, 11:54
Против!

.:10 Букви:.

shadow4e
01-19-2012, 17:34
Против и се радвам, че темата придоби такава общественост. Преди на протестите имаше по 20-50 човека, сега на последния бяхме няколко хиляди само в София. Дано окажем влияние и се спре, уж приеха/ще приемат мораториум, но не мисля, че това има значение. Те пак ще си направят, каквото са наумили.

RedArmy
01-19-2012, 17:50
Против и се радвам, че темата придоби такава общественост. Преди на протестите имаше по 20-50 човека, сега на последния бяхме няколко хиляди само в София. Дано окажем влияние и се спре, уж приеха/ще приемат мораториум, но не мисля, че това има значение. Те пак ще си направят, каквото са наумили.
Ти сериозно ли мислиш, че протестите са довели/ще доведат до нещо? Кога ще разберете, че на никого не му пука как живеете, живи ли сте изобщо, какво ви е мнението, какво харесвате и какво не? Това, че са приели закон против добива на шистов газ не означава, че американците пак няма да си дупчат и да си правят каквото си искат. Аз лично не бих бързал да се радвам, докато не ги видя със сондичките под ръка на път към сащ. Те и ГМО-то уж го бяха забранили.. Някой вярва ли че ядем само чисти и неизменени храни? :lol:
По темата - твърдо против и смърт за американо-еврейските компании, които където стъпят, трева не никне. Смърт и за поддръжниците им.

shadow4e
01-19-2012, 17:59
С гмо-тата нещата са много по-различни, няма как да следиш всеки какво прави. Докато с шистоивя газ лесно може да се види от хората работи ли се там или не. Идеята на протестите е гласност, 15-20 000 души няма как да променят каквото и да е. Домързя ме да донапиша по-дълъг пост относно влиянието. Мисля, че ако в една държава всички или над 2/3 са против нещо от този род, могат да се наложат и да има промяна, защото специално това е лесно да бъде следено, не е като с ГМО-тата.

RedArmy
01-19-2012, 18:03
Напротив, и с ГМО-тата всичко може да бъде под контрол, просто това не устройва властимащите и кръговете около тях..

shadow4e
01-19-2012, 18:07
Не ти говоря за контрол от страна на държавата, а от страна на населението. Точно в това е разликата.

RedArmy
01-19-2012, 18:10
Аз пък ти казвам, че населението никой не го пита. Е, понякога за разнообразие, формално се "вслушват в гласа на народа" за някои по-маловажни неща, например дали надписа на българското Евро да бъде на кирилица и прочие.

shadow4e
01-19-2012, 18:14
Защото населението не извиква достатъчно силно позицията си. Политиците знаят, че ще има няколко протеста и дотам, после ще мине и замине. Ако знаеха, че тези протести няма да спрат и всички са против тях, обграждат се машини, пречи се на работата и тн, то биха помислили. Само че им е пределно ясно, че българинът не е такъв и не би вложил толкова усилия, в която и да е кауза.

NightGuardian
01-19-2012, 18:18
В целия свят никой не слуша напълно народа :D

RedArmy1917
01-19-2012, 18:20
Честно казано, мисля, че биха се вслушали само, ако има пряка опасност за живота им под формата на случайно хвърлени павета и коктейли Молотов :D

yakuza_
01-19-2012, 18:25
Чарли Шийн президент ! Всички евреи на екскурзия в Северна Корея !

jumpin
01-19-2012, 18:33
Целият парламент на екскурзия в Атакама ..

M215
01-19-2012, 19:32
Против и се радвам, че темата придоби такава общественост. Преди на протестите имаше по 20-50 човека, сега на последния бяхме няколко хиляди само в София. Дано окажем влияние и се спре, уж приеха/ще приемат мораториум, но не мисля, че това има значение. Те пак ще си направят, каквото са наумили.
Я, ама ти на протести ли ходиш?

Аз няма да кажа каква ми е позицията, защото след това всички ще минат на обратната позиция.

Verminaard
01-20-2012, 18:26
Естествено че съм 'за'.Колкото по-бърже се закрием на планетарно ниво толкова по-добре.