PDA

View Full Version : Спешно ми трябва есе за утре !!! :((((



Championa112
01-16-2012, 18:39
Здравейте, спешно ми трябва някакво, инфо, помощ, есе или просто съвет свързано с тема на есе '' Човекът изцяло подчинен на съдбата си или творец на своя живот''. Гледах по интернет а не открих нищо.Мерси предварително !

valeina
01-16-2012, 20:47
Ъ !? А в часовете къде си била ?

divacheee
01-16-2012, 20:54
Пък и за утре :д Да се беше сетила маааалко по-рано :д

Championa112
01-16-2012, 20:56
Първо да подчертая, че съм мъжко :Д а темата би трябвало да е свързана с Едип Цар, тъй като учим за него в момента само че аз не разбирам общото между 2те и ни я даде днес за утре..

Nakadah
01-17-2012, 06:45
След като учите трябва да можеш сам да си напишеш домашното. Няма лошо да търсиш помощ със специфичен проблем на който си попаднал докато си пишеш домашното, но е адски противно някой друг да ти пише домашното докато ти не си мърдъш и малкия пръст. Престани да бягаш от часовете и да се правиш на герой и всички ще се нареди.

Championa112
01-17-2012, 07:51
Ей философе, ти много си ги разбирал тия неща а ? На мене пък ми е много противно келешчета, като тебе да ми развиват мозък по ФОРУМИТЕ без да си имат и най - малка представа за какво става въпрос ! Няма и да ти се обяснявам, защото си ми под нивото ФИЛОСОФЕ !

Blab
01-17-2012, 07:53
не разбирам общото между 2те
о.О

древните гърци вярват в съдбата, предопределените им житейски пътища и прочее.
Едип, наясно с нещастията, които го очакват (предсказание на оракул, клетва върху баща му), опитва да бяга от написаното му, но то рано или късно го застига. Точка.
//Наистина, нищо общо:Д

DisappointedDreamer
01-17-2012, 09:07
о.О

древните гърци вярват в съдбата, предопределените им житейски пътища и прочее.
Едип, наясно с нещастията, които го очакват (предсказание на оракул, клетва върху баща му), опитва да бяга от написаното му, но то рано или късно го застига. Точка.
//Наистина, нищо общо:Д

+1

Дали ние сме тези, които написваме и решаваме своето бъдеще с делата, които вършиме, решениета, които взимаме, или пък живота и съдбата ни вече са определени, и ние сме безпомощни в променянето им.

Трябва просто да седнеш, да си прочетеш нещата, да поумуваш малко и оттам да си го напишеш. Нищо сложно, нищо трудно.

Nakadah
01-18-2012, 04:51
келешчета

По-голям съм от тебе с поне 10 год


без да си имат и най - малка представа за какво става въпрос

Правил си се на герой през времето което ти бе дадено да си напишеш домашното, и сега искаш някой друг да ти го напише, а пък ти да вземеш кредита.


защото си ми под нивото

Има да си мечтааааааааааааааааааааа ааааааааеш

2-ка изкара ли? Полага ти се!

``Янеώåå ..™
01-18-2012, 13:44
на каква тема трябва да е есето ?? правя много добри есета ако се имаш интерес пиши на ЛС 6 клас съм !!!

``Янеώåå ..™
01-18-2012, 13:50
Главата е 3 Том се среща с принца МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!
Ако ми помогнете ще съм ви благодарна
извините мe че пиша тук ;))

DisappointedDreamer
01-18-2012, 15:00
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/430665-Може-ли-ПОМОЩ-СПЕШНО-Е!!!!

P.S. Използвай търсачката следващия път.

``Янеώåå ..™
01-19-2012, 14:05
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/430665-Може-ли-ПОМОЩ-СПЕШНО-Е!!!!

P.S. Използвай търсачката следващия път.

мерсии много ;))