PDA

View Full Version : Бански ?!?!?



shaunaa
01-16-2012, 19:52
Виждам, че в момента не е сезона, в който банските костюми висят по витрините на магазаините, но ми предстои почивка с басейн и тъй като долницата на банския от лятото ми е станала малка (тя и тогава ми беше, ама вече ми е ПРЕКАЛЕНО малка), знаех си аз, че трябва да го пробвам в магазина, а не да взимам същия номер с горницата, ама.... Така и по темата си търся долнище на бански, по-точно женски шорти. Аз живея в една ОБЛАСТ близо до Варна на около 30 мин път, може и повече и не ми се отдава възможност често да ходя Варна. Това го казах, защото лятото си бях харесала в мол варна в Ню Йоркър едни много сладки шорти, а и общо зето имаше мн сладурски долница, преди няколко седмици пак бях ходила, но така и забравих да обърна внимание, дали все още има изложени бански. И реших да се допитам до хората, които знаят дали все още има бански в този магазин. Да въпроса ми за вас е тъп, но за мен си е важен, защото ако няма вече бански, по-д-бре да не се разкарвам, защото в интетнет в един сайт си харесах едни други шортички, и ако няма вече бански да знам да си ги поръчам. И ще ви благодаря ако някой наистина ми отговири !!!