PDA

View Full Version : 18+ Въпрос относно цигарите



DragonLady
01-16-2012, 22:16
Понеже не бях пушила от близо 6 години, и не съм на ясно с новите марки и разновидности цигари имам няколко въпроса.
Кои слим цигари са най-слаби ( от различните марки ева, мерилин, и тн. )?
Има ли цигари с разни аромати като Мерилин ванилия примерно ( каквито пуша в момента )? По времето когато аз пушех ( ех, .... тогава бяха по 1,30 кутията евата ... ) имаше някакви ментол, още ли ги има и ако да на коя марка са и какво е точното им име?
Да ме ориентирате в цените, понеже знам само Мерилина, че са по 4,50 :D И реални ли са цените в тоя сайт: http://korekombg.com/c19_tsigari.html
Мерси предварително.

NightGuardian
01-16-2012, 22:22
2012 и хората още пушат цигари. :(

Добре ,че през тази година ги забраняват навсякъде :D

DragonLady
01-16-2012, 22:25
2012 и хората още пушат цигари. :(

Добре ,че през тази година ги забраняват навсякъде :D

Така е, ама като знам каква ни е нацията, никой няма да се спре от тая забрана, особено заклетите пушачи, дето по кутия на ден им е минимума, щото и такива познавам.

NightGuardian
01-16-2012, 22:27
Защо ти е тогава да ги почваш?

и моля те излагаш се 18+

сигурно децата от 7 клас знаят по-добре от нас. :D

yakuza_
01-16-2012, 22:27
ами ако всеки е с като твоето бавно мислене, няма да ги спре, тройна здравна осигуровка за всички пушачи и да видим, ще се пуши ли

DragonLady
01-16-2012, 22:30
ами ако всеки е с като твоето бавно мислене, няма да ги спре, тройна здравна осигуровка за всички пушачи и да видим, ще се пуши ли

Личните обиди и нападки, имаш си ЛС за това ;) Не са малко хората, който пушат ;)

DragonLady
01-16-2012, 22:34
Защо ти е тогава да ги почваш?

и моля те излагаш се 18+

сигурно децата от 7 клас знаят по-добре от нас. :D

18+ е защото по закон е забранено пушенето преди 18, а това, че нарушава всеки божи ден е друга тема.
Започнах ги покрай напрежението в университета и многото контролни, който ми се струпаха преди отминалите коледни и новогодишни празници. А и сега в сесията, напрежението също не е малко, особено за 1ва сесия в живота. Пък и приятелят ми пушеше още преди аз да започна и може да се каже, че и той ми повлия малко ( въпреки, че в момента се обвинява за това, че той ме бил развалил, но не е виновен, аз сама го позволих да стане ).
А иначе за отказване реша ли спирам ги, въпроса е да го поискам. Пък и то мойто едно пушене ... по 2 -3 на ден и то има дни в които не пуша.

yakuza_
01-16-2012, 22:34
Значи ти си един вид подлога на другите, защото следваш начина им на живот ?

DragonLady
01-16-2012, 22:36
Значи ти си един вид подлога на другите, защото следваш начина им на живот ?

А ти един вид заядливо човече без работа.
Започнах ги заради стреса и напрежението в университета, а не защото моя пуши. Ако не бяха контролните в разстояние от 1 ден или един след друг, нямаше да ги започна, нищо че той пуши.

NightGuardian
01-16-2012, 22:36
DragonLady какви закони , макони?! Момиче стегни се , къде живееш ти?

И ти си момиче в колеж? Ти ако научиш наистина какви работи се случват , ще си сложиш въжето бе :D За едни цигари се впрягащ толкова....

И ти казвам мани ги тези цигари , това са най-големия боклук , който може да съществува!

PainMonopoly
01-16-2012, 22:37
Защо по дяволите ще пропушваш наново след като не си пушила 6 години...

NqkfaNikakva21
01-16-2012, 22:40
абе, не знам, ама искрено се забавлявам на темите ти (с леко забавено мислене си .. или живееш години назад)

yakuza_
01-16-2012, 22:42
А ти един вид заядливо човече без работа.
Започнах ги заради стреса и напрежението в университета, а не защото моя пуши. Ако не бяха контролните в разстояние от 1 ден или един след друг, нямаше да ги започна, нищо че той пуши.

Като имаш умствени проблеми, отиди на лекар, не е нужно да убиваш пасивно хората.

DragonLady
01-16-2012, 22:43
абе, не знам, ама искрено се забавлявам на темите ти (с леко забавено мислене си .. или живееш години назад)

Е да му *** майката ... Повече тоя говнян раздел няма да влизам. Явно всичкото отрепки и тиня на форума е събрано тука. Темата е за конкретни въпроси, не са обсъждане на личността ми, която ВИЕ НЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАТЕ НИКАКВО ПРАВО ДА ОБСЪЖДАТЕ!!!
Забавлявай си се, и аз се забавлявам на простотията ти.

DragonLady
01-16-2012, 22:44
Като имаш умствени проблеми, отиди на лекар, не е нужно да убиваш пасивно хората.

Умствените проблеми ги имаш ти, а не аз ти си върви на доктора ...

NightGuardian
01-16-2012, 22:45
ХАХАХАХАХАХАахахахХАХахах ахахахахахахахахх


http://www.youtube.com/watch?v=yXeV891hmqg

NqkfaNikakva21
01-16-2012, 22:47
слаби нерви .. повече секс, пиле

PainMonopoly
01-16-2012, 22:49
Е да му *** майката ... Повече тоя говнян раздел няма да влизам. Явно всичкото отрепки и тиня на форума е събрано тука. Темата е за конкретни въпроси, не са обсъждане на личността ми, която ВИЕ НЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАТЕ НИКАКВО ПРАВО ДА ОБСЪЖДАТЕ!!!
Забавлявай си се, и аз се забавлявам на простотията ти.
http://i54.tinypic.com/2weeuqb.png

Иначе онзи, който би ти отговорил на темата, би бил ебати долнището... да асистира на пушач да пуши.

umri
01-16-2012, 23:04
6 години не си пушила, и за къв хуй ти беше да ги почваш отново? Как стана тва? Ако не изпитваш нужда и не си изградила навик, ги спирай от раз. Щи е по-лесно, пък и на жените много рядко им отива да пушат.

Иначе, слимките, като цяло са леки. Дърпаш и нищо не усещаш. Ако си решила да хвърляш толкова пара зян, пък и здраве, взимай най-евтините слимки. Няма забелязваща се разлика при тях.

Сиромахкиня
01-16-2012, 23:14
Вземи си бяло боро ;)

yakuza_
01-16-2012, 23:31
Защо пък да нямам право да обсъждам личноста ти ? Свобода на словото и демокрация ? Явно си и комунистка.

Afternoon
01-17-2012, 08:57
Тая е бавноразвиваща, даже не е интересно да я тролиш...

NaOH
01-17-2012, 10:07
Е да му *** майката ... Повече тоя говнян раздел няма да влизам. Явно всичкото отрепки и тиня на форума е събрано тука. Темата е за конкретни въпроси, не са обсъждане на личността ми, която ВИЕ НЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАТЕ НИКАКВО ПРАВО ДА ОБСЪЖДАТЕ!!!
Забавлявай си се, и аз се забавлявам на простотията ти.

Забрави да напишеш 18+ преди поста ти, заради нецензурните думички, които използва.

anonymous708973
01-17-2012, 18:43
Вчера гледах някъв Мерилин, само тройки, което си е бая лекичко.

Не се излагай, първа сесия ти е, но едва ли ще е последна. Нервите ги оправяй със секс, щом твоят ти е под ръка... пардон, между краката, редовно. Няма нужда да даваш пари и да си хабиш здравето. :)

Thrombocyte
01-17-2012, 19:24
Мисленето на някои индивиди от *човешкия* род е съизмеримо само с това на Вяра, Надето и Любовта.
Тъй като темата и без т'ва е пълна повърня решавам и аз да се включа, но само с трибуквието "Хах" и леко дразнещото чувство, че и да се изсмея на глас няма да бъда чут от вашите ушаци.

Девушке, не ги почвай цигарите от фин. гледна точка.

bijou
01-17-2012, 19:54
Наистина ако 6 години не си пушила няма смисъл сегя да почваш отново. (:
Иначе по темата най-слаби цигари са розовата Ева и бялата Карелия, те почти не се усещат.Синият Мерилин също мисля, че е доста слаб.Тези са за които се сещам в момента :)
Колкото до цените почти всички са от 4 до 6 лева.

Mi6inka
01-17-2012, 20:32
яяя каква заБАВНА тема :D

NqkfaNikakva21
01-17-2012, 20:39
Боже, как може въобще да ѝ отговаряте сериозно .. ?!