PDA

View Full Version : Уж няма нищо,но тя ме ревнува !?



Avicii93
01-16-2012, 21:34
Здравейте,ще ви разкажа накратко за една моя приятелка и мен.Тази година завършваме и сме в един клас от 5 години,ще я нарека М.Ние винаги сме били добри приятели,аз съм имал по-сериозни чувства към нея,но така и не се получи тъй като тя нямаше същите чувства към мен.Сега обаче осъзнавам че въпреки че уж няма чувства към мен тя ме ревнува.
Всичко това започна след като загърбих тези си чувства и тръгнах с едно момиче от моето даскало(ще я нарека Г) като те се познаваха и бяха приятелки,това се случи края на 11сти клас миналата година.Връзката ни продължи до средата на лятото,а една от причините за раздялата ни беше и М.Тя определено не беше доволна от факта че с Г бяхме заедно,като тя откровено ни се присмиваше и се дразнеше от факта че сме заедно.Тя помогна да ни се оптегнат взаимоотношенията с Г.За добро или за лошо,се разделихме тъй като не си паснахме.Лятото имах някой летни забежки и когато М разбираше за тях се цупеше и недоволничеше,което си е странно тъй като и тя не води най-спокойния живот.Тъй като тази година сме абитуриенти тя ще е моята дама за бала.Тя определено е доста развълнувана и доста от времето ни в момента минава в размисления каква да и е роклята и какъв да ми е костюма(което за мен си е отегчително ама...),та де се вика доста време сме заедно,но в момента се запознах с едно момиче,допаднахме си,пак е от училище и в момента М се държи доста по странно,което отстрани изглежда че все едно сме заедно,което влияе зле на взаимоотношенията ми с момичето с което се срещам и се надявам да се получи нещо.В същото време М се среща и с други момчета и в момента съм пред хиксова ситуация...Дали тя просто не се усеща какво прави и няма такива чувства към мен,или има някакви чувства към мен и несъзнателно ме ревнува,а може би си го прави съвсем съзнателно.С нея взаимоотношенията ни никога не са били прости реално погледнато,прихвърчали са искри,а на шега сме се разбирали да си направим дете или да се оженим(ако така никой не ни вземе),но нали това са си глупости който си говорим.За близо 2 седмици живяхме заедно тъй като техните заминаха,а по случайност и нашите,та решихме да си живеем заедно и спахме в едно легло.

Общо взето сега се отнасям и пиша работи който май нямат много общо,сега ми е интересно какво мислите,дали тя ме ревнува и дали има някакви чувства към мен.

paradosou
01-16-2012, 21:57
Иска й се да е център на вселената (или поне на твоята) и затова прави циркове. Не те харесва, просто й се ще да не губиш интереса си към нея. Като спреш да се занимаваш, губи усещането си, че е незаменима. Тва обяснява нещата.

djipsito
01-16-2012, 22:21
А ти към нея кво чувстваш ? Как я приемаш ?

Chacho
01-17-2012, 01:47
Откъсни се от миналото.

anonymous708973
01-17-2012, 05:59
Това е доста типично женско нещо, но повечето от нас успяваме да го скрием.
Не й обръщай внимание и не й позволявай да ти се меси във връзките. Учтиво, но строго й кажи, че няма да търпиш интригите й.

SisiStrange
01-17-2012, 06:25
Иска й се да е център на вселената (или поне на твоята) и затова прави циркове. Не те харесва, просто й се ще да не губиш интереса си към нея. Като спреш да се занимаваш, губи усещането си, че е незаменима. Тва обяснява нещата.

Напълно съм съгласна с това. Аз бих се опитала да се отдръпна от нея, ако бях на твое място, за да мога най-сетне да имам нормална връзка.

umri
01-17-2012, 09:05
Здравейте,ще ви разкажа накратко за една моя приятелка и мен.Тази година завършваме и сме в един клас от 5 години,ще я нарека М.Ние винаги сме били добри приятели,аз съм имал по-сериозни чувства към нея,но така и не се получи тъй като тя нямаше същите чувства към мен.Сега обаче осъзнавам че въпреки че уж няма чувства към мен тя ме ревнува.
Всичко това започна след като загърбих тези си чувства и тръгнах с едно момиче от моето даскало(ще я нарека Г) като те се познаваха и бяха приятелки,това се случи края на 11сти клас миналата година.Връзката ни продължи до средата на лятото,а една от причините за раздялата ни беше и М.Тя определено не беше доволна от факта че с Г бяхме заедно,като тя откровено ни се присмиваше и се дразнеше от факта че сме заедно.Тя помогна да ни се оптегнат взаимоотношенията с Г.За добро или за лошо,се разделихме тъй като не си паснахме.Лятото имах някой летни забежки и когато М разбираше за тях се цупеше и недоволничеше,което си е странно тъй като и тя не води най-спокойния живот.Тъй като тази година сме абитуриенти тя ще е моята дама за бала.Тя определено е доста развълнувана и доста от времето ни в момента минава в размисления каква да и е роклята и какъв да ми е костюма(което за мен си е отегчително ама...),та де се вика доста време сме заедно,но в момента се запознах с едно момиче,допаднахме си,пак е от училище и в момента М се държи доста по странно,което отстрани изглежда че все едно сме заедно,което влияе зле на взаимоотношенията ми с момичето с което се срещам и се надявам да се получи нещо.В същото време М се среща и с други момчета и в момента съм пред хиксова ситуация...Дали тя просто не се усеща какво прави и няма такива чувства към мен,или има някакви чувства към мен и несъзнателно ме ревнува,а може би си го прави съвсем съзнателно.С нея взаимоотношенията ни никога не са били прости реално погледнато,прихвърчали са искри,а на шега сме се разбирали да си направим дете или да се оженим(ако така никой не ни вземе),но нали това са си глупости който си говорим.За близо 2 седмици живяхме заедно тъй като техните заминаха,а по случайност и нашите,та решихме да си живеем заедно и спахме в едно легло.

Общо взето сега се отнасям и пиша работи който май нямат много общо,сега ми е интересно какво мислите,дали тя ме ревнува и дали има някакви чувства към мен.

2 седмици в едно легло и не си я изчукал? По-добре да не се беше измъчвал така... не си нормален. Не знам кви чуфстфа има и какви няма, но много жестоко се ебава с теб, а на теб, като гледам, не ти пречи.

Много сериозно я питай дали ще ти духа или няма да ти духа, и ако отговорът е отрицателен си търси някоя нова и само чакай тая да се намеси. Ти си шматка. Вместо да я използваш, за да си постигаш целите, тя ти влияе негативно. Виж как ще я изпозлваш. Нали там се прегръщате, барате... като другите женски виждат това, ти се вдига статута и повече ще те искат. Колкото за пред хората я прегърнеш 2-3 пъти, обараш я за задника, пляснеш я, кажеш й някой бъзик, за да видат другите и след това си оттегляш вниманието от нея. Харесваш си някоя, започваш да си прилагаш сваляческите тактики, каниш я да излизате и тн. и като стане по-сериозно и тази отново се опита да ти се намеси... абе, трябва сам да знаеш кво да направиш кво е тва стъпка по стъпка опътване.

bunbonata
01-17-2012, 09:29
Иска й се да е център на вселената (или поне на твоята) и затова прави циркове. Не те харесва, просто й се ще да не губиш интереса си към нея. Като спреш да се занимаваш, губи усещането си, че е незаменима. Тва обяснява нещата.

Многоси права или прав

ForzaFelipe
01-17-2012, 16:02
Иска й се да е център на вселената (или поне на твоята) и затова прави циркове. Не те харесва, просто й се ще да не губиш интереса си към нея. Като спреш да се занимаваш, губи усещането си, че е незаменима. Тва обяснява нещата.
И аз смятам така,едва ли те приема като нещо повече от приятел.Хващай се с това момиче с което се срещаш.

mississippi
01-18-2012, 12:49
покажи и , че все още е е единствената за теб и ще се оправят нещата :)

Bloody-girl
01-18-2012, 15:34
Ще ти кажа само, че любовта може и да си отиде, но ревността да не я последва. х )

bratignat
01-19-2012, 13:04
Обясни на М, че тя ти е приятелка като всички останали и не й е работа да се намесва във връзките ти. Бившите приятелки или тези, които са те отрязали винаги гледат да те вкарат в зоната си на влияние. Това е като да складираш старите гуми за черни дни. Ако спука някоя преждевременно - ще те използва, докато не намери нещо по-добро. Не е случайно, че момичетата гледат да "останат" добри приятели с бившите си. В случая си в много силна позиция - ако се скарате, винаги може да вземеш за дама на бала момичето, с което се срещате.



покажи и , че все още е е единствената за теб и ще се оправят нещата :)
Мисисипи, ти си избила всички мозъчни клетки с тая диета. Докато си на диета се въздържай да пишеш.

bloodyF
01-19-2012, 18:49
umri, ще ме убие от смях :lol: и bratignat, също :lol:
ама нещата, които казахте са съвсем вярни!


първо, от момичешка страна да си кажа мнението! Та, ако тя е по-така, не-нахакана, , може и да има някакви чувства, ама да не може да ти каже, щото я е срам
обаче, по вероятно е да е някаква незадоволена мацка, пазеща те на скамейката като резерва..демек като няма никой може и да почне да ти се бута..
обаче тука е важно да кажеш, ако тя примерно дойде и ти каже "Мите (или както там се казваш), искам да ти кажа, че си падам по теб. Искаш ли да излезем довечера?" ти какво ще кажеш..

chereshkaaa
02-06-2012, 20:54
По-добре си поговорете с М. или няма да си имаш скоро сериозна френдка :)