PDA

View Full Version : Въпрос за компания



vovka
01-17-2012, 12:41
Въпроса е кратък, кога момиче на среща с момче, вика приятелките си при положение, че са се уговорили да са двамата? И дори и да не са се уговорили, тя настоява да извика приятелки. Какви са причините за подобен тип поведение? Поздрави

ivcheto0o
01-17-2012, 12:56
Не харесва момчето като 'повече от приятел';неудобно й е да останат само двамата;годините й

EgoBaztard
01-17-2012, 13:01
Еми вероятно защото се срамува.. просто поговори с нея и я помоли да сте поне 1 път само двамата и й кажи , че не ядеш хора и няма от какво толкова да се срамува.

anonymous708973
01-17-2012, 17:48
Малка и/ли глупава е - задължително условие, само тъпите 12-13-14 годишни го правят това, когато е очевидно, че излизате на среща.
Възможен вариант - приема те като приятел.

vovka
01-18-2012, 03:03
Малка и/ли глупава е - задължително условие, само тъпите 12-13-14 годишни го правят това, когато е очевидно, че излизате на среща.
Възможен вариант - приема те като приятел.

А при положение че е на 20 например и плюс това не я е срам? Възможно ли е да я е страх или да е нещо друго?

И още един въпрос към нежната част от форума, говорим само хипотетично, ако излизате с някого а той носи боино оръжие и нож страх ли ще ви е или ще се кефите?

Nakadah
01-18-2012, 06:15
И още един въпрос към нежната част от форума, говорим само хипотетично, ако излизате с някого а той носи боино оръжие и нож страх ли ще ви е или ще се кефите?

Ма ти сериозно ли?

anonymous708973
01-18-2012, 06:28
А при положение че е на 20 например и плюс това не я е срам? Възможно ли е да я е страх или да е нещо друго?

И още един въпрос към нежната част от форума, говорим само хипотетично, ако излизате с някого а той носи боино оръжие и нож страх ли ще ви е или ще се кефите?

О, моля те... страх? От какво? Да се види с човек посред бял ден на място, пълно с хора?

За ножа...много зависи от поведението му (на мъжа, не на ножа :д). Ако се перчи и се прави на мъжкар, никакъв шанс дори да излизам с него. Ако си го носи ей-така, без да говори много-много, добре.

umri
01-18-2012, 08:17
Въпроса е кратък, кога момиче на среща с момче, вика приятелките си при положение, че са се уговорили да са двамата? И дори и да не са се уговорили, тя настоява да извика приятелки. Какви са причините за подобен тип поведение? Поздрави
Ако съм на теб и на първа среща си домъкне приятелки ще си тръгна. За кво да си хабя времето? Толкова се притеснява от това да излезе с мен, че си вика приятелки за морална подкрепа? Като дойде време да й го вкарам ще си викне приятелките да я държат за ръка ли? Затова винаги истимаро съм предупреждавал преди срещите, за да не стане 'грешка'.

vovka
01-18-2012, 11:29
Ако съм на теб и на първа среща си домъкне приятелки ще си тръгна. За кво да си хабя времето? Толкова се притеснява от това да излезе с мен, че си вика приятелки за морална подкрепа? Като дойде време да й го вкарам ще си викне приятелките да я държат за ръка ли? Затова винаги истимаро съм предупреждавал преди срещите, за да не стане 'грешка'.

Това беше преди около година не се сещам точно, и така и направих тръгнах си и теглих една майна защото се ядосах много.Тази ситуация се случи на 2 или 3 пъти, казваше идвам сама и довтасва с няколко кранти, като обещаваше за следващия път да дойде сама.Накрая и казах плащай си сама сметката и си еби майката и си тръгнах (като я черпих всеки път и я возих насам натам а тя флиртуваше).После ме търсиха в скайп и по телефона но отхвърлях повикванията.И не съм казал перчене , а скрито носене, но забелязвам че някои хора се спичат та затова но няма много логика все пак е настина посред ден и т.н. Просто не мога да си го обясня и сега даже.3 пъти довтаса с 3 различни пачи, а аз не съм длъжен да плащам и на тях мамка му.Вече съм по резервиран и като видя подобно нещо измислям причина да си офейкам , под претекст че ме викат спешно и си заминавам веднага.

djipsito
01-18-2012, 13:05
Що продължаваш да се занимаваш ?

antineutral
01-18-2012, 13:49
Липса на култура на поведение и възпитание, най-малкото. Не приема насериозно цялата работа, а дори и не спазва елементарния етикет на една уговорка("идвам сама"=идвам сама, нали така, а не с една дванайска хора :)). До характер е. С такива хора трудно може да се предприеме нещо извън кръга на техните лични интереси и постъпки.

umri
01-19-2012, 08:45
Излизаш на кафе с момиче. Тя си води приятелка/и и ти плащаш сметката на всички?

Тоя форум влияе зле на психическия ми еквилибриум.

ledenakrasota
01-19-2012, 09:05
Не е съобразителна или ти намеква, че не те иска за нещо повече от приятел. :)

Marseille
01-19-2012, 09:24
Aз бих и е*ал пу*ката вуйчина на такава...

bratignat
01-19-2012, 12:51
Отрязва те по супер тъп начин. Меткаш парите, които дължиш за консумираното и си тръгваш. Без обяснения, без да й дигаш телефона после.

BlueFace
01-19-2012, 15:37
На мен ако ми го направи ще си тръгна....Аз не съм излязал на среща с приятелките и.... :?

bloodyF
01-19-2012, 18:38
първо, да би ме хванало страх от човек, който си носи хладни оръжия, като ходи на среща..
второ, откъде се познавате? ако е от нета-логично, ако не-тогава не знам..несериозна работа, може и да я питаш, ама бъди сигурен че втора среща надали ще има..