PDA

View Full Version : Разкажете



chepa681
01-17-2012, 14:13
Хора, кажете как се получи при вас с прителя/приятелката. Как се запознахте, колко време ви отне да тръгнете и как са получи първата целувка :)

SisiStrange
01-17-2012, 14:33
Запознахме се във форума. :) Хрумна ни да излезем на разходка в Борисовата, допаднахме си. После ходихме на билярд и кино, там вече се държахме за ръчички. Накрая той дойде на бала ми в дискотеката, танцувахме и се целунахме. :) Страхотен спомен. :)

TheBeliever
01-17-2012, 16:01
Запознахме се чрез общи приятели. Излизахме в една компания известно време. Много си допаднахме. Една вечер бяхме на купон. През цялата вечер, а и преди това, не се отделихме един от друг, толкова ни беше добре заедно. Излязохме на терасата да пуши и тогава стана нещо забавно. Една приятелка ни подаде парче плод, който трябвало да си разделим, тъй като нямало за всички. Аз го захапах до половина, приближих се до него и той отхапа другата половина. Последваха бурни ръкопляскания и викове "Горчиво" от вече подпийналата компания. Той ми отправи един от подкосяващите колената ми погледи и последва истинската целувка. От тогава, три години вече, точно един поглед ми е нужен, за да му се хвърля на врата.

stefito0oo
01-25-2012, 19:21
С бившия ми се запознахме в фейсбук (или по точно от братовчед му, но всичко започна от поканата ми е фейсбук).Първите ни срещи бяха случайни, а винаги когато се уговаряхме все нещо ставаше и не се виждахме...Един ден като бях на училище, той ми звънна че ме чака(няма значени къде ;дд) и най-после се видяхме ;дд После от началото не бяхме очаровани един от друг, но след време отново се опитахме и стана :) но вече не сме заедно...;хх Все още държим един на друг и не говориме зад гърба на другия, даже се виждаме от време на време, макар че и двамата ходим с други хора :)

LeprikonA
01-25-2012, 19:45
ами съученици сме, познавам го от 4 години вече, но сме заедно от близо половин. станахме си адски близки, прекарахме един вид лятото един с друг и то просто си се получи. :). а първата ни целувка беше изключително мила, сред дърветата на Света гора, на една пътечка, и прокрадващи се слънчеви лъчи, любим спомен ми е ^^.

mynichka
01-26-2012, 06:52
Ами запознахме се в училище предиии 5 години вече, тогава много се харесахме ходихме 1 година и половина, разделихме се, бяхме разделени близо 2 години и сега пак сме заедно. Объркана история, аз още не мога да осъзная какво се случва, но всичко е толкова различно, може би сме пораснали и се държим по- човешки, щастлива съм.

fenkaaa
01-26-2012, 22:24
С бившия (засега :Д ) бяхме заедно 1 год и 2 месеца и се запознахме на един купон.Два месеца след това тръгнахме.. целунахме се 2 седмици някъде след като се запознахме,доста романтичен беше момента ;д.

Gllory
01-28-2012, 20:52
Запознахме се в един сайт (преди това се бяхме виждали, но не се познавахме), видяхме се случайно. Много си пишехме, станахме много добри приятели, започнахме да излизаме в една компания. Бяхме просто добри приятели, всичко стана случайно и постепенно :)
Седяхме пред нас и се гушкахме, накрая той ме цунка и не се съпротивлявах хаха ;Д а бяха и първите ни целувки, още по-якичко ;дд от тогава мина около година и 4 месеца :)
Много си го Обичкам .. само дето сега сме "малко" скарани :(

Buubka
01-29-2012, 09:32
Тоя facebook .. от едно даскало сме но не се бяхме засичали кой знае колко много .. една вечер в facebook той коментира една моя снимка. Влезнах му в профила но нямаше негови снимки и не знаех кой е писах му а-у стихнахме до skype.Писахме се цяла вечер на другия ден се видяхме в даскало но и двамата бяхме много срамежливи и просто се усмихвахме един на друг.След около 2-седмици свалки бяхме седнали на една пейка зад даскало говорихме си а-у и накрая се целунахме беше като сън .. беше прекрасно и вече 10 месеца сме заедно !!!! (h)

Dying
01-29-2012, 09:47
Запознах ме се чрез общ приятел, след което започнахме да си пишем от време на време.. Уж бяхме твърди различни.. Аз го раздавах пълен непукист, а той плейбой.. Тъ от караница, на караница нещата се получиха.. След което станаха едни драми, и след 3 месеца просто му писах "ей ти още ли се сърдиш? " и от там се почна пак.. А за 1вата целувка... значи беше лято, и беше вечер.. след една караница аз се почувствах гузна и отидох при него.. и седнахме на една пейка под едни дървета.. и имаше звезди.. и аз взех а се обяснявам и той ме целуна... беше красива целувка.. След което няколко дни по късно, излезнахме заваля един дъжда и аз тръгнах да бягам и той ме хвана за ръката и ме попита "искаш ли да си с мен" и аз нищо не казах, просто го целунах под дъжда!..

archon
01-30-2012, 16:28
Много хубави истории, момичетата са по-сантиментални като че ли, помнят романтичните мигове Хубаво е да намериш Човека.

xXxMixXx
01-31-2012, 20:17
Първоначално негов добър приятел си падаше по мен, но постепенно той се оказа твърде превзет за мен и започнах да си пиша със сегашния ми приятел. Бяха си приятелски чатове, всяка вечер, не много дълги. Една вечер бях в кафето с моя добра приятелка и той ми писа. Уж на бъзик го извиках при нас и той се облече и дойде :D Което си беше жест. Тогава и се запознахме официално. На същата вечер много се смяхме и по-късно той ми писа отново. Минаха няколко дена, призна ми, че наистина си пада по мен. Излязохме 5-6 пъти и тъкмо да отивам към входа на една приятелка, че щях да остана у тях, той ме изпрати и ме целуна. Беше много страстно и си спомням как сърцето ми щеше да изскочи :D Държеше ме така, всякаш никога нямаше да ме пусне. На следващия ден пак излязохме и около 2 седмици по-късно тръгнахме.

LadyTerrible
02-10-2012, 20:10
Той ме забеляза пръв(преди година и 5 чесеца).В началото не чувсвах нищо,повече ме беше страх,защото си е особняк. :D Но после ми избухна атомна бомба пълна с пеперудки в стомаха(преди година и 4 месеца) ! :P много беше трудно и бавно,борих се до последно и се надявах,защото знам,че той е човекът за мен.Сега сме заедно,имаме да изглаждаме още някои неравности,но държим един на друг и работим върху себе си.Обичам го ужасно много <3

theexplorer
02-11-2012, 00:49
Познаваме се от супер много време..преди беше тръгнал с най-добрата ми приятелка,но беше мн за кратко.. затова и нещата с нас са сложни..никога не съм очаквала да го погледна в тази светлина..та беше денят,в който скъсах бившия си..бях осъзнала какво наистина искам и кого..Та прибрах се у нас твърде объркана..бяха ми се насъбрали доста неща..предишния ден той ми беше писал смс към 3 "Искам утре да говорим,кога си свободна?"..на следващия ден обаче се получи така,че нямахме възможност да останем сами..помня,че следобяда си писахме нещо и се скарахме..бях му се скарала как трябва да поема отговорност за нещата,които прави и пр. накрая той просто ми каза: "след 10 мин.слез пред вас"..слязах някакси изненадана от къде знае адреса ми и пр..когато слязах ми каза просто: ''Виж сега..имам чувства към тебе..,но знам,че не са взаимни..съжалявам,че те притесних така..просто не знам как да се държа с някой,на който наистина държа..(<3333 )".. А аз простичко му отговорих: " Никога не си ми го показвал..наистина не знам какво да ти кажа.." След няколко дни го накарах да излезем..бяхме доста време на кафе..накрая се разхождахме из парка ии аз нещо пак му се бях натварила..а той просто ме хвана придърпа ме и ме целуна..след което си изяде шамара ;ДДддД но целия момент беше толкова сладък <33333

BornToRaiseTheHell
02-11-2012, 05:24
С настоящия, се запознахме във фейсбук :D :D Писахме си по цели нощи, и накрая той ме покани да излезем, обаче, първия път, аз отказах, защото бях обвързана. Покани ме и втори път, и тогава приех. Още като ме видя, след като се запознахме "на живо" ме целуна.

Mi6inka
02-11-2012, 07:59
Бяхме колеги, на едно място където работехме преди и двамата. Още 1вия път като го видях си помислих "Този ще изгори :D" Изобщо не ми беше до сериозни връзки, когато се запознахме, но лека полека започнахме да общуваме все повече, да се сприятеляваме и да се опознаваме и аз започнах да хлътвам все повече и повече... В началото имахме малко трудности, но аз не се отказах, а той успя да си признае, че има чувства към мен и така вече година и половина сме двойка :)
Първата целувка беше на плажа. Бяхме излезли само двамата на среднощна разходка на плажа, нощно къпане и водка :D ии просто както си говорехме нещо, в разговора се погледнахме и се случи :)

mMemories
02-11-2012, 19:16
Емии кво да кажа....запознахме се в дск преди около 6 години.....две години след като се запознахме тръгнахмее....ии така....:Д

XxInn0cencexX
02-11-2012, 19:23
Бяхме на предбалната вечер на общ приятел.Знаех го кой е,много пъти го бях виждала,но не се познавахме.Той беше пиян,в един момент погледна към мен,аз към него.Дръпна ме към себе си,после една приятелка,той и аз се качихме на една маса и тъй като всички бяхме пияни танцувахме като луди.Той е много близък приятел с брата на моята приятелка и ни покани на своята предбална вечер,която беше следващата вечер.И така,на другия ден ни взе двете,пак пихме,танцувахме.После около 15 вечери всяка вечер бяхме някъде - дискотека,ресторант,механа и т.н. ,след което тръгнахме.Целунахме се 2 дена след това.

reperw
02-12-2012, 12:44
Ей много готини истории :))))))))

BaffaLsc
02-12-2012, 12:57
Хъх, еми...
Запознахме се във фейсбук, много тъпо звучи, ама е така, к'во да се прави.
Писахме си там, още на първия ден разбрах, че имаме доста общи интереси и т.н.
В продължение на две седмици все се уговаряхме да излизаме, ама все нещо
изникваше и нямаше как , накрая на 15-ти, точно когато започваме училище, се видяхме
и оттогава сме неразделни, първата целувка беше на една пейка на същата вечер,
ние просто адски се бяхме харесали и не търпеше отлагане вече.. :D
Почти половин година сме си заедно и всичко е като в приказките.
На много свестно момче попаднах, просто рядко се срещат такива..
Много съм доволна, такива връзки най ме радват, на всеки пожелавам т'ва щастие и тая любов,
които аз изпитвам. :]]

mima_9735
02-12-2012, 13:48
Запознахме се на един купон. От тогава започнахме да си говорим по телефона до 2-3 през ноща. Имаше едно момче,което се опитваше да ме забие и той ми каза да го представя като мое гадже пред досадника. През тези дни на измислена връзка започнахме да си викаме мило,слънчице,бебчо и т.н. Една вечер го попитах: - ,,Чакай сега да се разберем. Ние гаджета ли сме или не сме?" И той ми каза: ,,Ами,ако искаш ще сме,ако не искаш няма." И аз му казах че искам. Той каза - ,,И аз също." Иииии така тръгнахме :))

xoxi
02-12-2012, 14:17
При нас всичко се случи много по-бързо. В рамките на седмица, седмица и половина.. Вече и не помня кое кога беше.
Аз направих първата крачка, запознавайки се с него. След 2-3 дни ни беше първата среща и няколко часа по-късно и първата целувка. Откакто сме заедно времето просто лети за нас и сме изгубили представа за случващото се.
Заедно сме от година и половина, но въобще не я усетихме кога мина. Всичко е толкова естествено, първично и споделено. http://www.teenproblem.net/forum/images/smilies/ba.gif

sexa_na_kompleksa
02-13-2012, 09:55
Запознахме се преди 4 години на един проект. Той ме хареса още като ме видя и започна да ме сваля, но аз леко се дърпах. ;д ;д После 2-3 седмици само си казвахме, че ще се видиме, но после все нещо изникваше и не успявахме. Медувременно той не спираше да ме сваля, но аз се дразнех, че не може да се видим и почти се бях отказала от него... и се видяхме без дори да знам, че ще идва на даденото място. Веднага като останахме сами се награбихме. ;д Беше на една полянка и беше много приятно. : )) После ходихме само 1 месец и се разделихме. Последваха много страдания и от двете страни, трябваше ми доста време да го "забравя". 1 година по-късно, когато вече много усърдно се опитвах да не мисля за него ;д, той ми писа смс през ноща да се видим на другия ден, ако не е твърде късно. Видяхме се, целунахме се по някое време, но уж нямаше да бързаме. ;д После аз бях няколко дни извън града и като се върнах се видяхме и пак се целунахме, и решихме, че ще пробваме отново пък ще видим какво ще стане. От 2,5 години вече сме заедно, живеем заедно, сгодени сме и след няколко месеца ще е сватбата. : )

TheBeliever
02-13-2012, 10:02
От 2,5 години вече сме заедно, живеем заедно, сгодени сме и след няколко месеца ще е сватбата. : )

Моля те, кажи ми, че си на над 25г. Всичко живо се е втурнало да се жени. Ужас. Фобия получавам. :D

Не ми обръщай внимание. Много успех и семейно щастие ви пожелавам.

sexa_na_kompleksa
02-13-2012, 10:28
Моля те, кажи ми, че си на над 25г. Всичко живо се е втурнало да се жени. Ужас. Фобия получавам. :D

Не ми обръщай внимание. Много успех и семейно щастие ви пожелавам.

Не смятам, че има значение на колко години съм. Ние с моя вече сме със съзнанието, че сме си женени, остава само да се подпишем и да направим нещата официални. А и не е като да сме го решили от днес за утре. Нагледала съм се на семейни кавги и разводи, надявам се, че нашия случай няма да е такъв, но все пак никой не е застрахован.
Мерси за пожеланието.

reperw
02-17-2012, 12:10
Не смятам, че има значение на колко години съм. Ние с моя вече сме със съзнанието, че сме си женени, остава само да се подпишем и да направим нещата официални. А и не е като да сме го решили от днес за утре. Нагледала съм се на семейни кавги и разводи, надявам се, че нашия случай няма да е такъв, но все пак никой не е застрахован.
Мерси за пожеланието.

а бебе а бебе ? :Д:Д:Д

sexa_na_kompleksa
02-17-2012, 12:45
а бебе а бебе ? :Д:Д:Д

coming soon

cyclops
02-17-2012, 13:22
Запозна ни обща приятелка веднъж на един купон. Веднага си паснахме. Цяла вечер не спряхме да си говорим и да танцуваме. И така се зарибявахме близо месец и половина без нищо да се случва. Докато една вечер като си писахме в скайп (беше към 1 през нощта) той ме пита дали искам да излезем веднага. Аз му се дърпах, че съм вече по пижама. И той предложи да си направим "пижама парти" у тях. В крайна сметка дойде до нас да ме вземе с колата. Бяхме и двамата с пижами и якета отгоре :D и отидохме у тях. Там той отвори едно вино, слушахме си музика и по едно време просто нещата се случиха и ме целуна. Вече сме 2 години заедно :)

reperw
02-18-2012, 11:51
"Бяхме и двамата с пижами и якета отгоре и отидохме у тях. Там той отвори едно вино, слушахме си музика и по едно време просто нещата се случиха и ме целуна. " hahah много яко : ))))))

XTREMEFREERIDE
02-18-2012, 12:59
Хора, кажете как се получи при вас с прителя/приятелката. Как се запознахте, колко време ви отне да тръгнете и как са получи първата целувка :)

Запознахме се покрай бившия ми приятел, с който скъсах заради момчето, с което ходех 3 години и половина. Започнахме да общуваме през Май 2011 и разговорите ни по скайп бяха дълги и много приятни. Почти всеки ден се драсвахме по ред-два-десет. И така до Септември, когато излезнахме за да се видим, защото той работеше в София тогава, а аз учех в Благоевград (града, от който е той). Много се израдвахме един на друг. Беше точно като детска радост, не се бяхме виждали повече от 4 месеца и наистина си липсвахме, въпреки, че не си го признавахме и двамата. Започнахме да излизаме по-често, разговорите ни в скайп зачестяха. Виждахме се при всеки удобен момент, винаги, когато и двамата бяхме в града, но тези моменти не бяха много. Излизахме навън, разхождахме се, показвахме си красиви места, хапвахме някъде, пиехме по чай и не спирахме да говорим, имахме адски много теми, които едва ли не бързахме да обсъдим за да минем към другите. И всичко това чисто приятелски, толкова непринудено, безгрижно... Паралелно с това с приятеля ми (този, с който ходех от 3 години) започнахме много да се сдърпваме за рани неща, усещах как едвам се търпим и същевременно твърдим, че се обичаме, защото наистина си спомняме за прекрасните ни МИНАЛИ моменти. След доста размисли реших да се разделя с него. След изключително кратък период от време тръгнах с момчето ми. Преспах в офиса му една вечер - гледахме филм, ядохме чипс, слушахме джаз и много говорихме, почти цяла нощ не спахме. На сутринта се събудихме, пихме по кафе и аз се прибрах вкъщи, а той отиде да се вижда с общ приятел. От там ми драсна в скайп, че иска да говорим и тръгна там да се обяснява, но аз отказах да обсъждаме тези неща в чат, така че след час отново бяхме и двамата в офиса... Говорихме, говорихме, говорихме и след всичко, което си казахме той ме целуна. Беше кратка целувка, стори ми се по-кратко от миг, а след това аз се гушнах в него треперейки от глава до пети. Имах чувството, че някаква феноменална енергия ме облива и в същото време нещо хиляди пъти по-силно напира да излезе от мен... Душите ни се сляха.

dream1707
02-18-2012, 14:14
От едно училище сме.. цяла година се зяпахме странно по коридорите и се усмихвахме... в последствие ходих с един негов приятел известно време... месец някъде след като скъсахме ей така просто от скука в 3 сутринта започнахме да пишем... Няколко нощи подред си писахме след като се връщаше от работа ... И накрая решихме да излезем, да се поопознаем .. разхождахме се в парка гледахме се срамежливо ... На другия ден дойде в моя град, правихме си разходка към манастира по едни големи баири .. И така, започнахме да си излизаме всеки ден, на разходки и прочие... Не ми е предлагал с думичките "Ще ми станеш ли гадже" .. Просто нещата се случиха от само себе си :)

iLovePussyJuice
02-18-2012, 21:07
2 часа след като се запознахме беше 1вата целувка ^ :D
Малко като по филмите хахах

DarkLight
02-19-2012, 08:49
То всичко беше премислено преди изобщо да се осъзная какво става :D Както си спя един следобяд,се събуждам от смс от прятелка,че някакво момче от на нейното гадже класа ме бил харесал и дали искам да изляза с тях тримата на кафе.Помислих малко,викам си "що пък не "съгласих се.Кафето мина много добре,а на другия ден тя ме накара да отидем до на приятеля й училището уж да му даде нещо.Взехме,че останхме в един от часовете им и естествено трябваше да седна до момчето,което ме харесва.Това им беше последен час за деня и се уговорихме вечрта да излезем пак четиримата.До тук добре,но ми звъни телефона и приятелката ми казва "Чакайте се с въпросното момче и елате към квартирата на моя приятел,вместо да даваме пари за кафета.Викам си добре ме подредихте :D,ама сърце не ми даде да откажа.Говорихме си по пътя с момчето,разказа ми доста неща за себе си и преди да стигнем до квартирата ме попита "искаш ли да пробваш с мен"..Тъй като ми дойде като гръм от ясно небе му казах,че ще си помисля и го държах на тръни през цялата вечер.После трябваше естествено пак да си тръгнем само двамата.Изпрати ме до нас и направо реши да действа целуна ме,аз не се отдръпнах и ме попита това като "да" ли да го приема.Отговора беше ясен..Те така се запознахме :) Приятелите ми всичко бяха нагласили,но признавам си получи им се

BrokenInnocence
02-19-2012, 16:42
Запознахме се покрай бившия ми приятел, с който скъсах заради момчето, с което ходех 3 години и половина. Започнахме да общуваме през Май 2011 и разговорите ни по скайп бяха дълги и много приятни. Почти всеки ден се драсвахме по ред-два-десет. И така до Септември, когато излезнахме за да се видим, защото той работеше в София тогава, а аз учех в Благоевград (града, от който е той). Много се израдвахме един на друг. Беше точно като детска радост, не се бяхме виждали повече от 4 месеца и наистина си липсвахме, въпреки, че не си го признавахме и двамата. Започнахме да излизаме по-често, разговорите ни в скайп зачестяха. Виждахме се при всеки удобен момент, винаги, когато и двамата бяхме в града, но тези моменти не бяха много. Излизахме навън, разхождахме се, показвахме си красиви места, хапвахме някъде, пиехме по чай и не спирахме да говорим, имахме адски много теми, които едва ли не бързахме да обсъдим за да минем към другите. И всичко това чисто приятелски, толкова непринудено, безгрижно... Паралелно с това с приятеля ми (този, с който ходех от 3 години) започнахме много да се сдърпваме за рани неща, усещах как едвам се търпим и същевременно твърдим, че се обичаме, защото наистина си спомняме за прекрасните ни МИНАЛИ моменти. След доста размисли реших да се разделя с него. След изключително кратък период от време тръгнах с момчето ми. Преспах в офиса му една вечер - гледахме филм, ядохме чипс, слушахме джаз и много говорихме, почти цяла нощ не спахме. На сутринта се събудихме, пихме по кафе и аз се прибрах вкъщи, а той отиде да се вижда с общ приятел. От там ми драсна в скайп, че иска да говорим и тръгна там да се обяснява, но аз отказах да обсъждаме тези неща в чат, така че след час отново бяхме и двамата в офиса... Говорихме, говорихме, говорихме и след всичко, което си казахме той ме целуна. Беше кратка целувка, стори ми се по-кратко от миг, а след това аз се гушнах в него треперейки от глава до пети. Имах чувството, че някаква феноменална енергия ме облива и в същото време нещо хиляди пъти по-силно напира да излезе от мен... Душите ни се сляха.

Супер яката история. По темата: Нямам връзка в момента, но с човека, с който сме в процес на "зарибяване" се запознахме по най-баналния начин - колеги сме в университета.

reperw
02-21-2012, 11:43
Супер яката история. По темата: Нямам връзка в момента, но с човека, с който сме в процес на "зарибяване" се запознахме по най-баналния начин - колеги сме в университета.

кое му е баналното ?

s_E_x_Y_y_Y
02-21-2012, 17:19
Колкото и тъпо да звучи да знам че е така запознахме се във фейсбук, въпреки че сме от малъг град не се познавахме изобщо даже писахме си няколко пъти , разбрахме се да излезем, видяхме се няколко пъти ии чесно казао първата седмица не вярвах, че ще сме заедно повече от 2 седмици.В крайна сметка изкарахме година и половина и преди 2-3 седмици се разделихме, но това вече е друг въпрос.Като цяло беше много романтично защото на първата ни среща заваля държд, а съвсем близо до нас имаше караоке ресторант и бяха пуснали джаз или нещо подобно ... още се чудя как така се получи точно и срещата и обстановката ...

GreenFairy
02-23-2012, 06:22
Запознахме се в двора на едно училище където едни общи приятели се събираха да играят баскетбол. Бяхме много голяма компания и едно момиче го доведе за да изпият по бира. Още щом го видях го харесах супер много, отидох при него, запознахме се и той ми предложи да отида с него до магазина за бира. Заговорихме се и си допаднахме супер много. На мен ми стана студено по едно време и той ми даде пуловера си и ми предложи ако искам да се гушна при него за да се стопля. Разбира се приех. Малко по-късно се целунахме. Той ме изпрати до нас където продължихме да си говорим до късно. На следващият ден се чухме 3 или 4 пъти и се разбрахме да се видим на следващия ден. Така започна всичко, виждаме се почти всеки ден от 2 години и 5 месеца и сме много щастливи заедно. :)

dimitar_ak
02-23-2012, 07:33
Мисля, че имаше такава тема. Нас ни запознаха общи приятели двойка. Аз бях състудент с момчето, а тя е работила с момичето. Харесахме се, но мина доста време преди 1-та целувка.

marin4itu
02-23-2012, 08:57
Аз съм от Варна, а приятелят ми е от Русе. Аз имам баба и дядо в Русе и на Великден 2010 им отидохме на гости цялото семейство, като аз бях взела моя много близка приятелка с нас, защото не беше ходила в Русе. Двете с нея имахме един колега на Златни пясъци, който се оказа, че живее съседния вход на баба ми и се бяхме уговорили като отидем с Русе да му се обадим да се видим. Той ни замъкна на едно домашно, всъщност в сегашния ми приятел. Първата вечер не се случи нищо кой знае какво. Прибрахме се с приятелката ми сутринта в баба ми. Поспахме малко и излязохме на разходка със същите хора от предната вечер. Моето момче постоянно се въртеше около мен :D Вечерта решихме пак да се съберем, обаче в едно друго момче. И така след много часове разговори само двамата с приятеля ми, накрая ме целуна. Отново сутринта дойде и с приятелката ми трябваше да се прибираме. Като ни изпращаха, моето момче ми каза, че ще дойде заради мене до Варна. Аз много не му повярвах. След 2 седмици разговори всеки ден по телефона, той наистина дойде! Аз го чаках на гарата, той слезе от влака, дойде и ме прегърна толкова силно, че аз направо се разтопих. Последва едно постоянно пътуване, вълнение да дойдат съботата и неделята, за да се видим, сълзи като трябваше единия от нас да се качва на влака.. Имахме си и известни проблеми, но не свързани с разстоянието, но сега осъзнахме, че всъщност не можем един без друг. Сега живеем заедно в Русе и се обичаме много.

bloodyF
02-23-2012, 19:00
ох колко сте сладки всички <3
//съжалявам за спама, ама нямам гажи да споделя и аз някоя хубава историика

Cold_Tearsss
02-23-2012, 19:02
ох колко сте сладки всички <3
//съжалявам за спама, ама нямам гажи да споделя и аз някоя хубава историика

+ 1

Wasilena
02-24-2012, 11:33
Доста добър приятел е с брат ми,съответно доста често се събираха у нас.Познавахме се колкото да си знаем имената и да не се подминаваме на улицата.Точно тогава се бях скарала със тогава настоящия ми приятел,заради изневяра от негова страна.Цялата във сълзи бях седнала на земята,гушнала кучето ми и продължавах да плача.Той влезе във стаята ми,да ми каже,че брат ми ме вика за нещо.Видя ме,че не съм добре и дойде и ме гушна и започна да ме успокоява.Последваха няколко вечери зарибявки по скайп,и до там всичко.Последва бала на брат ми и знаех,че той ще бъде там.Там бяха отново цяла вечер зарибявки.На другия ден се разбрахме да излезем,като се бяхме разбрали да се видим към 3.В 2 брат ми,ми звъни по телефона и ми каза да сляза да му отключа врата на входа.Слизам аз по възможно най-лошия начин по който мога да изглеждам и виждам него на вратата.Отключих и тръгнах да бягам на горе по стълбите ;х След по-малко от две минути осъзнах тъпата си постъпка и се върнах да видя дали още е там.Беше там и там беше първата ни целувка.После ме попита дали искам да сме заедно,и така вече имаме близо 3-годишна стабилна връзка.

theexplorer
03-11-2012, 13:30
Познавахме се от отдавна..преди година ходеше с една приятелка...до началото на тази година не го бях възриемала като нещо повече от приятел и даже по-скоро познат...започнахме да излизаме по-често бяхме в една компания..скъсах с приятеля си,за когото той не знаеше де / ходихме само 2 седмици тъй като бързо осъзнах какво егоистично и мършаво говедо е всъщност,но това е друга тема ;Дд/ тъй като бях усетила накъде отиват нещата/бях започнала да го ревнувам ужасно много ии постоянно прехвърчаха искри ^^/ и седмица-две по-късно вече бяхме заедно ^^ най-хубавите 2 месеца в живота ми <3 <3 ^^ Благодаря ти! :*

fenkaaa
03-12-2012, 14:09
Запознахме се покрай бившия ми приятел, с който скъсах заради момчето, с което ходех 3 години и половина. Започнахме да общуваме през Май 2011 и разговорите ни по скайп бяха дълги и много приятни. Почти всеки ден се драсвахме по ред-два-десет. И така до Септември, когато излезнахме за да се видим, защото той работеше в София тогава, а аз учех в Благоевград (града, от който е той). Много се израдвахме един на друг. Беше точно като детска радост, не се бяхме виждали повече от 4 месеца и наистина си липсвахме, въпреки, че не си го признавахме и двамата. Започнахме да излизаме по-често, разговорите ни в скайп зачестяха. Виждахме се при всеки удобен момент, винаги, когато и двамата бяхме в града, но тези моменти не бяха много. Излизахме навън, разхождахме се, показвахме си красиви места, хапвахме някъде, пиехме по чай и не спирахме да говорим, имахме адски много теми, които едва ли не бързахме да обсъдим за да минем към другите. И всичко това чисто приятелски, толкова непринудено, безгрижно... Паралелно с това с приятеля ми (този, с който ходех от 3 години) започнахме много да се сдърпваме за рани неща, усещах как едвам се търпим и същевременно твърдим, че се обичаме, защото наистина си спомняме за прекрасните ни МИНАЛИ моменти. След доста размисли реших да се разделя с него. След изключително кратък период от време тръгнах с момчето ми. Преспах в офиса му една вечер - гледахме филм, ядохме чипс, слушахме джаз и много говорихме, почти цяла нощ не спахме. На сутринта се събудихме, пихме по кафе и аз се прибрах вкъщи, а той отиде да се вижда с общ приятел. От там ми драсна в скайп, че иска да говорим и тръгна там да се обяснява, но аз отказах да обсъждаме тези неща в чат, така че след час отново бяхме и двамата в офиса... Говорихме, говорихме, говорихме и след всичко, което си казахме той ме целуна. Беше кратка целувка, стори ми се по-кратко от миг, а след това аз се гушнах в него треперейки от глава до пети. Имах чувството, че някаква феноменална енергия ме облива и в същото време нещо хиляди пъти по-силно напира да излезе от мен... Душите ни се сляха.

Да наистина хубава история,но жалко за това,че сте се разделили с онова момче,с което постваше готините снимки ? ;d Бяхте уникални заедно :)

mopsU
03-15-2012, 12:18
Той имаше концерт в моя град преди 3 години и една приятелка щеше да излиза с него след това, моли ме доста време да отида с нея, защото я било срам и накрая се навих. На мен ми се стори адски надут и не го отразих много много, обаче той ми намери skype започна да ми пише, след около 2 седмици бяхме го видели случайно на автогарата и ме помоли да си дам номера аз му казах, че телефона ми е у нас, а не си знам номера и приятелката ми му го даде, при което той ми звънна и телефона ми иззвъня от чантата... и така след около 3-4 месеца дърпане от моя страна, тръгнахме .. хах та това е накратко :D