PDA

View Full Version : притеснявам се за майка !!!



LolaBunnyyy
01-17-2012, 14:38
Моля ви помогнете ми.. не знам какво и има. С баща ми винаги много са се карали, даже се е стигало и до бой ... след което не знам какво точно става но цялата се схваща и не може да се движи и гледа в една точка.. наистина е ужасно гадно. Толкова много се изплаших за първи път ставаше нещо такова. Така стана още веднъж помня ръката и се беше схванала и така около 5 10 минути, и цялата трепереше. Ето преди малко чух да се карат, отидох преди да стане нещо и майка миеше там чинии в кухнята но така си вдигна нервите с баща ми че изведнъж падна на земята. И само като я погледнах ... този празен поглед и тези сълзи които и се стичаха по лицето. Само това ми е пред очите ... ужасно гадно ми е в момента. Не знам какво и има моля ви помогнете ми. Говорих с нея още след първия път като стана тя само отрича отрича и каза че е от нервите. КАзах и да си направи изследвания и т.н но не ме слуша. Какво може да и има... и само при мисълта че може би е нещо сериозно и не ми казва, се побърквам. Помогнете ми ...

shpekovsalam
01-17-2012, 16:55
Съжалявам, но не мисля, че имаш какво да направиш. Има вариант да се обадиш на съответната институция, но мисля, че това зависи от майка ти. Това е само мое мнение! Виж какво ще ти кажат останалите.

LolaBunnyyy
01-17-2012, 17:01
Стана пак .... повтори се същото и тоя път беше по зле не можеше да говори и да си мърда пръстите на ръката. Ох много ме е страх да не се случи нещо, а като я питам "еми то от нервите" Казаха ми че може да е "епилепсия" прочетох всичко и симптомите бяха същите. Като се повтори тръгнах да я питам нещо и ме накара да и го повторя едно 3 пъти а бях до нея, и баща ми и говореше нещо и тя ми вика Какво казва баща ти ... и стоеше и гледаше така сякаш не знаеше къде се намира. Страшно много съм оплашена, после дойде в стаята ми и изглеждаше така сякаш нищо и няма, но въпреки това още не мога да забравя това което стана. Страх ме е да не стане нещо по серизоно наистина не знам какво да правя.

shpekovsalam
01-17-2012, 18:23
Стана пак .... повтори се същото и тоя път беше по зле не можеше да говори и да си мърда пръстите на ръката. Ох много ме е страх да не се случи нещо, а като я питам "еми то от нервите" Казаха ми че може да е "епилепсия" прочетох всичко и симптомите бяха същите. Като се повтори тръгнах да я питам нещо и ме накара да и го повторя едно 3 пъти а бях до нея, и баща ми и говореше нещо и тя ми вика Какво казва баща ти ... и стоеше и гледаше така сякаш не знаеше къде се намира. Страшно много съм оплашена, после дойде в стаята ми и изглеждаше така сякаш нищо и няма, но въпреки това още не мога да забравя това което стана. Страх ме е да не стане нещо по серизоно наистина не знам какво да правя.

Ужас! Ами не знам! Не искам да го съдя, но що за човек трябва да е баща ти за да продължава това при състоянието на майка ти!!? Помоли други близки за помощ. Те ще знаят какво да направят. Или кажи на майка си да се консултира със специалист.

amnessia
01-17-2012, 19:29
Така значи миличка не искам да те плаша , но майка ти е получила НЕРВНА КРИЗА . Тези стряскащи симптоми ,които майка ти получава се получават внезапно - без предупреждение!Това трае само няколко минути , понеже тяло не може да поддържа това нетипично стресово състояние по-дълго.В такива ситуации самия човек става неадекватен и губи контрол над себе си. Симптомите са много някой от тях са : Учестено сърцебиене,Парализиращ ужас ( това с изтръпването на ръцете) ,Треперене, потене, разтрисане ,Топли и студени вълни ,“Иглички” в пръстите на ръцете и краката ,Затруднено дишане и чувство, че не ви достига въздух. Ако майка ти има някой от изброените симптоми непременно трябва да отиде на невролог!! Защото при всеки човек е индивидуално и не се знае колко по - зле ще стане !!! :) Дано съм била полезна.

Verminaard
01-20-2012, 18:04
Нищо и няма,просто е изпаднала в шок.

toad
01-20-2012, 18:22
Говори с нейните брат/сестра или родители да се намесят .

reperw
01-20-2012, 19:46
дано темата е fake...ако нее потърси лекарска помощ или сподели с баба или дядо

SwEeTMuFFiN
01-21-2012, 08:23
ти говорили с баща си, защото при положение, че зареди него стават тия неща той трябва да понамали темпото.