PDA

View Full Version : Сърцебиене



BrokenHeartt
01-17-2012, 17:02
Лесно получавам сърцебиене.. на 14 съм, да се плаша ли ? :д

awerw
01-17-2012, 17:06
ти получаваш сърцебиенето защото се плашиш, много си малък не се плаши...

BrokenHeartt
01-17-2012, 17:14
МОМИЧЕ СЪМ !!!!!!!!!!!!! :д от най-малкото получавам сърцебиене, НАЙІМАЛКОТО !!!!! Например , когато съм в даскало и госпожата ме вдигне да реша някоя задача и сърцето ми започва много бързо да тупти... заа най-малкотоо .. аз наистина имам проблем със страховете.. много се плаша.. страшно много ! .направо вечерта през нощта ме е страх да излезна на коридора от стаята да ида до тоалетната..

awerw
01-17-2012, 17:21
оххх ;д опитай се да ги преодолееш страховете, не е опасно това твое сърцебиене, НЕ СЕ ПЛАШИ !

BrokenHeartt
01-17-2012, 18:24
aaaaaaaaa добре :д

RainBerry
01-18-2012, 11:07
Това сърцебиене, което получаваш е на психическа почва, така да се каже. При притеснение или вълнение се появява, според описаното от теб, което си е съвсем нормално, просто спри да си внушаваш сама, че нещо е страшно, че може да стане еди-си-какво, спри да разсъждаваш и да си мислиш най-лошото или пък да се плашиш от някакви дреболии, защото съм сигурна, че осъзнаваш, че няма от какво да се плашиш, но продължаваш да го правиш. Просто трябва да убедиш "психиката" си, че след като не е нещо страшно, няма от какво да се плашиш.. По-спокойно.. :D

Chacho
01-18-2012, 11:22
Изразът е да се изправиш пред страховете си. Неслучайно е такъв, не бягай от тях, рано или късно ще ги надмогнеш. А ако става на въпрос и за спорт, някои хора вдигат пулса много бързо първоначално, но после уравновесяват. Като изтичам 200 метра бавно бягане и пулсът ми скача на 140-150, след още 6-7 километра стига до 160-170.