PDA

View Full Version : Прапоръчайте ми книга-тийнейджърска литература..[=



smile12345
01-17-2012, 17:30
На 14г. съм и от около 2 години съм фен на фантастиката.Има много филми,които съм гледалa, чела съм и книгите по тях.В момента чета ''Прелестни създания'' интересна ми се струва,та бих искала да ми препоръчате някоя яка книга за четене(не много страшна,може фантастика може и нещо,което на вас ви е интересно,нямам претенции xD) Тийнейджърска,ако може смисъл да не е няква отекчителна ..[=

Colouring
01-22-2012, 09:19
Вземи си някой Чиклит.Аз лично не съм фенка на такива книги,но са доста търсени,защото са неангажиращи и бързи за четене.Пък и предвид възрастта ти,бих казала,че ще ти харесат.

galena97
01-22-2012, 09:34
Хекс Хол 1 и 2 (Демонично стъкло)...доста по-различна е от тъпите блуткави вампирски истории..първата част започва с типичното постъпване на проблемна тийнейджърка в ново училище...само че са магически същества.....там почват основните конфликти,влюбва се в единн момък ,който се оказва че е изпратен да я убие :D и втората част е яко екшън ии..аз лично прочетох и двете части на един дъх и вече едва чакам Март да излезе последната от трилогията :D ;)

4o4ina
01-22-2012, 14:12
Ами като за възрастта ти и то тийн книга,може би Тина и половина.

ZzwezdichkaA
01-22-2012, 17:04
Аз ти препоръчвам поредицата "Безсмъртнитв" на Алисън Ноел страхотни книги. Това беше поредицата която ми показа че е по интересно да чета от колкото да се взорапам денонощо в тоя компютър. Също невероятни книги са трилогиите "Сирена" и "Тръпка" също невероятни книги : )))