PDA

View Full Version : какво да правя



goGu
01-17-2012, 17:49
Значии има едно момиче дето много съм си я харесал ама тя не ми връзва.Смисъл приятели сме от 2-3 години бяхме прекъснали всякакъв контакт последната година и защото имах сериозна приятелка и бях зарязал всички както и да е. И сега пак почнахме да излизаме и постоянно се смеем заедно и тя си имаше приятел някакъв тъп там остави го и аз имах ама вече не и постоянно излизаме заедно ама нон стоп и аз знам как да се държа с момиче а у говоря й някакви работи ама тя знае супер много за мен и знае точно как говоря и омайвам момичетата и въобще не ми вярва и си мисли,че се ебавам .. и откачам искам да пробвам с нея и е много много хубава .. ама не знам как понякога ми обръща внимание цял ден с мен после изчезва не ми вдига телефона 1-2 дни и после пак и не знам откачам !!!!!!

Ashenvale
01-17-2012, 18:41
ok


..................

djipsito
01-17-2012, 19:45
Ти не беше ли този, дето ебе и бяга ?
Кво да ти кажа... вижда, че я третираш като повечето ти еднодневки и за тва се дърпа. С нея ще трябва да смениш подхода явно...

goGu
01-17-2012, 20:59
Е горе долу сега с нея не знам яка е много е хубава ама ми се прави яко !! Постоянно ми се дърпа и си мисли,че се шегувам защото е приятелка с повечето ми бивши .. и е кофти тръпка !! Е какъв подход да правя аз 1си знам ! :D

Seattle
01-18-2012, 03:49
Знаеш ама май нищо не знаеш. Всичко с жените е до адаптация. Дето вика Джипсито, сменяй подхода.

А да ти е идвало на акъла че не те ще за гадже, а просто за дружка? :)

goGu
01-18-2012, 11:01
Оо знам знам и при нея опитвам ама по -бавно стават нещата и се изнервям !! Аа няма как да ме иска само за приятел няма такъв вариант ако е така това се променя !!!!!

musicinmyveins
01-18-2012, 11:29
Нали се водиш некав оборот и много ги въртиш?Е щом знае много за тебе и те знае къв си лек няма да ти пусне.И понеже си мислиш,че много ги умееш подходите за това са зацикляш с първата дет не е курва.И не си мисли,че ти казвам,че няма да стане само защото ми е кеф да се заяждам.Имал съм случай,в който връщах момиче 348918491 пъти само защото и знаех миналото (бяхме приятели и знаех сичко за нея) . Ако има малко акъл девойката ->няма да ти пусне , ако няма -> ше ти пусне ама очевидно ще е от обичайните бройки ;)

BlueFace
01-18-2012, 11:34
Всеки си намира майстора ; )

goGu
01-18-2012, 11:52
хаха определено тя не ми е майстора просто знае за бившите ми !! Не съм някакъв много оборотен бях ама имах връзка 2 години сега пак пробвам де ама аз не съм виновен ,че не се влюбвам ама тя е много хубава иии е порастнала преди беше някакво лапе !! Ама тя не иска да се знае,че има нещо с мен .. защото имам кофти репутация в моя й нейния квартал ама просто така се е получило аз не съм някакъв лош просто момичетата си го получават като ги видя какви са мастии !! Ама то и тая не е много читава смисъл не е курва уж не съм много сигурен ама е на 16 и ддз малка ми е ама е котенце :D пробвах всичките си варианти и тя просто си мисли,че се шегувам и не я взимам на сериозно ...

BlueFace
01-18-2012, 12:06
Не съм казал, че тя ти е майстора, просто го отбелязах като факт : ) От една страна е тъпо да ги вкарваш във филма само за едното ебане, ама от друга и те са си виновни като са толкова тъпи да ти се вързват...

Щом знае за бившите ти, според мен слабо да ти върже, ама кой знае, те днешните 16-годишни...

mississippi
01-18-2012, 12:11
хубавите неща стават бавно... или поне така казват, имай търпение :)

goGu
01-18-2012, 12:18
Слабо да я чакам още няколко дни и ако върже върже ебал съм го !! Е мерси малко ме повеселихте котенца ауу мяу :D :*