PDA

View Full Version : ГАДЕН ИЗБОР :)



reperw
01-17-2012, 19:59
Намирате опаковка с две хапчета - червено и синьо. Едното /червеното/ ви дава възможност да чувате мислите на всички жени от 10 да 60 годишне възраст, а другото /синьото/ да чувате мислите на всички мъже от 10 да 60 годишна възраст. Срока на действие но хапчето е две години и не може да бъде прекратен по-рано. Можете да вземете само едното хапче, но другото не може да унищожите, тоест тази възможност ще бъде използвана от някой друг. Можете да откажете да взимете хапче, но тогава и двете ще бъдат използвани от някои други.
Кое от двете хапчета ще предпочетете - това на вашия пол или това на другия? Или ще се откажете от тази възможност?!

----------------------------
Ако вземем червеното няма да ни издържи психиката да слушаме глупости 2 години!

Ако вземем синьото вероятно ще останем разочаровани от мислите на "приятелите" си!

Ако не вземем нито едно ще загубим доста близки хора ако са взимали от хапчетата...

така мисля аз :Д:Д:Д:

ВИЕ СТЕЕЕЕ !!

scrooper
01-17-2012, 20:30
Аз бих се повлияла от обкръжението ми, т.е. личности от кой пол са доминиращи, от кои повече завися. Примерно бих взела червено, за да ми върви в училище, т.к. преподават предимно учителки; да знам кои наистина са ми приятелки. От друга страна, би било хубаво да знам какво искат момчетата. За близките две години избирам червеното :Р

reperw
01-18-2012, 08:17
Незнаммм незнам Д:Д:Д аз доста бих за замислил за червеното :Д не искам по цял ден да слушам хуй хуй хуй хуйх уйх уйх хуй хуй хуйх хуй хуй хуй :D

SmilezZz
01-18-2012, 08:47
Може би бих взела синьото. Интересно ми би било какво мислят момчета от различни възрастови групи. От друга пък червеното също би ми било полезно, за да разбера кои всъщност са ми приятелки. Ама повече се спирам на синьото - т.е. от другия пол :D

breath of skandal
01-18-2012, 09:45
По-скоро синьото .. макар, че нито то, нито червеното са вариант.

DisappointedDreamer
01-18-2012, 10:50
Не бих взела червеното - повечето ми приятели са момчета, пък и не искам да се разочаровам, ако чуя мислите на момичетата мои приятелки (пък и съученички).

Синьото хапче е може би по-добра възможност - бих го използвала, за да удвоя силата и присъствието на жените на по-високи постове в фирми/държавни организации и т.н., където те рядко се срещат. Пък и би било интересно да чуя мислите на противоположния пол - все пак целия си живот съм прекарала обкръжена от момчета. 8-)

bloodyF
01-19-2012, 11:41
синьото въпреки че почти нямам приятели момчета..
бих го използвала за лични ползи и не само :Д
все пак е яко да знеаш че някой си мисли "готина е" :Д

reperw
01-19-2012, 13:23
а ако някой си мисли грозна е ?

WPotter
01-19-2012, 17:46
Бих избрала червеното...така ще разбера,кои момичета са ми истински приятелки и кои просто ме изолзват..
А и не искам синьото..на някой хора неща да и чета мислите.... :]

OnlyGirl
01-19-2012, 17:54
Не бих избрала никое, давам ги на другите спокойно :D
Би било влудяващо да чувам постоянно мисли, ще откача .

FreshJuice
01-19-2012, 18:49
Темата ми напомня на матрицата :D Но бих избрала червеното, за да разбера кои са ми приятелки и задните им мисли :D На момчета също искам да знам, но все пак бих предпочела червеното хапче :)

UniCoWN
01-19-2012, 20:27
Червеното, първо защото момичетата понякога са адски лицемерни създания, никога не е излишно да си крачка пред другите да знаеш неща които те не знаят; и второ защото и аз имам някои мисли с които отвръщам на подобно отношение и не бих искала друг да вземе червеното и да чете моите мисли. :D

От друга страна на някои мъже изобщо не искам да им слушам мислите, там говорим за други отношения вече. :D

9gag
01-20-2012, 11:58
синьото,момчетата са по-интересни

reperw
01-20-2012, 22:02
хммм аз пък си мислих,че момичетата ще изберат да чуват мислите на момчетата ддз :D нека видим по нататък какво ще стане :)))

BloodyDreamer
01-22-2012, 15:44
Ох... ами... Май не бих избрала нито едното, нито другото, защото две години са прекалено много време. Пък и хората около мен са толкова незрели, толкова злобни, толкова... тривиални. Интересно ще ми бъде да чуя мислите на някой по-затворен в себе си, на някой интересен. Просто повечето хора са толкова предсказуеми, че не ти трябва хапче, за да знаеш какво си мислят.

Fiction7577
01-23-2012, 08:59
Синьото хапче... повечето момичета разбираш какво си мислят и без това...

Djenka
01-23-2012, 14:40
Предпочитам да взема синьото, защото не бих искала да чувам мислите на момичетата... знам колко завистливи същества са и не бих искала да чуя всичките гадни неща, които са в главите им. ;дд

SunnyWinter
01-24-2012, 16:07
Избирам синьото. На момичетата мненията им ги знам, те достатъчно красноречиво се изказват, не могат да се контролират явно. :D А трябва. Ама от друга страна ежесекундно ще ми се налага да чувам когашесвършишибаниятчасда сеприберадамастурбирам :D

SunnyBlue
01-25-2012, 22:02
Ще взема червеното и ще дам синьото на най-добрата ми приятелка. Така че ако я питам какво мисли някое момче тя няма как да ме излъже защото ще мога да чета мислите и. А тя няма как да прочете моите! :D

Някой друг сети ли се за това! :D