PDA

View Full Version : Непоносимо е...



MaGuSs
01-17-2012, 20:33
Сайта и форума Ви е пълен с бъгове. Моля ви постарайте се малко повече и се заемете. Най-ужастното е, че от никъде не можеш да разбереш, че си получил Лично съобщение освен сам да провериш кутията си като влезеш в нея, което е твърде досадно при всяко мое логване / и то на 5 минути, оправете си сесиите ! / да проверяваш пощенската си кутия.
Ще ви подскажа за още един бъг: оправете си "Input" бутона при коментарите на новините, дразнещо е. Малко CSS корекция и готово ( inputa с class "button_sbm" трябва да е с class "button", демек не ви трябва <div class="button"> да има CSS , background,gradient,border и другите му джундурлъци... ). Много сложно :X

Sh@d0w
01-17-2012, 20:57
Ако си беше погледнал малко настройките на акаунта щеше да разбереш как да си пуснеш алерта за нови съобщения.

Даже и тема съм написал как става http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/508121

Ама кой да чете.

MaGuSs
01-18-2012, 14:03
А останалото, което съм написал? За него нямаш ли отговор? ИЛи прочете само първото изречение и ти стана ясно какво пише нататък ?


което е твърде досадно при всяко мое логване / и то на 5 минути, оправете си сесиите ! / да проверяваш пощенската си кутия.
Ще ви подскажа за още един бъг: оправете си "Input" бутона при коментарите на новините, дразнещо е. Малко CSS корекция и готово ( inputa с class "button_sbm" трябва да е с class "button", демек не ви трябва <div class="button"> да има CSS , background,gradient,border и другите му джундурлъци... ). Много сложно :X

MaGuSs
01-19-2012, 12:06
Ама вие наистина ли не разбирате че модераторите и администраторите на форума нищо не могат да направят?

Тогава за какво са модератор и администратори ?

play23
01-19-2012, 15:43
Администраторите имат правата, а дали имат желанието и уменията е друг въпрос.

Sh@d0w
01-19-2012, 15:57
А останалото, което съм написал? За него нямаш ли отговор? ИЛи прочете само първото изречение и ти стана ясно какво пише нататък ?

Вие нещо не сте май - наясно с йерархията.

Модераторите имат контрол само над форума и по - точно, следенето за спазването на правилата в него. Нито взимаме участие в управлението на сайта, дизайна му и други тем подобни. За техническата част си има хора, които си работят отделно.

Така че не ми викай, с каквото мога да ти помогна съм ти помогнал, другото не зависи от мен. Повечето бъгове се знаят, и ще бъдат оправени, не мисли че си открил топлата вода.

MaGuSs
01-19-2012, 16:56
Вие нещо не сте май - наясно с йерархията.

Модераторите имат контрол само над форума и по - точно, следенето за спазването на правилата в него. Нито взимаме участие в управлението на сайта, дизайна му и други тем подобни. За техническата част си има хора, които си работят отделно.

Така че не ми викай, с каквото мога да ти помогна съм ти помогнал, другото не зависи от мен. Повечето бъгове се знаят, и ще бъдат оправени, не мисли че си открил топлата вода.
Хубу ние както винаги потребителите ще си чакаме, някои хора дет викаш " За техническата част " да им стане кефа.

П.П.Аз не мога да спя спокойно, като знам, че има нещо нередно в сайта ми. За вас не знам...

ROFLWTF
01-19-2012, 21:49
Ако си беше погледнал малко настройките на акаунта щеше да разбереш как да си пуснеш алерта за нови съобщения.

Даже и тема съм написал как става http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/508121

Ама кой да чете.


Пуснах си го, но пак не получавам известие, къде по принцип трябва да се появи и какво? скачащ прозорец ли или ??

Btw, има проблем с годините, като напиша примерно 25-06-93 ми изкарва, че съм с една година по дърта, отколкото трябва... :D:D :lol:

Sh@d0w
01-20-2012, 05:58
За да ти изскача прозорец за съобщение, трябва да си си разрешила javascript-a на браузъра и трябва страницата да ти се зареди до край. Виж си настройките на браузъра.

MaGuSs
01-22-2012, 07:58
Това е пълната лигавщина за ЛС-тата да се рпедизвестяват с pop-up прозорец. Ужс. Това трябва да се предвижда от дизайнерите, ясно ми е.. Аз ако не искам да ми чете Java Script-а и CSS-а пак ли ще ме накарате да си ги включа за да влизам във форума. Бегайте. Предишния дизайн беше по-харабижен. Този не струва. Повече няма да се оплаквам. Без товапочнах рядко да влизам...

Concussion
01-22-2012, 09:12
Чак пък непоносимо... Толкова ли ви куца личния живот, че се вайкате за няк'во си форумче. :wink: