PDA

View Full Version : агресия ? :(



ankata
01-18-2012, 11:25
Здравейте, не знам дали темата е за този раздел точно, за което предварително се извинявам. Така проблема, е че приятеля ми и братовчед ми се мразят много и аз не знам точно защо дали е сериозно или не ..но от това, което съм чувала са спорове и не е кой знае какво..но приятеля ми не иска да се спре с това само се заканва и т.н. при което аз се страхувам и за двамата, не искам проблеми нито с единия, нито с другия, а просто всеки да си живее живота, но той пак не ме слуша.Заради това не излизам от нас даже, за да не се срещнат и да стане мелето..страхувам се много и искам да се спре всичко това..И с братовчед ми съм говорила..той уж ми обеща, че няма да прави нищо, но не вярвам много много и не знам вече какво да правя :( помогнете ми

Chacho
01-18-2012, 11:29
На колко години сте?

DisappointedDreamer
01-18-2012, 11:29
Поговори с двамата - разкажи им как се чувстваш, накарай ги да разберат, че това, което правят те кара да се чувстваш ужасно. Намерете заедно някакво решение - големи хора сте, какви са тия детинщини?

ankata
01-18-2012, 14:03
приятеля ми е на 18, а братовчед ми на 21, а аз на 20

Chacho
01-18-2012, 14:11
Държат се като деца. Не е нужно да се понасят, но не е нужно и да правят сцени. Кво толко е станало, та не могат да се търпят?