PDA

View Full Version : луда ли съм....?



nadq_malkata
01-19-2012, 07:07
много ли е странно че почти постоянно мисля за секс...и факта че обичам да пробвам различни места пози неща .... бившият ми приятел ми казваше че съм нимфоманка защото съм искала да го правим много пъти (повече от 2-3 пъти на ден това много ли е? )а когато му предложих да пробваме нещо по различно ми съобщи че съм луда.....

shownomercy1983
01-19-2012, 08:18
Бих казал директно, че НЕ си луда, но нека не избързвам като първо те питам на колко си?

nadq_malkata
01-19-2012, 09:27
на 21 съм тази година ставам на 22 и честно казано винаги съм си мислела, че момчетата са тези които нямат задръжки, а в следващия момент се оказа съвсем друго.Мислех че на момчетата им допада момичето с което спят или имат връзка да е по разкрепостено в леглото, но уви май съм се объркала....

shownomercy1983
01-19-2012, 10:02
За мен чак нимфоманка не си, да го правиш всеки ден, дори по два пъти, стига да можеш, не значи, че си луда, просто над 1-2 пъти над ден е малко множко, но чак да се наричаш луда и тн. не е най-основателното. Споко, ти си мечта за масата мъже ;Р

nadq_malkata
01-19-2012, 10:25
хаха явно аз срещам мъже само от остатъка ....

PullMeCloser
01-19-2012, 11:18
Не си луда,разбира се :Д Най-нормалното нещо на света е това.
Само според мен ли не е много 1-2 пъти на ден :Д

DisappointedDreamer
01-19-2012, 11:31
Не си луда,разбира се :Д Най-нормалното нещо на света е това.
Само според мен ли не е много 1-2 пъти на ден :Д

И според мен не е много 8-)

nadq_malkata
01-19-2012, 11:40
ами и аз мислех че е нормално до като не ми съобщи че съм луда проблема беше че искам повече от 1-2 пъти или поне всеки ден... и забележете така известния (уж женски) лаф "боли ме главата" взе да изкача от него с още кви ли не глупости уморен бил не му се правило и какво ли още не.... по едно време мислех че спи с някоя друга но не беше това проблема....

bloodyF
01-19-2012, 11:42
съвсем нормална си си
просто той нещо е бил сбъркан..

besso
01-19-2012, 13:06
Манията за секс е точно като пристрастяването към наркотиците, алкохола... всъщност малко хора знаят, но човек може да се пристрасти практически към всичко. Аз лично съм малко по-сексуален от повечето хора и желанието ми се засилва, когато минавам през труден период от живота си. Не пия, не злоупотребявам с наркотици, но моето бягство от проблемите е секса. Когато всичко в живота ми е добра и желанието ми да го правя нон-стоп изчезва.
Важното е да изясниш на себе си причините за своето желание, какво точно ти дава секса. Обикновено с разбирането на истинския мотив (а такъв винаги има, понеже всяко нещо си има причината), проблема изчезва. Ако не опиташ да си помогнеш, ще имаш много проблеми в личния си живот за в бъдеще. Не слушай какво ти говорят загорелите тинейджъри тук, че си мечтата на всяко момче. Никой мъж не иска сериозна приятелка нимфоманка, на която не може да смогне. Как ще ти има доверие, като знае, че си постоянно разгонена. А който и мъж да си намериш, едва ли ще успее да поддържа темпо от 3 пъти на ден задълго.
Успех, надявам се да се замислиш над думите ми :)

DisappointedDreamer
01-19-2012, 13:29
Така е - не може да очакваш от гаджето си да го правите по 10 пъти на ден, понякога може единия да няма желание, или пък не се чувства добре, или пък е зает/а. Но все пак е напълно нормално веднъж-дваж през деня - примерно рано сутрин или късно вечер.

Познавам двойки, където мъжа не е получавал секс достатъчно от своята приятелка, и това е довело до проблеми (дори и раздяла) във връзката им.

Все пак до авторката - опитай се да се нагодиш с неговите желания, но все пак 1 път на ден/два мисля, че въобще не е прекалено много.