PDA

View Full Version : Ексхибиционизъм



ROFLWTF
01-19-2012, 08:59
Офф, дълго се чудех къде да постна тая тема... но тва... ако мога да го нарека явление се счита за болест. Ужасно е, вчера попаднах на такъв в рейса, стресирана съм ужасно. Някой имал ли е такива случки, почнах да си мисля, че само на мен ми се случват от тоя сорт неща........................... :(


Знам че не са опасни, но... вчера помислих, че ме преследва, бати ужаса... пък и ако видиш такъв първото, което ще си помислиш, няма да е: Спокойно, няма да ти направи нищо, а КАКВО ПО ДЯВОлите!!

ledenakrasota
01-19-2012, 09:07
В този студ? :shock:

ROFLWTF
01-19-2012, 09:12
В този студ? :shock:

Даа, да не повярва човек. Някъв старец застава до мене, но не ми прави впечатление (въпреки че трябваше да се досетя, щот беше странно обърнат към мен.) и само като посягам за телефона си от джоба на якето виждам че нещо стърчи от панталоните му, пфтттттттттт. чак в 1 заспах... :( и се чудя как не съм извикала, моментално се ометох до дтругия край на трамвая (беше ужасно препълнен, не знам... тои е някъв психар). И на сл спирка излязох след което се обръщам и виждам някъв старец ми се усмихва (но не знам той ли е, не му видях на психара якето) и бягам докато не се скрия в някъв супермаркет.... ужас...


и четох, че и дори мъжете, които имат и нормален семеен живот, навън се подвизават като таква. Мисля, че започнах да се отвращавам от мъжете... въпреки че не е правилно. Не знам :( Страх ме е ...

ledenakrasota
01-19-2012, 09:21
Успокой се! Жалкото е, че много млади мъже преждевременно се изхабяват и прибягват до стимуланти, а такива старци и откачалки нямат нужда... :D:D

ROFLWTF
01-19-2012, 10:06
Успокой се! Жалкото е, че много млади мъже преждевременно се изхабяват и прибягват до стимуланти, а такива старци и откачалки нямат нужда... :D:D


Ужас е все пак... Не знам защо изпитват удоволствие да ни причиняват стрес..

Verminaard
01-20-2012, 18:03
:lol:
Да ти имам проблемите.На някакъв сенилен старец му изпаднал чепа от потурите и нашата още малко ще почне да пищи за националната гвардия.
Пенис е,няма да те ухапе,свиквай.

ROFLWTF
01-20-2012, 19:29
:lol:
Да ти имам проблемите.На някакъв сенилен старец му изпаднал чепа от потурите и нашата още малко ще почне да пищи за националната гвардия.
Пенис е,няма да те ухапе,свиквай.

Смешно ти е, а :D:D :lol: Ми... момента беше кофти... Виж, ако беше некъв секси тогава сериозно щях се замисля дали да викам гвардията на помощ... :D:D Ма тоя старчок................. :lol:

lubovvv
01-23-2012, 15:12
Тея хора изпитват удоволствие само когато си го покажат на малки дечица които видимо ги е страх. Ако често ти се случва да те плаши така, кажи на учителка, родителка, каквото се сетиш

granger
01-23-2012, 15:20
СЛучи ми се веднъж в Пловдив, но ни бяха инструктирали при такива ситуации да не се впечатляваме, а напротив , да го обидим например.Беше доста странно , но пък виковете и писъците им харесват и подхранват егото им.

marilyn
01-24-2012, 10:22
Мацка, успокой се, това че си видяла такъв, не значи че всички мъже са така. И на мен ми се е случвало и е много гадно... един път баш в центъра посред бял ден... аз запазих самообладание и се направих че не съм видяла нищо.
На майката на най-добрата ми фр една сутрин си вървяла жената за работа и минавала през Южния парк и както си върви някво момче вика след нея "госпожо, госпожо" и тя се обръща като мисли, че сиг ще я пита нещо или нз и като се обърнала човека си се самозадоволявал и очевидно искал тя да го види...
Явно има много такива хора...

Govnyo
01-24-2012, 10:36
аз редовно обикалям републиканската пътна мрежа с развят байрак и облечен с ямурлука, с който прадядо ми се е оженил

естествено съм вмирисан на пикня и кисело зеле през цялото това време

намирам факта, че ми става когато непълнолетни крещят, когато видят чепа ми

как да ви помогна?

toad
01-24-2012, 13:33
аз редовно обикалям републиканската пътна мрежа с развят байрак и облечен с ямурлука, с който прадядо ми се е оженил

естествено съм вмирисан на пикня и кисело зеле през цялото това време

намирам факта, че ми става когато непълнолетни крещят, когато видят чепа ми

как да ви помогна?

Модератори тук няма ли ?

По темата - а аз си мислех , че ексхибиционисти в България няма ...

Govnyo
01-24-2012, 13:33
кое точно правило наруших?

toad
01-24-2012, 13:38
Нравственото и етичното

Govnyo
01-24-2012, 13:44
извинявам се чистосърдечно от свое име и от името на цялото си семейство, както и от името на фирмата, която представлявам

toad
01-24-2012, 13:48
Прави се на интересен другаде

Govnyo
01-24-2012, 13:49
нарушаваш правилата и наклаждаш омраза срещу мен