PDA

View Full Version : Черни точки :(



sexobeaat
01-19-2012, 15:10
Имам въпрос...нз дали има такава тема,а и ако има мн се извинявам :)
Искам да знам дали ако отида на козметик за почистване на лицето ще ми се премахнат черните точки..И колко време отнема процедурата,колко струва и ако може повече подробностии(ако може да пишат само тези които вече са пробвали и имат ефект)
ИИ още нещо...има ли момчета които са ходили на козметик,аз от мн време ползвам всякакви маски,лосиони,кремове,хапч та(за акнето и точките),но няма голям ефект..и искам да пробвам при козметик :)
Благодаря ви изключително за отговорите!!!

lifelesscorpse
01-19-2012, 18:15
Да, ще се махнат, но не завинаги. Трябва да ходиш периодично през около месец-месец и половина. Ходи на почистване, което включва и ръчна екстракция, защото само с уред не се маха всичко(няма смисъл да ти обяснявам какви са джунджориите).Не се притеснявай, и момчета, и мъже ходят на козметик. Зависи къде ще отидеш. От София ли си? Мога да ти препоръчам моята. Иначе много варира цената. На мен ми взимат 35 за основно почистване, което трае час и 15 минути, но и включва доста неща. Нищо не е болезнено, освен ръчното почистване, но без него в твоя случай няма как. Изобщо не е болка за умиране. Не се шашкай. Нищо сериозно не е.
Накратко - приготви си около 30-40лв. Ако взима по-малко, значи или не е читава, или включва малко неща в процедурата. Също и намери около час свободно време. Запиши си час предварително, като съобразиш с това, че най-вероятно след това поне един час ще ти е зачервено лицето. Най-добре събота или неделя, за да се прибереш след това направо вкъщи и да си спокоен. Иначе не е особено приятно след това веднага да излизаш да се виждаш с някого. Всичко останало ще ти го разясни козметичката. Можеш да я питаш за всичко, което те интересува.

Надявам се да съм помогнала поне малко. Успех! :)

sexobeaat
01-19-2012, 19:11
мс благодаря ти много.Не,не съм от София..от Добрич съм.Когато събера парите ще отида на козметик...а това ръчно почистване какво ще рече(изтискване на пъпките ли..нали уш лекарите не го препоръчват :/)