PDA

View Full Version : Индеи ... :(



Reenata
01-19-2012, 16:54
От няколко месеца имам бритон. Постргвала съм го два, три пъти. Моята коса е чуплива и за това винаги го изправям. Преди една седмица се постригах и бритона също. Не знам какво стана този път,но щом го изправя сутрин с пресата щръква напред,като наелектризиран ! Адски е гадно ! Като се изкъпя го оставам къдрав,но сутрин го "изправам" - държа го вързан сега ! Идеи как да го оправя ? :x

DisappointedDreamer
01-19-2012, 16:57
Само да поясня - пише се бретон.

Reenata
01-19-2012, 17:01
Sorry за грешката !........

HiddenSmile
01-19-2012, 17:20
Хаха радвай се на къдравата коса, аз докато имах само мрънках и след последното изправяне си ми остана сега права ии супер много съжалявам в момента (макар че фризьорката се опитва да ме убеди че е невъзможно косата ми да е останала права от пресата тъй като косъма ми не е грам изгорен)..

иначе просто като го изправяш дърпай с пресата надолу, не напред.Преди когато и аз имах бретон слагах малко лак или пяна и пак изправях и ставаше :)

Glam0rous
01-19-2012, 18:40
^ +1
И моя така щръква напред и нагоре :D Ама докато го изправям се опитвам с пресата да му дам "насока" накъде да върви. Ако ти е на една страна докато изстине го хвани с фибичка в тая посока, напръскай с лак и след няколко минути махни фибичката и трябва да си седи ;)

girl91
01-19-2012, 21:35
Само да поясня - пише се бретон.

Аз пък само да поясня, че "бретон" и "бритон" са дублетни форми.

Reenata
01-20-2012, 20:05
много мерси за съветите ! с пяната се получи ! :)