PDA

View Full Version : как бихте се почувствали...



FuCKkK13
01-19-2012, 16:59
ако приятеля ви/приятелката ви ви каже,че не иска да ви слуша простотиите или че не иска да ви слуша повече ?

Sh@d0w
01-19-2012, 17:01
Ще се сдухам, ще се скараме, ще повикаме малко, ще правим angry sex, ще ни мине и ще се нагушкаме.

SisiStrange
01-19-2012, 17:04
Ще се сдухам, ще се скараме, ще повикаме малко, ще правим angry sex, ще ни мине и ще се нагушкаме.

Общо взето. :D
Той не би ми казал нещо такова, освен ако не съм му се качила на главата до n-та степен, та ще знам, че съм си го заслужила и не го мисли сериозно.

FuCKkK13
01-19-2012, 17:07
щото аз затворих и се чудя правилно ли съм постъпила.. преди съм го чувала и ми е ставало гадно,но не съм затваряла,но сега ми дойде в повече,а и причината за държанието не е основателна..

SisiStrange
01-19-2012, 17:11
Ако няма основателна причина, правилно си постъпила.
А вие за какво говорехте, за да предизвикаш такава реакция? Карайте ли се или какво?
Ако си се филмирала от нещо и си му пилила на главата, може да е от това. Но, ако няма такова нещо, постъпката ти е нормална.

FuCKkK13
01-19-2012, 17:15
даже не сме сме се и карали.. аз днес излезнах с един мои приятел и той малко ревнува и се разсърди и аз му писах смс да не ми се сърди нали и му обясних за какво излизам.. и после се обаждам (а съм излезнала дори за по-малко от час) и той ми е сърдит.. и аз почнах да му обяснявам и той ми каза не искам да ти сл. повече простотиите..

Megii*
01-19-2012, 17:16
Изнервил се е според мен :) Ще му мине !!

Sh@d0w
01-19-2012, 17:21
Ревнив тип е. Остави го малко, ще му е минало до утре и ще те потърси.

FuCKkK13
01-19-2012, 17:24
^ аз също съм ревнива,но никога не бих казала такова нещо .. не знам,стана ми много гадно..

ivcheto0o
01-19-2012, 17:29
Няма смисъл да ти се сърди за такова нещо.И аз бих реагирала като теб.Според мен ще му мине,просто се е изнервил.

stefito0oo
01-19-2012, 18:28
аз умея да изкарвам хората от релси, и за това ще знам че съм си го заслужила, ще видя как да му се компенсирам или ако няма да е голяма загубата и няма смисъл да се боря за него, ще скъсаме и така :)

FuCKkK13
01-19-2012, 18:32
^ ами.. честно казано не съм от хората,които обичат да изнервят някой.. може би и при мен има такива моменти,но сега определено не целях това,нито съм провокирала неговото държание по някакъв начин.. говорих му добре,нито съм викала,нито съм се заяждала нито нещо подобно,но невър майнд.. явно трябва да поизчакам да му мине.. :)

anonymous708973
01-19-2012, 19:02
Бих се обидила, бахти. Как ще ми каже така? Вярно, че плямпам много понякога, особено когато съм въодушевена за нещо, ама все ще намери начин да ми го каже тактично.
Относно вашата ситуация... спорове не се водят така, не и когато едната страна е дебелоглава и не чува нищо от това, което й се казва.

LookAtMeNow
01-19-2012, 19:03
Еми горе долу си прав но и ти грешиш

DisappointedDreamer
01-19-2012, 19:05
Ревнува. Дай му ден, два. Ще му мине. Правилно си постъпила.

FuCKkK13
01-20-2012, 11:44
мерси за отговорите на всички !

LookAtMeNow
01-20-2012, 16:48
Мерси и на мен

tigity
01-20-2012, 19:41
с извинение ще и тегля/ му тегля една :) ....

NomNomNom
01-20-2012, 19:53
Аа, ами, като стана неадекватна си го заслужавам, аз се усещам и винаги питам дали досаждам.
Но, в друга ситуация - жълт картон, след това червен.
Понеже съм в сериозна връзка не бих теглила чертата рязко, там ще говорим и т.н.

Ако имаме подобни проблеми си ги изговаряме, не се питаме по форуми и т.н.

Но, виж, ако е груб по принцип и с тенденция да става по груб - откажи се навреме.

xoxi
01-20-2012, 20:20
Зависи за какво му говоря.
Ако наистина е някоя простотия, просто ще млъкна и може би ще съм му благодарна, че ме е прекъснал навреме. Въпреки, че може да бъде и по-съобразително поднесена новината за това, колко съм му досадна в дадения момент.
Ако е нещо наистина важно за мен, което той не е усетил... лошо. В момента не мога да кажа точно какво бих направила, но със сигурност ще е някаква коренна промяна в отношенията ни.
Наскоро ми се случи това с една приятелка. Точно когато имах най-голяма нужда да споделя (а беше и наистина нещо важно) тя ми каза, че не й се слушат моите глупости и веднага насочи темата към това, че не знае как да заговори момчето, което харесва. В първия момент не можех да повярвам какво става, след това смених посоката и не съм я търсила повече.
В крайна сметка не ми трябва човек, който не усеща кога имам нужда от него и неговата подкрепа.