PDA

View Full Version : След 7 класс.............



mariqanastasova
01-19-2012, 17:00
7 клас съм.1- ви срок почти свърши.Започва другия срок.От Стара Загора съм и си нямам представа на къде да уча след 7 клас ....Някой ако може да ми помогне-който и да е...Вторият срок започвам със всички сили да уча и се надявам да успея...Пращайте ама абсолютно всичко ,което знаете за матурите ,училищата и т.н.Благодаря ви предварително!!

ZzwezdichkaA
01-22-2012, 16:59
Аз също съм 7ми клас и относно външното оценяване. То се състои от 4 теста - 1 по физика, биология и химия общо, 1 по история и география, и двата най- важни по БГ и математика. За да кандитатсваш в добро дскл зависи само от бала, който се сформира различно в зажисимост от паралелката в, която искаш да будеш. А за училище незнам аз специално отивам в ЕГ Ловеч. Бтв в Стара Загора съм чувала, че има много добра френска гимназия. Ами това е надявам се да съм ти помогнала с нещо. : ))

ROFLWTF
01-22-2012, 17:29
Лелеее... раздвам се, че съм минала отдавна 7 клас... Кви са тия работи с биологията, физиката и химята.. Ужас, по мое време имаше само математика и БЕл..

AliceSw
01-22-2012, 21:52
Аз също съм 7ми клас и относно външното оценяване. То се състои от 4 теста - 1 по физика, биология и химия общо, 1 по история и география, и двата най- важни по БГ и математика. За да кандитатсваш в добро дскл зависи само от бала, който се сформира различно в зажисимост от паралелката в, която искаш да будеш. А за училище незнам аз специално отивам в ЕГ Ловеч. Бтв в Стара Загора съм чувала, че има много добра френска гимназия. Ами това е надявам се да съм ти помогнала с нещо. : ))

Ромен Ролан също е чудесна езикова гимназия, недей се забива толкова далече /като възпитаничка на ЕГ Ловеч, да чудесна е гимназията и все пак, вашата е също толкова добра/

любимите ми заралии са завършили строителното, но хич не е критерии...

mariqanastasova
01-23-2012, 16:44
Лелеее... раздвам се, че съм минала отдавна 7 клас... Кви са тия работи с биологията, физиката и химята.. Ужас, по мое време имаше само математика и БЕл..

БЛАЗЯ ТИ!!!!!

mariqanastasova
01-23-2012, 16:45
Ромен Ролан също е чудесна езикова гимназия, недей се забива толкова далече /като възпитаничка на ЕГ Ловеч, да чудесна е гимназията и все пак, вашата е също толкова добра/

любимите ми заралии са завършили строителното, но хич не е критерии...



СТРОИТЕЛНИЯ И ТЪРГОВСКАТА ГИМНАЗИЯ СЕГА СА ЕДНИ ОТ НАЙ НАЙ ПРЕДПОЧИТАНИТЕ!!!!!

mariqanastasova
01-23-2012, 16:46
Аз също съм 7ми клас и относно външното оценяване. То се състои от 4 теста - 1 по физика, биология и химия общо, 1 по история и география, и двата най- важни по БГ и математика. За да кандитатсваш в добро дскл зависи само от бала, който се сформира различно в зажисимост от паралелката в, която искаш да будеш. А за училище незнам аз специално отивам в ЕГ Ловеч. Бтв в Стара Загора съм чувала, че има много добра френска гимназия. Ами това е надявам се да съм ти помогнала с нещо. : ))

ПОМОГНА МИ ,НО ИСКАМ ДА ТИ КАЖА ,ЧЕ ОЦЕНКАТА НЕ СЕ СФОРМИРА САМО ОТ БАЛА АМИ И ОТ БЕЛ И МАТЕМАТИКА ГОДИШНАТА ОЦЕНКА...