PDA

View Full Version : ПОДАРЪК ЗА ГОДИШНИНА !



Inn0cenCe
01-20-2012, 17:25
Скоро с приятелят ми имаме годишнина и пак идва времето в което се чудя какъв подарък да избера. Доста празници минаха - Коледа, Нова Година, рожденни дни и доста се изчерпах с идеите. Моля ако имате някоя оригинална идея да ми споделите. Искам да е нещо което да му напомня за мен. И винаги да е с него. Благодаря предварително :) .

BlueFace
01-20-2012, 17:41
Не е задължително да го купиш. Можеш ти да го измайсториш. Да направиш нещо като малко фотоалбумче с най-хубавите ви снимки и под всяка да има някакво послание (било то цитат, текст от песен или т.н.). Може да му купиш примерно нещо, което ще правите двамата (пъзел примерно, board game или нещо от тоя сорт), ако си падате по такива работи де. Може пък да комбинираш подаръка - нещо купено + нещо направено от теб. За сега това ми хрумва, не е нищо кой знае какво, но ако ми дойде музата и се сетя нещо ще добавя :Д:Д

Inn0cenCe
01-20-2012, 17:49
Не е задължително да го купиш. Можеш ти да го измайсториш. Да направиш нещо като малко фотоалбумче с най-хубавите ви снимки и под всяка да има някакво послание (било то цитат, текст от песен или т.н.). Може да му купиш примерно нещо, което ще правите двамата (пъзел примерно, board game или нещо от тоя сорт), ако си падате по такива работи де. Може пък да комбинираш подаръка - нещо купено + нещо направено от теб. За сега това ми хрумва, не е нищо кой знае какво, но ако ми дойде музата и се сетя нещо ще добавя :Д:Д


Аз сега се поразрових и мисля, че ще му взема часовник и ще го гравирам с един наш си цитат. Но ще е хубаво и нещичко от мен да има направено. Ако имаш още идей с удоволствие ще ги приема. Благодаря много :) .

BuBzzz
01-20-2012, 19:05
Недей часовник !! Значи - раздяла :(

ebemise
01-20-2012, 19:43
Ето нещо добро - вземи една ваша снимка и отиди при някой художник да ви направи портрет т.е. да ви нарисува двамата...

Simple_
01-20-2012, 20:57
Това с портрета е готино.
Друг вариант е пак за личен подарък нещо гравирано запалка, ключодържател. Аз лично съм подарявал ключодържател на приятелката си от www.vashiat-podarak.com

anonymous708973
01-21-2012, 05:51
Изчерпала си се след една година?
Така ще е, докато не се научиш да правиш разлика между личен празник и общи празници. Часовникът е за личен празник, например.

Сготви му нещо и го покани у вас.

bloodyF
01-21-2012, 19:35
съгласна с пантерката : )
по- ще се зарадва, отколкото да му подаряваш разни боклуци..

btr_carlos
01-22-2012, 06:54
Ммм подари му нещо малко,но със сантиментална стойност,например,отиди в някое фото да му направиш тениска с твоята снимка,или му подари сърчице (може би изглежда изтъркано,но е много сладко <3) ;)

Gllory
01-22-2012, 07:19
Напиши 101 малки листчета с причините, защо го обичаш (пр.Обичам те, защото дори и в най-трудните моменти си бил до мен!). Навий ги на руло и ги завържи с панделка, сложи ги в една кутия за подаръци, поокраси я малко, напиши някакво послание или нещо важно за вас, снимка, каквото се сетиш.
Аз подарих такова за рождения ден на приятеля ми, но той май не го оцени ..а бяха вложени толкова труд и любов.... Но той просто си е такъв..нзч.
Ако твоят приятел е малко романтичен ..това е мн.готинко подаръче :)

DANNYYYYY
01-26-2012, 14:34
Направи му нещо сладичко.. мъфини.. торта.. прекарайте един прекрасен ден заедно.. подари му един хубав пъзел с ваша снимка и си го наредете заедно.. Направете този ден специален! Още мн по толкова ви пожелавам! :)

Temptation95
01-28-2012, 22:13
Много е хубаво ако знаеш какво иска или какво е споменавал, че иска да има.Но най-добре е да си направите общ подарък като албум със ваши снимки от изминалата година и да ви е за спомен.И другото хубаво нещо е да прекарате цял ден заедно.

kyon
01-29-2012, 07:08
Стаята цялата в свещи а ти се появяваш само по една червена панделка. Би трябвало да му хареса доста. :D

TheBobqk
01-29-2012, 07:22
Чаша с ваша снимка или някакъв цитат би било сладко http://www.portokal.net/home?z=nqg4 . Тук можеш да си направиш много подобни работи и са на човешки цени. Това съм го обмисляла и за други поводи-да кажем чашка с логото на любимия му отбор. :)

LeprikonA
01-29-2012, 09:18
Сготви му нещо и го покани у вас.

ей това е страхотна идея. аз съм набелязала една камара неща, които ще правя на моя + бонус де :Д. а и както пак Пантерата казва, трябва да различаваш личния и общия празник.

anonymous708973
01-30-2012, 06:26
Мислех, че съм единствената, която прави планове за подаръци 3-4 месеца преди самия празник :Д

LeprikonA
01-30-2012, 06:32
^да плануваш самата идея толкова от рано и да имаш времето да изпипаш до край всичко и да значеш, че това ще му хареса е едно мнооого приятно чувство поне за мен лично. за това решавам какво ще правя от рано, имам време да обмисля и подредя нещата, че дори и още да измисля :Д.

anonymous708973
01-30-2012, 07:23
Ще те разцелувам :ДД

GLaDOS
01-30-2012, 09:42
Не изчетох всичките мнения .
Според мене някакъв мил жест би имал по-голям ефект ,отколкото нещо , което е много вероятно да не му хареса чак толкова и да е просто за отбиване на номера .

Temptation95
01-30-2012, 09:51
Съгласен съм с Пантерката и Леприкона, за предварителното мислене за подаръци. :) И аз съм така най-добре е няколко месеца преди повода да се обмислят много неща и може дори, да се промени идеята за подарък и до празника да се обмисли кой подарък е наистина ценен за човека който е до теб.

sugarrche
07-15-2012, 00:29
леле това с листчетата за 101-та причини ме изпълни и ще го направя ^^