PDA

View Full Version : World of Warcraft Wrath of the Lich King 3.3.5 enUS



AniBG
01-20-2012, 20:43
На кратко изтеглих игричката от тук: http://zamunda.net/details.php?id=228705&hit=1 Играе ми се от година и половина, но интернета не позволяваше да изтегля такава обемна игра.. Таа дойде и времето.. Естествено всичко хубаво си има край и се сблъсках с проблемите.. (не съм компютърно неграмотна, даже твърдя обратното.. друг е въпросът, че никой не е обяснил как точно се оправят нещата в случая) Та ето и проблема ми..
Онзи ден я изтеглих, сложих си сървър в Realmlist в Data, регнах се в сайта им.. Отварям Wow.exe и ми цъфва, че трябва да се ъпдейтне играта, в противен случай не мога да играя.. Ъпдетнах я (нямам думи за времето, което ми отне да го изчакам..) Всичко хубаво.. Отварям и гледам - интерфейса на версията от официалният сайт - точно тази версия, която не искам и която ми крашва, дума да не става за логване.. Мола ви се, кажете какво да правя, откъде да я подкарам, че да си играя тази версия без ъпдейта.. Мислех, че е невъзможно, но приятел, който ме зариби няма такъв проблем, каза, че си играе без ъп-а и това си е.. Изтрих ъп-натата версия и свалих тази наново.. Четох на друга версия, че при такъв проблем не трябва да се отваря друг път Wow.exe а пачнатият файл .exe.. Иди го разбери къде е този проклет файл.. Моля ви, кажете откъде да влезна, какво да направя.. Никой нищо не е обяснил като хората, поне това, което аз намерих.. Предварително благодаря и се извинявам, ако има подобна тема..

kantonecApetur4
01-20-2012, 21:48
От Wow.ехе или от Launcher се опитваш да стартираш играта? Защото и аз съм с този Wow и си го стартирам от Wow.ехе и няма проблеми на 3.3.5 си бачка без проблем без ъп-а.

AniBG
01-21-2012, 06:59
Амии от Wow.exe влизам и като си влезна там с парола ми дава Required patch и ми дава да натисна Restart, за да се инсталира. Обаче миналия път стана гаф, че ми се ъп-на и се прецаках.. Някакви допълнителни настройки, нещо да не би да си правил, защото при мен това не става.. А е точно същата версия.. Ако е от значение в Realmlist.wtf съм писала това: set realmlist logon.eternal-wow.com

AniBG
01-21-2012, 07:07
Омг успях да вляза.. :D:D Не знам как ама успях.. Такаа.. Ред е на героите.. XD Какво мислите, кой герой е най-подходящ и добър :D

SurfSky
01-21-2012, 08:29
Намери си някоя дружка която играе в сървара в който играеш и ти,и той ще ти помага :) Или почни да играеш някой български сървар :)

Sh@d0w
01-21-2012, 08:53
Кажи в кой сървър играеш.

Ако е български, препоръчвам ти драгонфайър. На 3.3.5 ако добре помня най - имбави бяха паладините и поповете, но не знам, нещата сигурно доста са се променили, отдавна се отказах.

AniBG
01-21-2012, 09:05
Играя в Eternal

kantonecApetur4
01-21-2012, 10:48
Аз играя в Molten там има различни сървъри х1, х3, х12, х20 и има само пвп сървър. На играта не съм правил никакви настройки само смених написаното в Realmlist. Иначе имам пала ретри 5,4 ГС и се справя доста добре със другите. :D

AniBG
01-21-2012, 12:23
Аз си направих Blood Elf mage, дигнах го на 15-ти лвл с професии Herbalist и Alchemist.. Какво ще кажете? Добър демидж зима, основните спелове са ми ранк 3 и с магия взимам около 60-70..

Sh@d0w
01-21-2012, 12:37
За мейдж алхимия и хербализъм съкс. Научи му тейлоринг и енчантинг хем ще си правиш добри итеми, хем и като ги вдигнеш на макс се изкарват адски много пари от тези две професии.

В близард едно време като играех изкарах над 60к голд за 5 дена от тях.

GregoryHouse
01-21-2012, 12:55
WoW отказах още по времето на TBC. И като видях Лич Кинга - и по-добре. А катаКлизмата ...фейcпалм. Иначе за маг- шадоу е прав за профеcиите.

Sh@d0w
01-21-2012, 13:39
Лич кинга си беше убер фъна, ама ако цъкаш в близ. За пиратки може да се каже, че не си видял нищо от играта (почти нищо от скриптовете не бачка и прочие). Катаклизма беше върха не ПвЕто, куестите просто бяха уникални, толкова скрипт, толкова неща че направо оставаш с отворена уста. Само заради това играх катаклизма минах абсолютно всички куести. Съчетанието на лоре + скрипт + геймплей беше просто върховно.

Освен това бяха забавни и новите батъуграунди и критовете дето раздавах с ДКто по 90к. Трябва да си намеря клипчето дето бях направил на ДКто ми да видите за какво иде реч xD

AniBG
01-21-2012, 16:35
Значи направих си друг акаунт преди час като си сложих Warrior Tauren.. Сега съм 75-ти, пак в Eternal, realm.. Забравих му името, беше нещо с R на PVP mode :D:D Както и да е.. Какво ще ми кажете са това? Добър демидж взима, направо се очудвам XD Цепя като за световно.. Все пак какво можете да ме посъветвате, относно куестове, екипировка, оръжия, развиване на героя, професии... Благодаря!

Sh@d0w
01-21-2012, 17:09
За уориър баш крава ли избра :D

Попринцип уориъра е най - трудния клас за игра, особено ако за първи път цъкаш УоУ ще ти е доста трудно. Има доста неща които трябва да усвоиш, че да си добра в ПвПто. Но като гледам си в някаква фънка (тоест лесно се левелва, сигурно има и вендори за екипировка) така че можеш лесно да си избелеш оръжия и екипировка на добро ниво.

AniBG
01-21-2012, 18:05
Кравата ме изкефи най-много.. На първия акаунт имах Елф ама нещо.. :DD

Мдам, харесва ми че лвлите се дигат бързо.. За труп взимам към 60 000 XP :DDD Друг е въпросът, че наистина за ПвП не става.. Героя като цяло е много бавен, което го прави слаб в дуел. Срещу чудовища е ок, но иначе съква.

awerw
01-21-2012, 18:08
момиче и уоу ;х

Sh@d0w
01-21-2012, 18:09
Абе той уориора си машина, ама като му свикнеш. В ръцете на човек, който знае как да го играе, направо обира точките.

Но на теб като за начало, можеш да пробваш rogue, shadow priest, retry paladin. Това са трите най - лесни и сравнително силни в същото време класове за ПвП :) Не се изисква кой знае какъв скил.

Sapunji
01-21-2012, 23:26
Най лесно за ПвП ще ти е тъмен поп ^_^. Има 3 магии и просто трябва да скачаш насам натам и да феарваш като някой дойде то тебе. Успех с уоу-а. :D

GregoryHouse
01-21-2012, 23:39
shadow, аз на близа цъках. На лича много ме изнервиха инcтанциите. Рандом партита вършееха вcичко, без лича. Играх некъф рейд, c уориъра на един фр. Танквах c пвп гиър и таланти за дмг... и не wipe-нахме и един път. При това играех за първи път warrior. Иначе на катаклизма...warrior-a бахти машината...като видях един фр ко прави...

AniBG
01-22-2012, 08:20
момиче и уоу ;х

Ми какво? Не си виждал ли.. Знаеш ли, много се нервя на хора, които казват това.. Това, че я възприемаш като момчешка игра ок, няма нужда да спамиш. Решила съм да играя-играя, няма нужда да правиш излишни коментари..

По темата: Емм аз попринцип преди съм я играла на компа на приятел преди около година.. Бях на море за 3 седмици и гори-долу я схванах. Сега пък влезнах, изхвърли ме сървъра и следващите пъти докато опитвах да влезна в профила ми казва, че самия сървър, а не рейлма ме е дискънектнал!? Досега не е ставало така, най-много да ме изхвърли реалма, но мога да си влезна в профила и евентуално да влезна в друг реалм, докато този се прави!?

dimitar.kolev.140
04-02-2014, 16:05
molq te obqsni mi kato na tapanar kakvo po tochno napravi che stana.shtoto mi omrazna samo da updeitva

dimitar.kolev.140
04-02-2014, 16:06
AniBG molq te obqsni mi kato na tapanar kakvo po tochno napravi che stana.shtoto mi omrazna samo da updeitva

draid
04-02-2014, 21:19
Ако ви допада играта, купете я и играйте в сърварите на близард. Пиратските сървъри са пълна боза. Играех навремето много wow, до TBC. После я зарязах, а наскоро от любопитство взех останалите експанжъни и поиграх, но определено много от атмосферата на играта се е загубила, особено след последните два експ-а. И въпреки всички си остава доста добър начин за губене на време, особено за хора които не са играли много. Аз лично не бих се върнал да играя, поради посочените горе причини и особено поради липса на време за това. Ще чакам новото им MMO да видим какво ще сътворят. Иначе играех в Eonar.

Иначе StarCraft е играта която трябва да играете :)

tireheb
04-02-2014, 23:12
дигаме малко умрела тема
ама и мен ме хвана носталгия ся
за магесницата ми :О вотлк играх и аз, около година и половина - 2
голема мания ми беше кекек

Auriss
04-03-2014, 00:53
лок ;3

yakuza_
04-03-2014, 09:06
Аз играх доскоро на ретайл (2 месеца), просто да видя как е, и около 30-40 човека от пиратката където играех се преместих там, но нещо не ме грабна и прекратих кариерата си. Бях ловец :D

koko95
04-05-2014, 12:42
Ще кажа само едно, на който му се играе warcraft да си пусне цс 1.6 :D. Cs 1.6 the best!

Sayhellotome
05-05-2016, 15:25
Е хайде поне кажи как си го направила? 30 мин търся как да го оправя, най-накрая намирам нещо "ем то така, само ми се оправи бог ме е пожалил и така". Някой нещо??

Sayhellotome
05-05-2016, 15:26
... Ако не ми се играят игри от 1998?

koko95
05-22-2016, 02:37
Намери си някоя дружка която играе в сървара в който играеш и ти,и той ще ти помага :) Или почни да играеш някой български сървар :)

Кой още играе тоя умрел wow бе... Да си ъпгрейдне компа и мишката , и да си изтегли най-новия wow Warlords Of Draenor. Накратко за да я играеш на максимум ти трябва компютър с процесор amd fx 4300/fx 6300 + охладител за овърклок и амд 49 270 оc/380 ос амд + 8гб рам- обща цена около 900-1000лв.

draid
05-22-2016, 16:59
^ Колко технологично неграмотен си само.

Dwyd96
05-22-2016, 18:50
Кой още играе тоя умрел wow бе... Да си ъпгрейдне компа и мишката , и да си изтегли най-новия wow Warlords Of Draenor. Накратко за да я играеш на максимум ти трябва компютър с процесор amd fx 4300/fx 6300 + охладител за овърклок и амд 49 270 оc/380 ос амд + 8гб рам- обща цена около 900-1000лв.
Наистина ли такива като теб се разхождат свободно по улиците?

:D Издрънка куп глупости :D