PDA

View Full Version : Тоалетно мляко или дегримьор?



akibaki
01-20-2012, 20:16
Кое смятате,че изчиства грима от лицето най-добре? И има ли разлика в степента на почистване м/у двата продукта?

oTPoBHa
01-20-2012, 20:40
Аз имам дегримьор на Alverde и почиства много добре. Буквално с едно движение и всичкият грим се сваля. И пише, че е organic, което е доста добре. :) С тоалетното мляко според мен може да се почиства лицето, когато нямаш грим, макар че има и тоалетни млека, които премахват и грим, освен замърсяванията по кожата. Не знам и аз каква е разликата между тоалетно мляко и дегримьор, но определено този, който имам аз, чисти по-добре от предишното ми тоалетно мляко. ^^

BuBzzz
01-21-2012, 11:18
Аз имам дегримьор на Alverde и почиства много добре. Буквално с едно движение и всичкият грим се сваля. И пише, че е organic, което е доста добре. :) С тоалетното мляко според мен може да се почиства лицето, когато нямаш грим, макар че има и тоалетни млека, които премахват и грим, освен замърсяванията по кожата. Не знам и аз каква е разликата между тоалетно мляко и дегримьор, но определено този, който имам аз, чисти по-добре от предишното ми тоалетно мляко. ^^
+1 Аз използвам тоалетно мляко само за почистване на лицето вечер,а за свалянето на грима дегримьор.Става и с тоалетно мляко ама ..Според мене дегримьора е по-добро.Все пак специално за това е направен :)

akibaki
01-21-2012, 12:05
A четох,че зехтина бил най-естественото почистващио средство без никакви усилия,хем почиства всичко,хем хидратира,някой ползвал ли го е и става ли примерно за тежък грим? :)

BuBzzz
01-21-2012, 16:08
Не съм чувала за такова нещо

ROFLWTF
01-21-2012, 16:11
Аз имам дегримьор на Alverde и почиства много добре. Буквално с едно движение и всичкият грим се сваля. И пише, че е organic, което е доста добре. :) С тоалетното мляко според мен може да се почиства лицето, когато нямаш грим, макар че има и тоалетни млека, които премахват и грим, освен замърсяванията по кожата. Не знам и аз каква е разликата между тоалетно мляко и дегримьор, но определено този, който имам аз, чисти по-добре от предишното ми тоалетно мляко. ^^

Това тоалетно мляко става ли за премахване на очен грим? Щото четох някъде, че имало някви които били без очите... Колко струва и къде се продава?

PullMeCloser
01-21-2012, 16:11
Една приятелка си маха грима със зехтин и ползва зехтин вместо крем за лице. Откачено ми прозвуча...но каза, че хидратирал много добре... не знам. Аз съм си слагала по кожата на тялото и наистина хдиратира :Д

Аз си почиствам лицето с мицеларна вода, след това се пръскам с термална, след това мажа лек хидратиращ крем. Скраб използвам 2-3 пъти в седмицата, ползвам понякога тоник, понякога и почистващ гел, но грима винаги го махам с мицеларна вода. Просто...нищо не чисти по-добре.

oTPoBHa
01-31-2012, 17:50
Това тоалетно мляко става ли за премахване на очен грим? Щото четох някъде, че имало някви които били без очите... Колко струва и къде се продава?

В DM магазините има продуктите на тази марка. :)
А иначе това е дегримьор, не е като тоалетното мляко, прозрачно е и консистенцията е доста мазна. Става и за очи!
Някой спомена нещо за зехтина, че могъл да се използва като дегримьор - като се замисля наистина е възможно, защото този дегримьор на Alverde е с доста мазна консистенция, може в него да има зехтин или някакви масла и чисти мнооого хубаво. Иначе със студенопресован зехтин съм се мазала вместо кремче - доста освежава кожата, да. :)

xXxMixXx
01-31-2012, 19:26
Определено дегримьорът ще почиства по-добре от тоалетното мляко. Според мен с тоалетно мляко не се почиства напълно гримът. :) В момента използвам на Нивеа, то се води дегримьор + тоник за лицето. Добре ми действа.