PDA

View Full Version : СВЕТИ ВАЛЕНТИН - ИЗНЕНАДА



lii4eto8
01-21-2012, 08:34
Здравейте! Искам да изненадам приятеля си за Свети Валентин, но нямам идеи.. Правила съм го това със свещите и музиката и тн.. Стриптиз за сега съм НЕ защото съм адски притеснителна... мислех си ако съм с бельо и го завържа с белезници и превръзка за очи в началото .. но нз изглежда ми глупаво някакви идеи ?

MaLkaTa_LaDy
01-22-2012, 14:19
Не е глупаво, стига ди ти идва отвътре. Щом си притеснителна, трудно ще влезеш в ролята на мръсница с белезниците и превразката на очите според мен.

BuBzzz
01-22-2012, 16:05
Ако го правите у вас защо не направиш вечеря на свещи малко романтика..или ако не ти се занимава може да го поръчаш направо готово и само да го сложиш на масата.Мисля,че ще стане хубаво и след като хапнете да се гушкате и до преминете натам?Може да вземеш няколко рози и да разпръснеш листенцата от вратата до кухнята :)

Ти това ли имаше предвид,че си правила или само секс на романтична музика и свещи?

mMemories
01-22-2012, 16:07
заведи го на някое забутано местенце където да сте само двамата (някоя горска вила ще свърши работа) ако има двор украси всичко в червено после може да гледате някой романтичен филм ии послее....идва реда на другото....можеш да разнообразиш със секси бельо и уникалната ти вечер-изненада