PDA

View Full Version : Колко дълго може да ти липсва някой .. ако знаеш , че никога няма да се върне !?



limpk0nk3
01-21-2012, 10:59
Момиче на 14 г . . Скарана съм с най-близката си приятелка вече половин година и нещо .. миналата седмица бях на крачка да постигна целта си .. и благодарение на нейните "истински" приятелки и устите на другите се скарахме .. аз я излъгах , че не сам си писала с бившия и а всъщност това се случи и бяха някъде три изречения в който му казах , че тя н е е правила тези неща който той е чул .. и че е лъжа .. но явно тя ми се обиди .. постоянно ми го натяква , но аз съм такъв човек сгреша ли един път не се повтаря .. :( не ми е обидена за това , че съм си писала с него , а че съм я излъгала .. адски ме боли .. да ще ми кажете какви истински приятелки на вашата възраст е ето , че има .. но не можах да си я запазя .. смс-и , пиша и постоянно , на дск се опитвам да говоря с нея . . тя не иска , нито ми отговаря на съобщенията , а на скайп ми пише през 10 минути .. от лудост почнах да пиша на 1 лист какво обича и какво мрази .. не спя .. нямам надежда за нищо .. не ми се живее .. тя вече ми няма доверие , а то е като огледалото счупи ли се после не е същото .. натяква ми постоянно , че няма да ми прости , нищо няма да е както преди , а последното което ми каза е "давай на човек втори шанс , но никога трети " e даде ми и кво пропилях го .. намерих си друга компания нищо не става , а за момчета дори не ми се мисли екзикотирам ги ... МОЛЯ ВИ .. :@ ПОМОЩ !!!!!!!!!!!!!! :( НЕ ИЗДЪРЖАМ , ИДВА МИ ДА СЕ САМОУБИЯ !!!

horacio
01-21-2012, 11:13
От лъжа до лъжа си има разлика. Не мисля, че си излъгала за нещо кой знае какво, че да се сърди толкова време.... с моите приятелки какво ли не сме преглътвали от сорта на лошо държание, обиди и думи, които не сме осмисляли (е не сме се лъгали, де).... Всеки допуска грешки... дори почвам да си мисля, че тя го прави това, защото ти й ходиш подир гъза и на нея й харсва. Остави я малко - не я търси и виж как ще реагира.

limpk0nk3
01-21-2012, 11:54
e да , но аз не съм такава .. не обичам всеки не се доверявам на всеки .. :(

mMemories
01-21-2012, 12:04
и аз в момента съм така с моя фр, но аз не получих и втори шанс.... по написаното съдя, че не полагаш почти никакви усилия да я забравиш, а за сметка на това на нея изобщо не й пука и многократно ти показва, че приятелството ви е означавало едно голямо НИЩО за нея...

DisappointedDreamer
01-21-2012, 12:15
На 14 сте. Стегни се. Хората минават през какво ли не, много по-лошо от това да са излъгaли своята "бфф" (което ако си направила, си заслужаваш), но не мислят за самоубиство, а ти си седнала да бръщолевиш врели некипели по форуми.

Порасни. И престани постянно да и звънниш, пишеш и т.н. Изглеждаш жалка, а на нея очевидно не и пука.

limpk0nk3
01-21-2012, 12:50
не и звъня постоянно пиша и от време на време : )) не и досаждам нищо повече ... :)

SunT
01-21-2012, 13:11
Стига бе човек... Ти звучиш като обсебена от нея.Две изречения си му написала и то в нейна полза и тя ти се сърди?!Тая не ти е приятелка.Просто използва "огромната и непростима" лъжа като извинение да те игнорира.Не знам какво я боготвориш толкова..

limpk0nk3
01-21-2012, 14:05
мерси много sunT .. и аз не знам защо я боготворя толкова .. просто свикнах с нея .. от сутрин до вечер заедно .. пишехме си до сутринта .. бяхме неразделни .. просто тая нейната компания от "кифли" .. я направи безчувствена и една от тях .. :( не знам просто как да я забравя ....

candysweet
01-21-2012, 20:46
Много ме дразни като някои започнат да се сърдят за глупости!Излъгала си я и какво? Да,нормално е да се ядоса малко,ама да ти се сърди толкова при положение,че си му писала положителни неща за нея.. Ще я забравиш като прекараш малко време с други. Не откачай само заради такова нещо.Не си струва дори и да мислиш за самоубийство.

psychopath
01-21-2012, 22:14
Ще се оправите, ако наистина ти е приятелка, ако не ти е, няма защо да съжаляваш...ще намериш нови :)

Мен примерно ме разочароваха много хора, заради които бях готов да направя всичко, но какво да се прави...

Sarafina
01-22-2012, 17:47
Ще се оправите, ако наистина ти е приятелка, ако не ти е, няма защо да съжаляваш...ще намериш нови :)

Мен примерно ме разочароваха много хора, заради които бях готов да направя всичко, но какво да се прави...
+1 keep walking

Fiction7577
01-23-2012, 08:10
Пораснете бе хора, тва освен всичко, звучи адски глупаво и лигаво както си го написала.... на 14г. се скарала с някаква пикла и веднага "ще се самоубия, не спя, не ми се живее", не знам си кво, пълни глупости .... стегни се щото ставаш смешна ти. Голяма работа като ти се е разсърдила, да си гледа работата, фръцла... ходи си с новата компания и въобще не се опитвай да си я "връщаш", пиша го в кавички понеже като гледам никога и не сте били "БФФ".. Нямало да ти прости... то щото та големия грях да пишеш в скайп.. все едно си спала с приятеля и, егати филмарката.... зарежи я.

Djenka
01-23-2012, 14:31
Виж кво.. Истинските (имам в предвид наистина истински) приятели са голяяяяяяяяма рядкост, и ако тя наистина ти беше приятелка, нямаше да се сърди за такива простотии.
И аз съм на 14, и аз в момента съм скарана с една от най-добрите си приятелки..
В никакъв случай не се унижавай, като й звъниш и й се умоляваш !
Така ще я накараш да се чувства все едно каквото ти каже, ще го изпълниш.
Имаш си достойнство, изправи се и ходи гордо пред нея, покажи й, че можеш и без нея, дръж се приятелски, в скоро време ще й омръзне и или ще сложи край на приятелството ви или ще се върне при теб.
Извинявай, ако ще те обидя, все пак ти е приятелка, но мисля, че тя не те заслужава. :)
Успех!

Djenka
01-23-2012, 14:38
+ предните постове.. всички са много прави :)

Hayashi
01-24-2012, 22:10
То не че в 90% от темите не може да напишеш едно "Пораснете!" и то дай е най-добрият съвет, ама в случая не мога да се сдържа. Пораснете!

Истинските приятели не спират да ти говорят, защото си си писал банални неща с някой.

TheTanichka99
01-25-2012, 11:46
От лъжа до лъжа си има разлика. Не мисля, че си излъгала за нещо кой знае какво, че да се сърди толкова време.... с моите приятелки какво ли не сме преглътвали от сорта на лошо държание, обиди и думи, които не сме осмисляли (е не сме се лъгали, де).... Всеки допуска грешки... дори почвам да си мисля, че тя го прави това, защото ти й ходиш подир гъза и на нея й харсва. Остави я малко - не я търси и виж как ще реагира.
+ ...........