PDA

View Full Version : Гримьор за бала-Пловдив



titinkaa
01-21-2012, 13:34
Тази година съм абитуриентка,но все още не съм намерила добър гримьор/ка.Запознах се там с един гримьор,който гримира извесни личности в България,но взима 100лв за грим.Наистина страхотно работи,но 100лв не ми се дават за грим,който ще седи на мен 4-5 часа.
Препоръчайте ми някой друг гримьор/ка,който да не взима прекалено скъпо,но и да работи с качествени продукти,и качествено да гримира.

palachinkaaaa
01-21-2012, 17:40
Слави Стоянов. Мисля, че беше от Пловдив

titinkaa
01-21-2012, 18:15
Точно с него се запознах и иска 100лв за грим,а и вече няма свободни места при него.

palachinkaaaa
01-21-2012, 21:32
http://beautymakeup-m.com/ виж, разгледай това. Някъде пишеше, че взима 50лв и ходи по домовете.

anonymous708973
01-22-2012, 08:00
Само като видя ква биография си е спретнала и самата тя как се е гримирала, никакъв шанс да отида при нея.
По-скоро ще си купя основа за фон-дьо-тен и основа за сенки и ще дам на някоя талантлива приятелка да ме гримира.

titinkaa
01-22-2012, 18:02
Дайте ми и други предложения?

babity
01-22-2012, 19:28
Даниела Гарабедян! Вече е с нова фамилия,мисля. Младо момиче, занимава се професионално с грим, невероятно доволна съм от нея. И най - вече и тя като мен не е почитателка на тежките гримове. Не, че няма да те направи като фолк дива, ако пожелаеш, просто ако я оставиш да си свърши работата, без да и поставяш някаква рамка, пак ще останеш супер доволна. Сега ще постна фейсбук, ако се интересуваш, ще ти потърся и телефонен номер. По мое време за 80лв имах пробен грим и грим на бала.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1478359603

Goddess
01-22-2012, 19:41
Еее, Слави наистина е уникален обаче. :)) Иначе в мола в Пловдив нямате ли студио ? Защото в София има, доста добре гримират, а цената за вечерен грим мисля, че беше 40-50.

koshtramba
01-23-2012, 13:33
http://beautymakeup-m.com/ виж, разгледай това. Някъде пишеше, че взима 50лв и ходи по домовете.

Леле, ужасно! Гримирала е абитуриентките си като лелки ! Та даже и гримираните модели са обработени стабилно с фотошоп... За мен това не е никаква гримьорка. :)

titinkaa
01-23-2012, 18:00
Еее, Слави наистина е уникален обаче. :)) Иначе в мола в Пловдив нямате ли студио ? Защото в София има, доста добре гримират, а цената за вечерен грим мисля, че беше 40-50.

Слави е уникален няма спор в това,но 100лв не ми се дават.Все пак не съм някоя баровка дето да си прахосва парите за такива неща. :)

titinkaa
01-23-2012, 18:01
Даниела Гарабедян! Вече е с нова фамилия,мисля. Младо момиче, занимава се професионално с грим, невероятно доволна съм от нея. И най - вече и тя като мен не е почитателка на тежките гримове. Не, че няма да те направи като фолк дива, ако пожелаеш, просто ако я оставиш да си свърши работата, без да и поставяш някаква рамка, пак ще останеш супер доволна. Сега ще постна фейсбук, ако се интересуваш, ще ти потърся и телефонен номер. По мое време за 80лв имах пробен грим и грим на бала.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1478359603

М да,ако може ми дай координати къде работи и телефон. :)

babity
01-23-2012, 21:27
Можеш да попиташ за нея в магазин Ванесса, срещу дома на младоженците. Студиото и е в същата сграда, по принцип работи и с клиенти на магазина. Телефон ще потърся.

petkova_grim
05-07-2012, 19:03
КРАСИМИРА ПЕТКОВА - Professional Makeup Artist в Inglot Cosmetics Plovdiv, магазин - грим студио на ул. "Гладстон" №4 срещу входа на градската градина.

heartshapedbox
05-08-2012, 11:36
^ А цените как са?

petkova_grim
07-14-2013, 07:03
КРАСИМИРА ПЕТКОВА - Professional Makeup Artist в Inglot Cosmetics Plovdiv.
За контакти: гр. Пловдив, Телефон: 0898/62 58 49

3-то място XIX ITALIAN FESTIVAL OF BEAUTY AND HAIRSTYLE – 30.03.2012 - 01.04.2012
======================
Консултант в категория "КРАСОТА" http://lifestyleideas.eu/
======================
Лектор "Грим и красота" в учебен център "Leonardo Da Vinci" гр. Пловдив
======================
Клиенти и партньори:
Модна къща "НИМАНА"
Модна къща "ЕTERE"
Дизайнер - Стоян Радичев
Дизайнер - Албена Хумбаджиева
BAD Models Management London
Телевизия DSTV
Водка FINLANDIA-101 и много други

anonymous708973
07-14-2013, 18:27
Подкрепям горното, със сигурност няма да останете разочаровани от Инглот :)
Наистина се съобразяват с чертите, излъчването и предпочитанията. Запазете си час по-раничко, че иначе може и да няма.
При мен се случи така, затова се доверих на Philipa Tsankova и съм адски, адски доволна. 40 лв ми взе :)

bebkata09
07-14-2013, 19:57
Когато имам повод, ходя при Слави Стоянов. Взима 100 лева, гримира доста от известните личности и за мен по-добър от него няма, не бих го сменила. Няма да останеш разочарована.

anonymous708973
07-14-2013, 20:27
100 лв, как пък не. Много ме кефи някви вчерашни пикли да се изживяват като знаменитости...
Да не говорим, че е такъв мазен педераст, с извинение, че ме е страх да отида при него.

Xscape
07-14-2013, 20:40
Повечето гримьори са педали. В световен мащаб !
Не виждам на теб това какво ти пречи. Би трябвало да се радваш, че няма да ти говори глупости, правейки ти грима.
Всеки сам определя цената на труда си - като не ти харесва или не ти се дават - не отивай при него.
Не виждам къде е проблема със 100-те лева при положение, че не ходиш всеки ден на грим там ? И какво общо имат знаменитостите с добрата външност на една жена - за теб може и да не е важно, но има хора, които държат на това.

BTW, говорейки точно за Слави, мазен педал ама ти е в приятели във фейса, а сега де...
И не, не го познавам, но съм виждал много момичета, които той е гримирал, добре би било първо и ти да видиш негови работи, преди да го плюеш така.

anonymous708973
07-14-2013, 21:27
Аз съм виждала и ми допадат (затова и съм го добавила във фб), но съм решила, че 100 лв за грим няма да дам.
И само не ми обяснявай, че всяко момиче, което държи на добрата външност, ще ги даде. Гримирана съм всеки ден и то с доста повече от спирала и гланц, разбирам от козметика, но със сигурност няма да пожертвам 100 лв за гримченце за 5 часа, при положение, че мога да дам 40 и пак да изглеждам страхотно.

Притеснява ме да ми чупи стойки и устни, това е по въпроса с педалщината.

Още нещо: Айде замисли се дали 18-годишни пикли в СВЕТОВЕН МАЩАБ дават по 50 евро за грим за бал или друг повод. Нъцки. Само в България стават такива истории.

tanchu
07-14-2013, 22:08
Аз съм гримьорка :) Ако искаш ми пиши на лично да ти дам фб :)

Xscape
07-14-2013, 22:19
Не наричай жените, които използват услугите на гримьор с подобни думи, че направо е смешно. Било то ако услугата струва 50, 100 или 200 лева. Става въпрос за наистина важни поводи и ако ти предпочиташ да се гримираш сама - проблема си е твой.

Виж какво пише в поста отгоре - когато има повод. Никой не говори за всекидневен грим. А цената ми се вижда съвсем нормална - в малките салони ще ти вземат поне 30-40 и не се знае нито с какви материали ще работят, нито колко добре - справка - темите в teenproblem. Избора е твой, разбира се. Но не вярвам в домашни условия да можеш да направиш същото нещо, което може да направи гримьор, било то Слави Стоянов или някой друг. Още по-малко пък за 40 лева. Виж ако си готова да се примириш с това, което ще направиш сама - това е друго.

В България много жени, било то на 18 или повече години дават доста повече пари за грим, стига да има наистина важен повод. В световен мащаб също. Не разбирам кое е лошото - искат да изглеждат добре, искат да бъдат гримирани от професионалист, могат да си го позволят и отиват - това ти дава право да ги наричаш с разни имена или какво.
Нарече доста голяма част от форума "пикли" в момента, защото доста хора тук ходят на професионален грим поне за бала си, вместо да се справят сами с каквото имат под ръка

aniezina
07-15-2013, 09:10
За своя бал отидох на пробен грим, при препоръчан гримьор в Пловдив, дадох 50 лв, а за бала щеше да е 80. Не ми хареса. Не успя да направи това, изглеждах супер състарена и с прекалено много грим - негова визия. Отказах се, купих си гримове за 100 лв, имах някои неща и вкъщи и си направих сама грима. Изглеждах така, както исках =). Но ако не си сигурна, че ще успееш наистина може би е по-добре да се обърнеш към специалист. Не мога да ти препоръчам, но реших да вметна и тази възможност. Ако решиш да го правиш сама тези 100 лв няма да са за една вечер, а за доста по-дълго време и за повече поводи. Освен забавно е и интересно. Успех!

anonymous708973
07-15-2013, 10:21
Става въпрос за наистина важни поводи и ако ти предпочиташ да се гримираш сама - проблема си е твой.

Пропуснала си нещо доста важно - НИКЪДЕ не защитавам гримирането сама за важен повод. Казах само, че ежедневния грим си го правя сама, изтъкнах този факт с идеята, че не съм от онези мадами, които не се гримират и затова считат подобен разход за ненужен.
Напротив - считам го за ненужен, защото съм ходила при гримьорка, която ме направи страхотно с хубави продукти и ми струваше 40 лв. Покрай бала бях 3 пъти на грим - пробен, за самия бал, после за една фотосесия. Общо съм дала 120 лв и трите пъти бях много доволна.

Проблемът не се дели на два типа - гримиране сама ИЛИ 100 лв за грим при гримьор. Не. Има и трети вариант, а именно грим при гримьор на нормална цена, какъвто аз предпочетох. Пак съм била при професионалист.

И в светован мащаб ти гарантирам, че няма такова изхвърляне голо на голямо. Познавам хора, които учат на Запад, никой нормален родител не дава толкова много пари за грим на абитуриент или по друг повод.

Xscape
07-15-2013, 16:41
Пробвай да пишеш отговорите си все едно отговаряш на мъж - "пропуснал", а не "пропуснала" ;)
Значи излиза, че и ти си на 18 и използваш услугите на гримьор. И даваш 40 лева. Не разбирам тогава къде е проблема, че някой ще даде 100 или 200, след като явно разбираш, че говорим за грим за някакъв повод, а не за всекидневен.
Всеки с възможностите си - не наричай хората, решили да отделят повече пари за грим с тези думи, защото и те могат да те нарекат с подобни и дори по-лоши и няма да ти хареса.
Въпрос на личен избор и възможности е, както казах, при кого да отидеш и колко средства можеш да отделиш за грим за съответния повод. Бъди сигурна, че в световен мащаб хората дават доста повече за грим при наличие на повод, който го изисква, било то бал или нещо друго. И след като ти самата даваш пари за гримьор ми е много чудно как си позволяваш да наричаш останалите жени, които също са отделили някакви средства "пикли" или нещо подобно. Осъзнай се малко.

heartshapedbox
07-15-2013, 17:14
Мисля,че тя имаше предвид друго нещо.
Повечето 18 годишни момичета не си изкарват парите сами, а взимат от мама и тати. Да искаш 100 лева от родителите си, които са работили някакво време за тях, за нещо, което може да получиш за 40 си е баш "пикленска" постъпка. Дали някой, който сам си изкарва парите, не би предпочел да спести повече от половината пари?
Особено покрай баловете всичко е такова парадиране, че думи нямам.

И извинявайте, че така ви се намесих в разговора/спора :д

Xscape
07-15-2013, 17:56
Няма значение кой как ги изкарва - всеки преценя сам как да ги харчи. Точно по баловете никой салон не смогва на наплива, така, че щом ги дават - значи не са им проблем. Пък било то ако са ги изкарали сами или ако са ги поискали от родителите си.
Че е парадиране по баловете - парадиране е, но сега какво - дай като не даваме 100 и да плюем наред тези, дето могат и ги дават ли ? Глупаво е най-малкото. Да плюеш по хората, защото са решили да дадат малко повече пари за грим. Много ограничено виждане за нещата.
Спирам да пиша в темата, че стана много офтопика вече.

heartshapedbox
07-15-2013, 18:56
Въпроса е, че има такива, които също могат да ги дадат, но мислят разумно и не го правят.

Xscape
07-15-2013, 19:12
"Разумното" е според възможностите тук ;) всяка жена би искала да отиде при по-добър гримьор. Някой по-назад в темата каза, че Слави нямал свободно време, явно има доста "неразумни" хора :-D

anonymous708973
07-15-2013, 19:25
"Разумното" е според възможностите тук ;)

Не, разумното е според акъла :) Ще излезе, че се фукам, но мога да отделя и доста повече от 100 лв за грим. Съзнателно избрах да не го правя, защото:



Повечето 18 годишни момичета не си изкарват парите сами, а взимат от мама и тати. Да искаш 100 лева от родителите си, които са работили някакво време за тях, за нещо, което може да получиш за 40 си е баш "пикленска" постъпка.

По същата причина реших и да не ходя на Слънчев бряг и да пръсна 300-400 лв за три дни в същата година, в която имам бал и заминавам студентка, за което отделно си трябват една камара предварителни разходи.

Какво да ти кажа, просто живея на земята и не си въобразявам, че съм Николета Лозанова, че да се гримирам при нейния гримьор. Затова тези, които го правят, са пикли. :)
Особено ми стана смешно с налучкването ти за световен мащаб. Имам познати в Англия и Германия, никой родител няма да ги даде тия пари за грим, там много старателно учат децата си как се изкарват пари за разлика от българския родител, който решава да хвърли на боклука една камара пари, за да покаже как неговото гардже е най-хубавото.

Бях писала в мъжки род, но помислих, че няма момче да седне да ми спори за грим.

Xscape
07-15-2013, 19:54
Прописа, защото пишеш глупости и се смее изключително много на писанията ти. Не знам как ти ги побира акъла изобщо тия мисли, ама са повече от абсурдни :-D

Както ти можеш да отделиш, така и други могат и предпочитат да го направят. Само че те предпочитат да отидат при добър гримьор, защото имат някакъв повод веднъж в живота, вместо да се стискат и да се справят с каквото могат, защото не им се давали още малко отгоре за някой добър. И това не ги прави по-низши от теб, а по-умни, защото са решили да изглеждат далеч по-добре на бала си и да се чувстват далеч по-добре след това, когато гледат снимките.
За ходенето в слънчев бряг - браво на теб, похвално, че си толкова пестелива, според мен ще съжаляваш някой ден, че не си го изживяла както трябва, заради 300-400 лева. Тия балове не се правят от днес за утре, че да не са предвидени, май...
Не разбрах какво общо има Николета Лозанова с жените, които ходят при Слави - значи всички, които ходят при Слави и подражават, така ли ? Явно доста копия има, след като графика му е пълен. Ама пък по улиците не виждам доста, дето да са и копия, та май тази теория се пропука доста бързо...
И сега ако ти кажа, че и Азис е ходил, ще кажеш сигурно, че и той подражава на Николета :-D Не ме карай да се смея. До възможности и желание е, не до правене на някакъв. Правене на някакъв е да пишеш глупости тук и да ходиш после да правиш точно обратното. Като теб.
Аз пък имам познати, дето точно в Германия дадоха малко над 200Е за грим. И крайния резултат беше далеч по-добре от това, което ще постигнеш сама или това, което ще получиш за 40 лева. Според мен си струваше.

Не мога да разбера защо си толкова ограничена, че не виждаш защо хората ходят на професионален грим и защо оставят повече пари когато става дума за най-важните поводи в живота им. Просто предпочитат да ги дадат там, от колкото за някоя безполезна глупост.

lqlq_f
07-15-2013, 20:30
Пантерке,не изкарвай ,ако обичаш,че хората отишли някъде (море,чужбина)след бала си са едва ли не разсипници!На 90% от абитуриентите им предстои следване,някои в страната,други навън!Но това не значи,че трябва на всяка цена да се лишат от пътуването си след бала!Това е изживяване веднъж в живота,което наистина,смятам,си заслужава!Ти не си отишла най-вероятно ,защото не си се разбирала никога с хората от класа си,имайки предвид честите ти спорове,агресивността и нападките ти във форума! За пореден път ще те посъветвам да спреш да се изтъкваш,да налагаш мнението си ,да се даваш едва ли не за пример за подражание и да съдиш останалите!

bebkata09
07-15-2013, 21:08
Владина, или Ина, както предпочиташ да те наричат, внимавай с определенията като "пикла". Аз вина нямам, че нямаш парички, миличка. За комплексите ти, още по-малко.

Deadlock
07-15-2013, 23:06
Има значение дали родителите ти изкарват 1 000, 10 000 или 50 000 на месец. Различни ще са ти представите за разумно.

anonymous708973
07-16-2013, 05:07
Господи, че празноглави хора... Българинът наистина е голо на голямо, мили Боже. 18-годишни смятат, че е нормално да се даде 100 лв за грим. А други смятат, че нямам пари и/ли имам комплекси, като не го правя. Господи, нямам търпение да попадна в нормална среда.


И това не ги прави по-низши от теб, а по-умни, защото са решили да изглеждат далеч по-добре на бала си и да се чувстват далеч по-добре след това, когато гледат снимките.

Аз пък имам познати, дето точно в Германия дадоха малко над 200Е за грим. И крайния резултат беше далеч по-добре от това, което ще постигнеш сама или това, което ще получиш за 40 лева.

До първото: хахаха!
Абсолютно същия резултат като Слави могат да постигнат доста други гримьорки, просто са по-малко известни и не плащаш за марката, както е и с много козметични продукти, впрочем. Ии както с дънките на Levi's, да речем.

До второто: Германци? Немско семейство? Айде бе ;)

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/972281_662971420395652_1913971973_n.jpg - eто грима ми, аз смятам, че се получи доста по-добре отколкото би станало от човек, който гримира масово фолк певици :)
Гарантирам ти, че не съм гримирана с Голдън Роуз, Импала, та ако ще и дрогерийна козметика като МаксФактор, Буржоа и т.н. Продуктите бяха достатъчно качествени, че да имам трудности при изтриването им сутринта след бала и да нямам обриви или нещо подобно по лицето.

Изживяване веднъж в живота ли? Ми дай тогава да дадем 3-4-5 бона за рокля от колекция на италиански дизайнер, нали е веднъж в живота? Кво ни пука, че ще одрусаме нашите за нещо, което после никога няма да облечем?!

Не си разбрал какво общо има Николета с жените, които ходят при Слави ли? НИЩО, прав си. Може да не я харесвам, но поне вади завидно количество пари сама и е знаменитост (според родните стандарти), така че да, за нея е нормално. Предполагам.

Толкова от мен :)

Deadlock
07-16-2013, 10:28
Тъпо е да възхваляваш култура, която не познаваш. Почакай с раазграничаването от българина.

И също ми е тъпо как става спор за грим от 40 или 100 лв, като че ли е голяма разлика. Ценността ви е една и съща в случая

FuCKkK13
07-16-2013, 10:50
Тъпо е да възхваляваш култура, която не познаваш. Почакай с раазграничаването от българина.

И също ми е тъпо как става спор за грим от 40 или 100 лв, като че ли е голяма разлика. Ценността ви е една и съща в случая

и аз на това се учудих
едни могат да дадат 40,други 100
не виждам смисъл в спора


и да,бала е един път и всеки се старае да изглежда добре,дали с грим за 40лв,дали с грим за 100 - един дол дренки

lqlq_f
07-16-2013, 20:08
Хора,спрете да спорите с Пантерата,безсмислено е ,тя е кон с капаци!