PDA

View Full Version : Съвети за бал :)



abvgde93
01-21-2012, 14:28
Здравейте,момче съм и тази година съм абитуриент. Нямам си и напредстава какво ще си купувам ,но трябва така или иначе :) С момчетата от нашият клас не сме говорили до сега по този въпрос.
Ако може да ми предложите нещо ще съм ви доста благодарен,просто си нямам и на представа какво да си купя.

bloodyF
01-24-2012, 16:32
костюм , риза и обувки?
час за фризьор, куверт за ресторанта, вратовръзка, намери си дама за бала и си готов : )
и парфюм *
може да си избелиш зъбите; друга гъзария за момче, не се сещам..
не че е задължително, но останах с впечатление, че това искаш..

koni
01-25-2012, 21:14
Не знам как си в лицето, но ако имаш проблемна кожа или не дай боже акне, то от сега ти трябва добра козметичка занимаваща се с мъже. Просто напиши в търсачката козметични процедури за мъже и ще излезнат салоните предлагащи тези услуги със специална козметика за мъже. Можеш да не се интересуваш от платените линкове - не значи, че са добри, а само, че са платили на Гугъл. Виж тези които са на първа страница - сигурно се сещаш, че не случайно са там - броят посещения по темата ги е извадил на първо място, ако не можеш да избереш - пиши ще питам мои познати къде са ходили и от кое място са доволни и ще ти пиша.

FuCKkK13
01-26-2012, 19:00
^ ами те казаха нещата.. ако искаш по-стегнато тяло и т.н. можеш да започнеш да тренираш,макар че е малко късно,но не много ! честно казано за друго не се сещам..

DrunkLad
01-26-2012, 19:07
И аз тази година съм абуригент :Д :Д и ще гледам нещо спортно,вталено нещо такова