PDA

View Full Version : Дами аналният секс вариант ли е ??



FUNmaker
01-21-2012, 14:40
Въпросът ми е примерно имате си приятел от дълго време той ви притиска да правите секс но вие сте девствена а го обичате и не искате да го изпуснете таа.. вариант ли е аналния секс

BuBzzz
01-21-2012, 14:50
Имах една позната където се запозна с гаджето и на 16 и до 18 години правеха само анален .Чак след 18 му пусна нормален :д
А защо като го обичаш и си сигурна не го направите?Не се чувстваш готова ли ?

Аз ако съм сигурна,че го обичам и той мене ще го направя вагинално

TheBeliever
01-21-2012, 14:54
Ако се опита да ме притиска по какъвто и да е начин, не само, че няма да го огрее, ами и директно ще го пратя да си ходи. Иначе аз ако не искам да правя вагинален и на анален не бих се навила.

Ако си с някого от дълго време, обичате се, имате си доверие и не сте необразовани хлапетии, не виждам причина да не се разделиш с девствеността.

BuBzzz
01-21-2012, 14:56
Ако се опита да ме притиска по какъвто и да е начин, не само, че няма да го огрее, ами и директно ще го пратя да си ходи. Иначе аз ако не искам да правя вагинален и на анален не бих се навила.

Ако си с някого от дълго време, обичате се, имате си доверие и не сте необразовани хлапетии, не виждам причина да не се разделиш с девствеността.

+1 така е ако се обичате давай направо вагинален

LeprikonA
01-21-2012, 14:59
съвсем честно казано ми се вижда противно и не бих се навила по абсолютно никакъв начин. а с притискане наистина бих го пратила на майната му, би ми направило много лошо впечатление. за мен по никакъв начин не е вариант. това е.

marilyn
01-21-2012, 15:09
Според мен тук сам човек трябва да си реши без да слуша мненията на някви тийнове от форум. Дали да правиш секс с гаджето ти ние няма как да ти кажем...

ledenakrasota
01-21-2012, 15:23
"...за да не го изпусна..." е най-тъпата причина за такава решаваща стъпка в живота на момичето. Ако допускаш такива мисли в главата си, дадената персона не е за теб. :)


Напълно нормално е да го правите щом се харесвате. :) Ако имаш приятел и си на подходящите години, си готова. Нещата обаче не трябва да са насила. :)

granger
01-21-2012, 15:44
За да не го изпуснеш?! :D Добре ,бе. Ти сама си решаваш какво да правиш, аз само не мога да разбера: Ще му дадеш да ти пръсне задника,ама сливката не?! Извинявам се за израза!? Аз честно много се чудя на такива момичета. Квото е.
А съвсвем е друг въпроса , че ако ме притиска , а не съм готова за нещо ще му дам да разбере,че все още не съм готова и няма да направя нещо против волята си .
Все пак друг е въпроса , че ако ходите от доста време и не сте го правили е нещо съвсем нормално на него да му се иска.
Не казвам ,че всичко опира до секса, но това е нещо много важно в една връзка.

AliceSw
01-21-2012, 16:46
Безсмислено ми се струва по принцип...не мога да разбера разликата дали ще правите стандартен или анален секс...какво толкова се притеснявате. И физически, и психически изживяването е почти едно и също. Какъв толкова е проблемът, че не започнете да правите секс?

MaLkaTa_LaDy
01-22-2012, 14:12
Глупаво ми се струва. За мен не е вариант.

UniCoWN
01-22-2012, 15:33
Аналният секс е алтернатива за мен с постоянен партньор, за разнообразие, или тогава, когато не може вагинален - преди посещение при гинеколог, цикъл.. (примерно).

Но да съм девствена и да правя анален секс определено НЕ Е алтернатива.
Къде е цялата логика да му даваш отзад, а да не си ГОТОВА или на му нямаш достатъчно доверие за нормален секс?

jj123
01-30-2012, 07:15
[QUOTE=AliceSw;10001210]Безсмислено ми се струва по принцип...не мога да разбера разликата дали ще правите стандартен или анален секс...какво толкова се притеснявате. И физически, и психически изживяването е почти едно и също. Какъв толкова е проблемът, че не започнете да правите секс?[/QUOTE

така е,само трябва да го преодолееш психически,после всичко е ОК

AliceSw
01-30-2012, 12:00
Реално погледнато, аз със секса съм нямала никакъв проблем с години, не ме е боляло, не съм се тревожила, не съм се сдухвала. Ама сега, защото не бях правила анален, съм си го навила, и преживяването е супер неприятно. Минала съм тийнейджърските години и знам какво ми харесва, затова точно срещам огромен проблем с него. И е кофти, явно трябва всичко едновременно, макар че ми противоречи на предното изказване.

Devil69
01-30-2012, 12:44
Аналния секс е неприятен ,когато мъжа е невнимателен:)

jj123
01-30-2012, 12:48
[QUOTE=Devil69;10013187]Аналния секс е неприятен ,когато мъжа е невнимателен:)[/QUOTE
така е,но пък ако е внимателен и знае какво прави е страхотно изживяване

Devil69
01-30-2012, 13:43
така е,но пък ако е внимателен и знае какво прави е страхотно изживяване
именно:)

magita
01-31-2012, 13:04
мисля, че аналния е по-интимен или поне за мен! Така че не е ...