PDA

View Full Version : ЛЮБОВНА МЪКА - ПОМОЩ!



kisskata1807
01-21-2012, 14:51
Не знам с какво да започна.....Преди две седмици ходих на зимен курорт със семейството ми.В нашата компания беше и един мноого голям сладур.Той беше от моя град.Много го харесах.Личеше си, че всеки път когато го видех, се изчервявах.Опитвах се да съм колкото се може повече до него.На масата, той седеше винаги срещу мен.Ухаеше невероятно!Имам и сестра.Тя е по-голяма от мен.Когато стана време за вечеря всички в хижата слязоха в ресторанта.В 8 часа започна да свири оркестърът.Но много ме натъжи това, че той започна да сваля сестра ми, танцувайки с нея.Стоях и ги гледах.....Но вече в полунащ не издържах и отидох в стаята ми.Бях сама.Разплаках се от мъка, че той не ме забелязва изобщо.Легнах си и реших да проверя дали има фейсбук.Открих, че има.Но това, което разбрах ме стъписа.Той приличаше на 16-17 годишен, но излезе, че е с цели 8 години по-голям от мен.....Наистина щях да припадна.Буквално.Главата ми се замая, виждах двойно....И паднах на пода-НАИСТИНА.Знам, че някои че ме помислят за смешна, побъркана или дори луда.Опитвам се да го забравя, но как да забравиш някой който е пленил сърцето ти...Знам, малка съм за него, но не знаех,че има толкова голяма разлика.Защото -СЪРЦЕТО ДЕЙСТВА ПРЕДИ УМА-Не знам какво да правя, зтрашно съм объркана.Вчера го видях, ВКЪЩИ!Той помага на чичо си, да слагат PVC дограма.И вчера дойдоха да сменят последната врата (за съжаление) и той ми се нахили много сладко като ме видя.Хора, кажете какво да правя, побърквам се!Знам, много малка съм за него, но няма какво да направя.Имаме ли шанс двамата...или поне да го заговоря..сърцето ми се къса.Нека хората, които тръгнат да пишат - ЗАБРАВИ ГО, НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙ, ТИ НЕ СИ В РЕД-да не си правят труда.Зная, че повечето така ще ми напишат, но не знаете как се чувствам аз.Моля ви, помогнете ми как да се сближа с него!Много ви благодаря предварително!

TheBeliever
01-21-2012, 14:59
Е аз пък ще си направя труда - ЗАБРАВИ ГО. Щом е имал възможност и е избрал сестра ти, а не теб, значи не проявява интерес към теб. Няколко усмивки не значат нищо. Още повече ако те възприема като "малката сестра на гаджето, което забивах на курорта".

kisskata1807
01-21-2012, 15:07
Де да можех да го забравя....Трудно е, много.Усещам ОГРОМНА прознота в себе си.Сякаш не съм аз...Като се сетя за него се РАЗТАПЯМ!

TheBeliever
01-21-2012, 15:10
Да позная - на 11-13 години си и се влюбваш за първи път. Спокойно, ще ти мине.

LeprikonA
01-21-2012, 15:12
не знам как допрочетох след "запали се як кючек", но нека пренебрегна това.

спокойно, ще го преживееш, по написаното се вижда, че той е по големичък от теб и то не с малко, харесал е сестра ти, какво повече има да му се чудиш? не е проявил интерес, това е. след време ще мине.

kisskata1807
01-21-2012, 15:29
Не, не ме е пренебрегнал.Той просто не знае, че аз го харесвам.А и сестра ми не изпитва нищо към него.Но ме е страх да му кажа.Все пак е с 8 години по-голям....:(

ledenakrasota
01-21-2012, 15:32
Всеки може да те разбере, защото, ако не бъркам май това ти е първото влюбване. Става въпрос за първите силните истински чувства! :)

Може до ти се е усмихнал, защото те смята за хлапе. Не се чувствай виновна. Не си искала да стане така, но просто приеми, че не го вълнуваш, ако е така. С времето тепърва ще се чувстваш по този начин. :D

kisskata1807
01-21-2012, 15:35
Знам, всички сте прави, но колкото и да искам не мога....Виждам го често, не става да ден.Ще опитам отново, но знам, че пак опитът ще е безуспешен.:(

ledenakrasota
01-21-2012, 15:38
Знам, всички сте прави, но колкото и да искам не мога....Виждам го често, не става да ден.Ще опитам отново, но знам, че пак опитът ще е безуспешен.:(

Опитът не е нещо еднократно и точка. Всичко е въпрос на време. Излизай повече със свои връстници и няма как да не те омае някое наборче.

fluffy_^
01-21-2012, 15:56
Да позная - на 11-13 години си и се влюбваш за първи път. Спокойно, ще ти мине.

:) и аз така мисля

Та на колко си ? и ще се опитам да ти помогна :)

kisskata1807
01-21-2012, 16:03
на 14 и половина съм.Знам всичко за него.В коя стая беше на хижата, имената му, годините, месеца на раждане, зодия - и двамата сме рак- и е роден 1 ден след мен, фейсбук, адрес, скайп, номер!Нямам намерение да се отказвам от него.Има хора женени с 20 години разлика!Може ли да не ме отмятате а да ме посъветвате как да го заговоря, примерно...:)

fluffy_^
01-21-2012, 16:16
Да права си но това нее случеят тай като ти си на 14 а той ако мога да смятам някаде на 21-22 и т.н попринцип никой няма да обърне голямо внимание ако примерно ти си на 20 той на 27-28. просто е различно не ти казвам да не се опиташ просто казвам че разликата от 8 години не е голяма но не и в тоя случей,защото по тая логика някое 11 годишно момиче може да тръгне с 19г.. това нее нормално!

Така.Задължително го опознай по-добре пиши му в "скайп,фейсбук" по този начин и той ще те опознае повече и може да те хареса :) недей пребързва пиши си с него просто приятелски без да му намекваш работи в началото !

kisskata1807
01-21-2012, 16:31
Хм, ще опитам.Благодаря fluffy_^ :)

horacio
01-21-2012, 16:31
на 14 и половина съм.Знам всичко за него.В коя стая беше на хижата, имената му, годините, месеца на раждане, зодия - и двамата сме рак- и е роден 1 ден след мен, фейсбук, адрес, скайп, номер!Нямам намерение да се отказвам от него.Има хора женени с 20 години разлика!Може ли да не ме отмятате а да ме посъветвате как да го заговоря, примерно...:)

ох ужас.. рак и рак... наистина ужас :D (в кръга на шегата... е шега, шега колко да е шега)
на вашите години е доста тази разлика.... предполагам те вижда само като дете... намери някакъв начин да види, че си сериозна и, че може да ти има доверие... опознайте се. Може и да се получи нещо, знам ли ;д

kisskata1807
01-21-2012, 16:33
Мерси и на теб horacio :)

peace94
01-21-2012, 16:58
Според мен не се занимавай. Човекът е на 22, работи, може би учи или има планове да учи. Животът му е много по-различен от твоя, коренно различен. Възгледите му, начина на мислене. Докато ти си заек или презимувал :D не знам, но нямате нищо общо. Ти не можеш да му дадеш това, от което има нужда, той не може да ти даде на теб. Най-прост пример - ти си до 10 навън, той излиза в 11-12 на дискотека. Това, което изпитваш, е увлечение, харесал ти е, нормално. НО няма смисъл от сближаване - дори и да станете приятели, на теб това няма да ти е достатъчно. И ти ще се мъчиш и ще страдаш. Сериозно ти го казвам - по-добре недей и си спести по-нататъшни терзания :))

fluffy_^
01-21-2012, 17:20
Да точно така е неговите проблеми са коренно различни от твойте :)

Goddess
01-21-2012, 17:27
8 години далеч не е голяма разлика според мен, но не и на твоята възраст. Гледай си ученето за момента, пък след 1-2 години мисли за тези неща. Ако поддържате контакт дотогава, вероятно и той може да погледне на теб с други очи, защото сега със сигурност ти за него си хлапе. И си си.. :) Нищо чудно това да ти е просто детско увлчечение, което бързо ще мине, така че не е задължително него да чакаш и да се надяваш, но пък..времето ще покаже. :)

bloodyF
01-21-2012, 19:28
много си сладка отстрани!
и аз като бях на 13 и се влюбих в момче 5 години по голямо от мен, 1 година само за него мислех, пишех му анонимни смс-и, валентинки, всякакви подобни глупости, но той беше и все още е едно от най-красивите момчета, които съм виждала.. :)
но все пак, ти си на 14, той е на 22, разликата е огромна
дори да ти изглежда сладък, той се интересува от цици, коли и пари и момичета, които могат да му предложат повече
ти се интересуваш от джъстин и селена, холивудски булшитове и магазини..така че, съвета ми е да не се занимаваш, защото като те отреже ще те боли двойно :)