PDA

View Full Version : Какво да направя?



izumensym
01-21-2012, 17:41
Така ...Харесвам едно момиче МНОГО .. постоянно мисля за нея побърквам се адски много я желая .. Ние сме супер близки пишем си постоянно чуваме се всяка вечер говорим си много за нас и разни такива целуваме се обаче само когато сме само двамата.Тя наскоро скъса с приятеля си с който е била повече от година и ми казва, че не иска да има връзка но в същото време прави адски много неща с мен и само с мен.. аз си мислих че иска да се забавлява, но тя е само с мен .. обаче не иска никой да разбира за това .. аз искам да съм с нея и съм и казал,че мога да я чакам докато осъзнае дали иска изобщо да ходи с някой,обаче с всеки ден ми е по-трудно да издържа,желая я мега много обаче много рядко сме само двамата.. какво да правя? тя ми каза че неможе да се довери пак толкова рано да допусне някой до себе си след като той я е наранил..

Goddess
01-21-2012, 18:16
Била съм на мястото на момичето и даже може би и в момента съм. Тръпка си й, определено й харесваш и й се иска, но не й стиска. А и вероятно наистина все още не е готова да се впусне във връзка, не я притискай, но пък почне ли да те разиграва...просто се отдръпни, колкото да я "стреснеш"..

BlueFace
01-21-2012, 18:17
Еми ще чакаш, друго не можеш да направиш. Проявявай разбиране, подкрепяй я, ама и й показвай, че имаш повече от приятелски интерес от нея, за да не останеш във "friend" зоната хДД... Очевидно те харесва, ама в момента ти си the rebound guy и трябва да се пазиш да не останеш ти прецакания накрая от цялата работа ; )

goGu
01-21-2012, 18:20
Нищо няма да стане брат !! Просто сега е наранена от предишния и не иска да е сама ти я караш да се чувства искана ,желана и т.н !! Ама ще те преебе накрая или и казваш да е с теб или чао !

izumensym
01-22-2012, 16:29
А мога ли да и вярвам ? говорили сме и за rebound guy и за приятелската зона и ми е казвала,че не ме приема като приятел и не иска да си мисля, че съм rebound guy ..да и се доверя ли ..

umri
01-22-2012, 20:38
Най-вероятно не иска да е публично, защото се надява да се събере с бившия, или защото не иска да я мислят за лека или курва, че толкова бързо го е преживяла и се е впуснала в нова връзка. Ако е второто... не се занимавай, ако е първото - също. Тя, ако наистина те иска, няма да се подиграва така с теб.

Играй нейната игра. Ако ти пуска и си я чукаш, е още по-добре.

darkyguy
01-22-2012, 23:33
Надявам се че автора няма да ми се сърди ако използвам неговата. Аз съм в съвършено същата ситуация като автора но като изключим това с чукането(но в момента тя има здравословни проблеми) и не се виждаме много често но си пишем но тя се отнася повече с мен като с приятел. Преди време просто ми беше писнало и, и бях казал че най добре да не се виждаме но след 5 дни тя ме потърси и поиска да се видим и аз се съгласих, видяхме се поговорихме си но нещата сега са си както бяха преди това и това направо ме подлудява.

П.П. още веднъж искам да помоля автора на темата за извинение че я ползвам.

Seattle
01-23-2012, 04:11
Ако не ти отърва да я чакаш отиваш да търсиш щастие другаде. Иначе продължаваш да и ходиш по свирката и чакаш да видиш кво ще стане.

anonymous708973
01-23-2012, 06:27
аз искам да съм с нея и съм и казал,че мога да я чакам докато осъзнае дали иска изобщо да ходи с някой

Грешка. Ама голяма. Сега тя може да те размотава колкото си иска.
Това с "не ми е до връзки" е пълна глупост в нейния случай, а и в повечето от всички случаи, всъщност. Като не й е до връзка, си сяда на гъза, учи, работи или каквото там прави, а не се занимава с никого, за да си вдига самочувствието.

iveetyy
01-23-2012, 06:30
Те хората са ти го казали вече..
Имаш два варианта.Или я чакаш (неизвестно колко време) докато разбере дали иска да е с теб..или се отдръпваш и търсиш друга.Така както ми звучи..те харесва,наистина,просто когато си наранен е адски трудно да се довериш отново.Имай едно наум,че в момента сигурно има нужда от близост и подкрепа и без да осъзнава може да залъгва и себе си,че имате бъдеще,пък просто да търси точно това споменато утешение..

izumensym
01-23-2012, 07:48
ами тя учи много и не се занимава не излиза през седмицата и ми каза, че първоначално след 2рия 3тия път в който сме се целували е искала да спре защото мислила,че не е правилно ама не е могла да спре защото и е харесвало и просто не е успяла се дръпне и по-късно уж и доказах, че тва не е правилно е пълна глупост и тя май го осъзна..

umri
01-23-2012, 08:50
ами тя учи много и не се занимава не излиза през седмицата и ми каза, че първоначално след 2рия 3тия път в който сме се целували е искала да спре защото мислила,че не е правилно ама не е могла да спре защото и е харесвало и просто не е успяла се дръпне и по-късно уж и доказах, че тва не е правилно е пълна глупост и тя май го осъзна..

Стига си слушал какво ти дрънка тая. Доста голям процент жени в по-голямата част от времето не знаят къде се намират, да не говорим за това, което говорят. Тя може да говори едно, да прави друго, да мисли трето, да иска четвърто, да я сърби пето, а да се чеше на шесто. Като не знае къде се намира и кво иска, гледай да я треснеш, а ако много ти се дърпа, въобще не се занимавай.

izumensym
01-23-2012, 09:00
Сигурно си прав..може би просто не искам да го повярвам..ама май ще се наложи